![]() |
NIK Customs Bucuresti
6 Attachment(s)
Execut lucrari fibra de sticla exterior si interior
exterior: bari,praguri,prize de aer,bandouri,badboy look,pleoape interior:fete de usa,incinte difuzoare Reparatii bari plastic sau fibra de sticla DATE DE CONTACT; Tel;0764426855 ID mess; [email protected] MAIL; [email protected] |
Re: NIK Customs Bucuresti
6 Attachment(s)
Alte fotografii cu lucrari mai vechi si mai noi :
|
Re: NIK Customs Bucuresti
ptr.Claudiu Lucian am nevoie de poze cu barile ptr. a-ti raspunde
|
Re: NIK Customs Bucuresti
cat ma costa sa-mi astupi baura de la numar la o bara spate de logan ? se poate trimite prin curier ?
|
Re: NIK Customs Bucuresti
ptr. sezione91 blue ai privat mesage.ptr.detalii add. mess costy_fyber
|
Re: NIK Customs Bucuresti
2 Attachment(s)
alte lucrari :
bara fata "pisicuta" inca in lucru set ZENDER ptr.Logan "comanda clientului" |
Re: NIK Customs Bucuresti
10 Attachment(s)
cu ce ne-am mai omorat timpul in ultimele zile:
bara fata E36gata ptr.vopsit reparatie spoiler autotir MAN reparatie bara fata si aripa fata Renault Clio |
Re: NIK Customs Bucuresti
Salut! Imi puteti modifica un eleron de pe un ford focus mk2 normal astfel incat sa fie cat mai asemanator cu cel de pe noul focus RS ?
|
Re: NIK Customs Bucuresti
se poate face ,ai p.m.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
Sa imi astupi bandourile la o bara fata de megane 2? Un pret?
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1254841056 |
Re: NIK Customs Bucuresti
1 Attachment(s)
un bad boy pt asta cam cat face?
|
Re: NIK Customs Bucuresti
Aveti P.M.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
8 Attachment(s)
-eleron de luneta BMW E46
-elerom de luneta LOGAN -reparatie bara spate Chevrolet -confectionat capota portbagaj rulota |
Re: NIK Customs Bucuresti
Csl trunk pt e46 ai facut?Poze.MS
|
Re: NIK Customs Bucuresti
nu am facut
|
Re: NIK Customs Bucuresti
6 Attachment(s)
alte lucrari NIK Customs:
-bara fata logan -bara spate OPEL VECTRA B -bara spate FABIA |
Re: NIK Customs Bucuresti
urate bari... asa le-ai desenat tu sau proprietarii?
|
Re: NIK Customs Bucuresti
toate barile sunt facute la comanda clientului :shock:
gusturile nu se discuta |
Re: NIK Customs Bucuresti
2 Attachment(s)
salut,
la o bara fata de matiz se poate face o "muscatura" cum e gaura la logan mcv ? pm cu pretul te rog, |
Re: NIK Customs Bucuresti
se face ai p.m.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
salut, un bad boy pentru matiz?..pret? ms
|
Re: NIK Customs Bucuresti
se rezolva ai p.m.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
Salut,
Am si eu un spoiler de pisicuta care trebuie reparat cu fibra. Are o crapatura sub farul drept pana la proiector si o bucata de aprox 8-10 cm sarita de sub proiectorul din stanga. Nu este mult de lucru zic eu dar este deranjant pentru aspectul general al masinii. Imi spui si mie un pret pentru reparatie te rog si imi zici daca te ocupi si de vopsea? Multumesc |
Re: NIK Customs Bucuresti
se poate si cu vopsitorie si fara depinde de tine,ai p.m.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
O capota se poate copia din fibra? Eu o fac dupa cum am nevoie din tabla, inclusiv finisata cu kit si ce mai e nevoie ca sa iasa perfecta la copiere.
Renault 5 |
Re: NIK Customs Bucuresti
da, se poate face .
|
Re: NIK Customs Bucuresti
6 Attachment(s)
........
-pleoape Opel Corsa C -proiectul Golf 4 -66FYB- debuteaza cu o capota cu badboy+doua grile aerisire laterale, urmeaza spoiler fata si restul |
Re: NIK Customs Bucuresti
2 Attachment(s)
-inca doua bari in lucru:
-bara fata golf 4 custom -bara fata Solenza |
Re: NIK Customs Bucuresti
7 Attachment(s)
-Reparatie bari Vectra C
|
Re: NIK Customs Bucuresti
7 Attachment(s)
-golful incepe sa prinda forma:
-reparatie pano lateral Scania |
Re: NIK Customs Bucuresti
7 Attachment(s)
reparatie bara fata porsche cayenne
reparatie grila mitsubishi |
Re: NIK Customs Bucuresti
6 Attachment(s)
-bara fata golf 4 vopsita
-reparatie carena scuter |
Re: NIK Customs Bucuresti
sal
am si eu o intrebare mazda cine a facuto ms |
Re: NIK Customs Bucuresti
mazda a fost cumparata asa de afara, eu decat am reparat-o si am modificat spoilerul fata ca era prea jos .
|
Re: NIK Customs Bucuresti
PENTRU TOTI CLIENTII NOSTRII SI PENTRU TOTI USERII DE PE 4TUNING
NOI CEI DE LA NIK CUSTOMS VA DORIM UN AN NOU FERICIT SI TRADITIONALUL LA MULTI ANI||| |
Re: NIK Customs Bucuresti
multumesc ptr raspuns apreciez cind cineva este cu piciorele pe pamint,si in adoilea rind ma bucur caci primele mele lucrari au ramas intro stare buna ,masina este 100% rominia,este facuta de RS TUNING bucuresti ,te salut la multi ani si bafta in continuare
|
Re: NIK Customs Bucuresti
sincer nu stiam ca e facuta in tara. clientul a venit cu ea ptr. reparatii si a vr ut sa-i maresc un pic garda la sol pe fata ,multumesc ptr. aprecieri si un an nou mai bun si tie
|
Re: NIK Customs Bucuresti
8 Attachment(s)
mici reparatii de...incalzire
|
Re: NIK Customs Bucuresti
Salut , cam cat ar costa bara fata de e36 ca cea de pe pagina 1 ??
Multumesc ! :) |
Re: NIK Customs Bucuresti
ai p.m.:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:58. |
- Copyright 2026 4Tuning