Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   NIK Customs Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/147497-nik-customs-bucuresti.html)

B-66-FYB 12-10-09 15:11

NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
Execut lucrari fibra de sticla exterior si interior
exterior: bari,praguri,prize de aer,bandouri,badboy look,pleoape
interior:fete de usa,incinte difuzoare
Reparatii bari plastic sau fibra de sticla
DATE DE CONTACT;
Tel;0764426855
ID mess; [email protected]
MAIL; [email protected]

B-66-FYB 15-10-09 18:20

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
Alte fotografii cu lucrari mai vechi si mai noi :

B-66-FYB 16-10-09 20:12

Re: NIK Customs Bucuresti
 
ptr.Claudiu Lucian am nevoie de poze cu barile ptr. a-ti raspunde

sezione91_blue 20-10-09 13:55

Re: NIK Customs Bucuresti
 
cat ma costa sa-mi astupi baura de la numar la o bara spate de logan ? se poate trimite prin curier ?

B-66-FYB 20-10-09 16:56

Re: NIK Customs Bucuresti
 
ptr. sezione91 blue ai privat mesage.ptr.detalii add. mess costy_fyber

B-66-FYB 20-10-09 17:52

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
alte lucrari :
bara fata "pisicuta" inca in lucru
set ZENDER ptr.Logan "comanda clientului"

B-66-FYB 23-10-09 16:28

Re: NIK Customs Bucuresti
 
10 Attachment(s)
cu ce ne-am mai omorat timpul in ultimele zile:
bara fata E36gata ptr.vopsit
reparatie spoiler autotir MAN
reparatie bara fata si aripa fata Renault Clio

LEX.Titanium 24-10-09 15:41

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Salut! Imi puteti modifica un eleron de pe un ford focus mk2 normal astfel incat sa fie cat mai asemanator cu cel de pe noul focus RS ?

B-66-FYB 24-10-09 16:15

Re: NIK Customs Bucuresti
 
se poate face ,ai p.m.

nsl_iuli 25-10-09 15:05

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Sa imi astupi bandourile la o bara fata de megane 2? Un pret?
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1254841056

b01uxd 25-10-09 21:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
1 Attachment(s)
un bad boy pt asta cam cat face?

B-66-FYB 26-10-09 09:21

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Aveti P.M.

B-66-FYB 28-10-09 18:50

Re: NIK Customs Bucuresti
 
8 Attachment(s)
-eleron de luneta BMW E46
-elerom de luneta LOGAN
-reparatie bara spate Chevrolet
-confectionat capota portbagaj rulota

kathalin 30-10-09 21:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Csl trunk pt e46 ai facut?Poze.MS

B-66-FYB 01-11-09 17:05

Re: NIK Customs Bucuresti
 
nu am facut

B-66-FYB 05-11-09 18:00

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
alte lucrari NIK Customs:
-bara fata logan
-bara spate OPEL VECTRA B
-bara spate FABIA

Eugen_TL 06-11-09 19:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
urate bari... asa le-ai desenat tu sau proprietarii?

B-66-FYB 08-11-09 06:57

Re: NIK Customs Bucuresti
 
toate barile sunt facute la comanda clientului :shock:
gusturile nu se discuta

TZN 85 BUB 08-11-09 08:12

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
salut,

la o bara fata de matiz se poate face o "muscatura" cum e gaura la logan mcv ? pm cu pretul te rog,

B-66-FYB 09-11-09 09:11

Re: NIK Customs Bucuresti
 
se face ai p.m.

pustiu_FUG 09-11-09 09:37

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut, un bad boy pentru matiz?..pret? ms

B-66-FYB 09-11-09 09:43

Re: NIK Customs Bucuresti
 
se rezolva ai p.m.

wizzardd 09-11-09 19:34

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Salut,
Am si eu un spoiler de pisicuta care trebuie reparat cu fibra. Are o crapatura sub farul drept pana la proiector si o bucata de aprox 8-10 cm sarita de sub proiectorul din stanga. Nu este mult de lucru zic eu dar este deranjant pentru aspectul general al masinii. Imi spui si mie un pret pentru reparatie te rog si imi zici daca te ocupi si de vopsea?
Multumesc

B-66-FYB 09-11-09 19:54

Re: NIK Customs Bucuresti
 
se poate si cu vopsitorie si fara depinde de tine,ai p.m.

t@uru 10-11-09 08:28

Re: NIK Customs Bucuresti
 
O capota se poate copia din fibra? Eu o fac dupa cum am nevoie din tabla, inclusiv finisata cu kit si ce mai e nevoie ca sa iasa perfecta la copiere.

Renault 5

B-66-FYB 11-11-09 10:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
da, se poate face .

B-66-FYB 12-11-09 14:25

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
........
-pleoape Opel Corsa C
-proiectul Golf 4 -66FYB- debuteaza cu o capota cu badboy+doua grile aerisire laterale, urmeaza spoiler fata si restul

B-66-FYB 14-11-09 15:43

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
-inca doua bari in lucru:
-bara fata golf 4 custom
-bara fata Solenza

B-66-FYB 18-11-09 18:23

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
-Reparatie bari Vectra C

B-66-FYB 03-12-09 13:30

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
-golful incepe sa prinda forma:
-reparatie pano lateral Scania

B-66-FYB 09-12-09 16:54

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
reparatie bara fata porsche cayenne
reparatie grila mitsubishi

B-66-FYB 17-12-09 18:09

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
-bara fata golf 4 vopsita
-reparatie carena scuter

Sese_RS 30-12-09 18:18

Re: NIK Customs Bucuresti
 
sal
am si eu o intrebare mazda cine a facuto ms

B-66-FYB 30-12-09 20:16

Re: NIK Customs Bucuresti
 
mazda a fost cumparata asa de afara, eu decat am reparat-o si am modificat spoilerul fata ca era prea jos .

B-66-FYB 31-12-09 17:46

Re: NIK Customs Bucuresti
 
PENTRU TOTI CLIENTII NOSTRII SI PENTRU TOTI USERII DE PE 4TUNING
NOI CEI DE LA NIK CUSTOMS VA DORIM UN AN NOU FERICIT SI TRADITIONALUL


LA MULTI ANI|||

Sese_RS 01-01-10 16:41

Re: NIK Customs Bucuresti
 
multumesc ptr raspuns apreciez cind cineva este cu piciorele pe pamint,si in adoilea rind ma bucur caci primele mele lucrari au ramas intro stare buna ,masina este 100% rominia,este facuta de RS TUNING bucuresti ,te salut la multi ani si bafta in continuare

B-66-FYB 03-01-10 11:37

Re: NIK Customs Bucuresti
 
sincer nu stiam ca e facuta in tara. clientul a venit cu ea ptr. reparatii si a vr ut sa-i maresc un pic garda la sol pe fata ,multumesc ptr. aprecieri si un an nou mai bun si tie

B-66-FYB 05-01-10 20:43

Re: NIK Customs Bucuresti
 
8 Attachment(s)
mici reparatii de...incalzire

radu715 10-01-10 21:19

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Salut , cam cat ar costa bara fata de e36 ca cea de pe pagina 1 ??

Multumesc ! :)

B-66-FYB 11-01-10 11:01

Re: NIK Customs Bucuresti
 
ai p.m.:-)


All times are GMT +2. The time now is 16:58.

- Copyright 2026 4Tuning