![]() |
Usergroup
De ce nu facem si noi usergroup ? Chiar asa putini posesori de Citro suntem ?
|
Re: Usergroup
nu e interes :lol: nu cred ca o sa avem asa ceva !
|
Re: Usergroup
Pacat.....aproape toti ceilalti au.....:(
|
Re: Usergroup
si eu sunt pentru usergroup!
|
Re: Usergroup
Deci pana acum trei...ne mai trebuie vreo 7-8 !!!
|
Re: Usergroup
Quote:
cum nu e interes ???? |
Re: Usergroup
Nu stiu....daca sunt de pe forum 4tuning , ia legatura cu ei si hai sa facem si noi un usergroup de prieteni si posesori Citro....Daca il facem , poate stabilim si niste intalniri la o cafea de vorba si un expo cu masinile noastre indiferent de model , an etc. ;)
|
Re: Usergroup
trebuie sa fie neaparat de pe 4tuning?
eu am spus ca sunt posesori de Citroen, cat despre intalniri, noi ne intalnim destul de des sub forma clubc4, neinsemnand ca suntem doar posesori de c4. Ultima intalnire de acest gen a fost ieri , si prezenti au fost 30 masini Citroen. |
Re: Usergroup
aiurica, e vorba de usergroup pe 4tuning aici, la care poti sa dai join, dupa care iti apare in stanga sub avatar, asa cum imi apare si mie nissan acum.
|
Re: Usergroup
am inteles acum.
oricum cred ca doritori pot fi. |
Re: Usergroup
da cunosc cat de cat membrii .. am facut chiar meeting prin zona .. cu ei .. mai am si cativa clienti tot c4 ... incerc sa`i atrag de partea binelui :D
|
Re: Usergroup
care este partea binelui?:rolleyes2
eu am vrut doar sa spun ca sunt destui membri care ar putea subscrie. |
Re: Usergroup
ma refeream de meetinguri citroen , c4 ,multi... ideea e sa ne intalnim sa avem un grup mai mare !
|
Re: Usergroup
pai noi o facem destul de des si destul de numeros.
cred ca stii la ce ma refer....eu nu incerc sa te atrag de partea binelui. daca vrei esti binevenit oricand, de orice parte ai fi! |
Re: Usergroup
era ca o gluma cu partea binelui ... nu ma refer la diferentele care au aparut intre anumiti membrii pe forumurile noastre ... ideea e sa ne cunoastem noi intre noi... pana la urma.. citroen e citroen .. fie ca e c6 c5 c4 sau chiar modele clasice ;) in fine... sa revenim la usergroup ... vom vedea daca se realizeaza !
|
Re: Usergroup
pt mine nu exista forumurile noastre.
eu sunt membru si de o parte si alta ( a granitei binelui):lol: esti binevenit si tu. |
Re: Usergroup
Ok :)
|
Re: Usergroup
As intra si eu in usergrup daca se materializeaza:-D
|
Re: Usergroup
si eu
|
Re: Usergroup
exista un user grup Citroen owners, eu am dat join si cred ca mai sunt 2 3 persoane....
|
Re: Usergroup
Quote:
|
Re: Usergroup
Quote:
|
Re: Usergroup
Sa incepem noi, iar pe urma vine lumea de la sine...
|
Re: Usergroup
Ok , o sa iau legatura cu adminii ;)
|
Re: Usergroup
bafta la usergroup!;)
|
Re: Usergroup
Multumim :)
|
Re: Usergroup
Hai ca se misca treaba, wooohooo! :D
|
Re: Usergroup
sunt si eu pt usergroup.....
|
Re: Usergroup
Din ce in ce mai multi....e bine....inseamna ca am avut o idee buna ;)
|
Re: Usergroup
Nimic nou despre usergrup?
|
Re: Usergroup
Am primit raspuns de la unul dintre admini , si a spus sa ne strangem cativa membri sa facem intai social group , si daca avem social group ne face si user group special ;)
|
Re: Usergroup
Pai nu e bun social grup-ul care este deja? Sau nu suntem destui inca?
|
Re: Usergroup
am facut eu un social group acum cateva luni...
de fapt al meu e CITROEN XSARA...... |
Re: Usergroup
Suntem putini pe Social group Citroen
|
Re: Usergroup
am dat join si la social group
|
Re: Usergroup
Perfect Venox. Hai sa ne strangem cat mai multi pe "Citroen Owners" social group ca sa putem concretiza si usergroup-ul !!! ;)
|
Re: Usergroup
si eu m`am bagat ;)
|
Re: Usergroup
;) E perfect ! Am trimis p.m. la admini...astept raspuns ;)
|
Re: Usergroup
i m in :D
|
Re: Usergroup
Eeee incet incet devine mai mare numarul :-D
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:08. |
- Copyright 2026 4Tuning