![]() |
Dacia in GTA VC
4 Attachment(s)
Dacia in GTA VC http://www.gtamods.de/gta3_cars37.php
|
Re: Dacia in GTA VC
da.. am auzit.. sunt si slz, logan,pick up si celelalte modele si chiar si de la daewoo, cielo,tico.
|
Re: Dacia in GTA VC
nu-s chiar asa de multe... confunzi cu racer
|
Re: Dacia in GTA VC
loganul sigur e in joc ca il am si eu
|
Re: Dacia in GTA VC
nu cred ca , confund... ia trage un ochi aici ;) ->http://mamaiavice.boo-media.com/
camion bucegi, cielo , dac, 1300,1310, logan, logan politie, solenza, supernova, matiz, tico, pick-up, autobuz maz, oltcit, trabant, aro, roman si multe alte texturi, politisti, si versiuni de tuning la dacii,matiz etc. :D .....bafta la downloadat :D |
Re: Dacia in GTA VC
yap... ai dreptate sefu!!
|
Re: Dacia in GTA VC
hahaha super tare sa`mi trag una :D
|
Re: Dacia in GTA VC
da.. sunt tari.. da cititi p siteul ala cum sa bagati o masina.. parerea mea ca e cam complicat adica tre sa instalezi img tool ala si sa copii niste fisiere in directoare de la vice city.. io am bagat solenza si ma plictiisesem sa le mai bag si p celelalte.
:D |
Re: Dacia in GTA VC
man nu ai programul automat pt asa ceva? io aveam un program care ma intreba ce masina sa inlocuiesc si hadlingul ei si restul il facea singur.....asa am pus loganu,eclipsu,etc(amintiri placute...) si patchu pt intercontinental....si insula copiilor din herastrau:D...etc
concluzia e ca exista programe si exista si lucruri pt vc...3 doar cautate |
Re: Dacia in GTA VC
io am lucrat pana nu de mult, la ceva moduri pt gta san andreas... cladiri, si chestii de genul, si am vrut sa merg mai departe, sa fac timisoara... ya shure. am facut un pom, 2 stalpi, si un bloc, si m-am dat batut. nu am timp sa fac singur munca pe care o faceau 100 de oameni.
ma bucur totusi ca am incercat, ca altfel ramaneam cu impresia ca am pierdut ceva |
Re: Dacia in GTA VC
yeap bv macar ca ai incercat. la masini ceva te-ai bagat ?
|
Re: Dacia in GTA VC
da, dar nici acolo nu prea mi-a iesit... adica mi-a iesit, dar aveam tot felul de erori... deh, treaba facuta de mantuiala, nu are cum sa iasa altfel
|
Re: Dacia in GTA VC
dar unde se baga
in ce folder??? |
Re: Dacia in GTA VC
masinile??? nu stiu la gta vice, dar daca imi dai un pm, iti dau adresa de la gta (unde sunt toate versiunile, dld, etc, etc). na, si acolo o sa gasesti si programul care iti trebuie tie. la gta sanandreas, iti trebuia gta garage ca sa bagi masina in joc, si trebuia sa schimbi neste date pe acolo...
|
Re: Dacia in GTA VC
1. ii greu ca dracu , acu vreo 2 ani am modificat toate masinile din gta vc
2. este pe net ceva patch la care potzi adauga , la san andreas , Vice City si Liberty Island. Au inceput baietii prin vara dar nu i-am mai asteptat sa termine , ca se miscatu greu , probabil ca acuma ii gata |
Re: Dacia in GTA VC
...si mai sunt programe , daca masina pe care o bagi are alte cauciucuri tre sa instalezi un program, nu mai stiu care ca sa nu ti se blocheze cand te joci.
|
Re: Dacia in GTA VC
loool......inca se mai joaca asta? ce tare....au aparut programe care baga masinile automat...marfa de voi.....cand eram si eu maniac cu gta....era mai greu..img tool si notepad.am schimbat tot setul de masini in gta3 de vre-o 2 ori si in vice city de vre-o 3 ori.dupa ce bagai dff-ul si txd-ul trebuia sa editezi pt fiecare masina carcols.dat (culorile) handling.cfg (motor,viteza,suspensii etc) si default.... nu mai tin minte...k erau 2 dcefault-uri in folderul alah.oricum la fiecare era cu jante custom...mare jmecherie ce a fost.cand a aparut real gta (k sa ma dau mareee) mie mi-a fost scarba...erau rotile standard...se conduceau cam la fel...supra o gaseai peste tot pe strazi..chestii de genu..facut in doru' leli.vroiam sa fac acelasi lucru la san andreas dar nu il mai am....:lol:
tot postul acesta a fost sa ma dau mare:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Dacia in GTA VC
mai traiesti omule??? baga si tu un online pe mess
|
Re: Dacia in GTA VC
foarte interesant :D
|
Re: Dacia in GTA VC
o aparut si in GTA San Andreas Dacia Logan....
