Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   BMW (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/147408-bmw.html)

fyzz22 11-10-09 23:12

BMW
 
[U]Dezmembrez BMW e36 cupe, cabrio, golf 3[/U]
motoare complete 2000 benzina 24v vanos 150 cai frumosi 400e
1800 benzina IS 140 cai m-ai frumosi 350e
scaune electrice si incal recaro necesit retapitare 300e
scaune + banchiete de m3 pt cupe impecabile 400e


soft top full electric pt cabrio impecabil la exterior 400e
-usi,geamuri,macarale, ornamente, interioare, jante pe 17, capota, porbagaj, ,evacuare,amortizoare arcuri reglabile, senzori abs, discuri, saboti, radiator, termocupla, trapa electrica, spoilar spate, etc

SI MULTE ALTELE... NU EZITATI SA MA CONTACTATI 0763795100

fyzz22 11-10-09 23:13

Re: BMW
 
NR DE TEL 0763795100

bebe no1 12-10-09 10:55

Re: BMW
 
POTI PUNE O POZA CU INTERIORUL DE M? MS

Alex_sxx 12-10-09 14:44

Re: BMW
 
fete de usi?

fyzz22 12-10-09 18:40

Re: BMW
 
Quote:

Originally Posted by Alex_sxx (Post 2712309)
fete de usi?

am si fete de usi negre impecabile nu scartie
:rolleyes2la 80e

fyzz22 12-10-09 18:41

Re: BMW
 
Quote:

Originally Posted by bebe no1 (Post 2711621)
POTI PUNE O POZA CU INTERIORUL DE M? MS

ok am sa pun sunt de material si au dungi ambastru rosu :shock:

Alex_sxx 12-10-09 20:07

Re: BMW
 
si poti sa pui o poza cu ele?

bebe no1 12-10-09 22:54

Re: BMW
 
1 Attachment(s)
dak sunt modelul asta de scaune ma intereseaza VADARE nu cele sport gen recaro ms

fyzz22 04-11-09 18:55

Re: BMW
 
preturiii de criza!!!!!!!!!!!

fyzz22 04-11-09 18:56

Re: BMW
 
UPPPPPPPPs

fyzz22 04-11-09 18:56

Re: BMW
 
sussssssssss

ady0scorpion 04-11-09 21:09

Re: BMW
 
suspesia e sport?reglabila?

fyzz22 05-11-09 17:34

Re: BMW
 
mai am decat arcuri pt spate reglabile! la 300 ron

fyzz22 05-11-09 17:35

Re: BMW
 
oglinzi de m3 e36 cupe,cabrio originale cu incalzire 150e

fyzz22 05-11-09 17:38

Re: BMW
 
uppppp

fyzz22 13-11-09 18:52

Re: BMW
 
oglinzi m3 100e:lol::oops: urgent cu incalzire si electrice originale

fyzz22 13-11-09 18:53

Re: BMW
 
a mai venit un 318 la dezmembrat cupe

fyzz22 13-11-09 18:54

Re: BMW
 
upppp

fyzz22 24-11-09 18:44

Re: BMW
 
valabilllllllll

fyzz22 24-11-09 18:44

Re: BMW
 
valabil0000

fyzz22 23-12-09 17:21

DEZMEMBREZ BMW E 36 cupe sedan cabrio orice piesa!!!!!
 
dezmembrez
Quote:

Originally Posted by fyzz22 (Post 2710879)
[U]Dezmembrez BMW e36 cupe, cabrio, golf 3[/U]
motoare complete 2000 benzina 24v vanos 150 cai frumosi 400e
1800 benzina IS 140 cai m-ai frumosi 350e
scaune electrice si incal recaro necesit retapitare 300e
scaune + banchiete de m3 pt cupe impecabile 400e


soft top full electric pt cabrio impecabil la exterior 400e
-usi,geamuri,macarale, ornamente, interioare, jante pe 17, capota, porbagaj, ,evacuare,amortizoare arcuri reglabile, senzori abs, discuri, saboti, radiator, termocupla, trapa electrica, spoilar spate, etc

SI MULTE ALTELE... NU EZITATI SA MA CONTACTATI 0763795100



All times are GMT +2. The time now is 09:27.

- Copyright 2026 4Tuning