Numai ca are cateva B.U.G-uri :(( |
Re: Dacia in GTA VC
Quote:
|
Re: Dacia in GTA VC
Quote:
|
Re: Dacia in GTA VC
l-am jucat eu si aveam dacia 1300,1310,supernova.solenza,logan,pick-up,matiz,tico,trabant....a fost marfa mu puteai sa intorci matizul cu rotile in sus ca se puneam singur.....trabantul cea mai rezistenta masina...1300 cea mai rapida masina din joc...partea proasta e ca nu avea sunet.....ata e!!!!!!!!1
|
Re: Dacia in GTA VC
am jucat si eu jocul si e marfa!mai ales k e logan in el!smecher rau de tot
sa fie logan tunat! in el |
Re: Dacia in GTA VC
este logan tunat.. ala verde cu kenwood...
|
Re: Dacia in GTA VC
vreti sa faceti voi masini si sa la bagati in San Andreas, Vice Vity sau GTA 3, iti trebuie o seria de programe cum ar fi: Zmodeler 2.0.7(build802), IMG Tool 2.0, Collision Editor 2........Eu am Facut singur Dacia Logan in programul 3d "Zmodeler 2" si am reusit sa dau export in GTA San Andreas
|
Re: Dacia in GTA VC
imaginea la Loganul pe care l-am facut eu am pus-o la mine la avatar
|
Re: Dacia in GTA VC
bv .. dar care-mi zice si mie cum fac scrrenshot la vc, ca mi-am bagat si io dacii , matiz, cielo :)
|
Re: Dacia in GTA VC
baga screen-ul cu "Prnt Scrn" e deasupra insertului pe tastatura :) apoi te duci in paint si dai paste :) easy. Oricum super tare faza cu daciile in VC
|
Re: Dacia in GTA VC
ms ;) credeam ca e altfel la vice city...
|
Re: Dacia in GTA VC
5 Attachment(s)
niste screenshot-uri din joc :D....
|
Re: Dacia in GTA VC
5 Attachment(s)
astea's vechi....va dau io dacia pt san andreas...
1)primu fisier e masina.nu trebuie neaparat decompresat 2)al doilea e san andreas mod installer.cu el instalezi masina 3)al treilea e overhaulin' wheels,pt rotzi mai mari/smechere.masina nu o sa mearga fara el 4)carspwner-iti da masinile in joc mai repede.trebuie configurate tastele pt navigare mai usoara. pt alte nelamuriri contact me! |
Re: Dacia in GTA VC
aici era vorba despre vc nu san andreas da fie....
|
Re: Dacia in GTA VC
ooups,my bad...
|
Re: Dacia in GTA VC
am jucat si eu cu dacia logan in san andreas dar era naspa ca se rasturna repede ................. si voi inca mai jucati san andreas ............ jucat mah true crime ca este mult mai tare decat toate gta
|
Re: Dacia in GTA VC
offtopic:io nu joc gta pt killuri.joc pt posibilitatea de MODare.la MODare e mai bun ca nfs.parerea mea.
|
Re: Dacia in GTA VC
interesanta idee ... a mai fost si in alte gta-uri ... da pacat ca VC e cam .. "expirat"
|
Re: Dacia in GTA VC
Quote:
|
Re: Dacia in GTA VC
cine vrea mod-uri pentru gta sa intre pe www.gta3.net ca gaseste sa isi puna si in cap
|
Re: Dacia in GTA VC
ma baieti zicetimi pls pls unde bag fisierele cu masinile pe care leam tras eu dp net pt vc ca sa mor eu dac gasesc X( :D :)).........ms fain pt aia care ma ajuta...:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:03. |
- Copyright 2026 4Tuning