![]() |
E36 - coupe ///M packet
13 Attachment(s)
am achizitionat aceasta masina in urma cu o luna dintr-o intamplare...Eram chitit pe un cabrio tot e36 dar nu a fost sa fie si am plecat acasa cu red cat.
Masina nu arata asa iar in decurs de o luna am investit sute bune. Este un 2,0 24v si full option va fii la sfarsitul saptamanii cand voi monta si clima...in rest are de toate;). jantele le voi schimba tot saptamana asta cu unele de m5 e34 |
Re: e36 coupe ///M packet
frumos frumos ce bord ai... ai grija de ea ar fri frumos niste jante bbs cum ai in avatar...
|
Re: e36 coupe ///M packet
Quote:
|
Re: e36 coupe ///M packet
Quote:
|
Re: e36 coupe ///M packet
dar aripile spate sunt evazate ai avut ceva roti late presupun ?
|
Re: e36 coupe ///M packet
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: e36 coupe ///M packet
dude wtfffffff ? cum ai putut sa renunti la jantele alea ???? serios ... sunt prea ***** !!!!!!
|
Re: e36 coupe ///M packet
sunt roluite,se vede din poze ca au fost umflate:D
arata super masina sa o stapanesti sanatos |
Re: e36 coupe ///M packet
2 Attachment(s)
Quote:
cele de m5 sunt 8JX17 ET:20 si 9JX17 ET:22....vor sta bine |
Re: e36 coupe ///M packet
1 Attachment(s)
eu spun ca mai bine pui cu buza,parerea mea :D,arata mult mai bine,decat de m5
|
Re: e36 coupe ///M packet
Foarte frumoasa pisica, se vede ca e intretinuta bine..sa o folosesti sanatos..din ce an e?
|
Re: e36 coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Foarte tare masinuta, sa o stapanesti cu placere. Personal imi plac jantele de M si cele din primele poze....dar depinde doar de gusturi ;)
|
Re: E36 - coupe ///M packet
pune barosane tot 10j sau macar 9j tu sti ce e mai bine dar oricum da bine ceva lat ai si evazarea.. e pacat sa nu pui
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Cateva intrebari, evazarile le ai facut pe la noi ?
Ceasul de temperatura uleiului chiar iti indica temp uleiului? sau are functia celui de consum.. cum e pe ceasurile non M? Daca iti indica temp uleiului ai facut vre o modificare sau e doar "plug & play"? Ce suspensie/arcuri folosesti? marca & cat o coboara daca ai idee... astept rasp... ms Si nu in ultimu rand, felicitari pt masina! P.S: Cred ca o sa te plictisesti repede de jantele de M5 e34... arata intr un stil dar ai avut jante mai grave pana acum ... |
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
eu zic sa te rezumi la niste bbs-uri...tare masina...
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Prima masina are praguri M ,bandouri late , oglinzi M si nu are pleoape, semnale albe ... e ceva dubios , sa nu spui ca nu ti-au placut si le-ai schimbat ca nu te cred
|
Re: E36 - coupe ///M packet
3 Attachment(s)
Quote:
Dupa cum am spus azi am montat clima si jantele m5 +niste arcuri mai deosebite:twisted: |
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
Sa mi dai un semn cand te plictisesti de jante :)) |
Re: E36 - coupe ///M packet
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
deci asta e masina care statea sub prelata pe bordura.....stiam io ca e a ta, dar ma rodea curiozitatea ce pisica era
|
Re: E36 - coupe ///M packet
pe cat sunt jantele 18'?
|
Re: E36 - coupe ///M packet
maine jantele M5 vor avea buza full polish:D si clima la gata..o sa revin cu poze.
Am mai pus si xenon pe lunga ca bonus;) |
Re: E36 - coupe ///M packet
frumoasa masina ai grija de ea :D
|
Re: E36 - coupe ///M packet
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
foarte frumoasa mata .sa ai grija de ea si fara incidente.am si eu o intrebare:este greu de dat jos bordul pt ca am si eu o problema si anume nu se mai deschid clapete care actioaneza pt directionarea aerului spre parbriz si laterale,am clima digitala si am inteles ca este destul de greu.merci frumos
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Felicitari, este extraordinara masina, iar culoarea este....iuhaaaa. Daca nu e secret cat ai dat pe masina?
Iar in leg. cu jantele de M5, cred ca ar sta bine un gri sobolan, dar nu ff. inchis. Asa as proceda eu. Bafta si asteptam noi poze. P.S. Frumos photoshooting-ul din Snagov :) |
Re: E36 - coupe ///M packet
Ce drop au arcurile care le ai acum pe masina?
Superba masina.Cat te-a costat jantele de M5? |
Re: E36 - coupe ///M packet
[QUOTE=dr_pricop;2718354]foarte frumoasa mata .sa ai grija de ea si fara incidente.am si eu o intrebare:este greu de dat jos bordul pt ca am si eu o problema si anume nu se mai deschid clapete care actioaneza pt directionarea aerului spre parbriz si laterale,am clima digitala si am inteles ca este destul de greu.merci frumos[/QUOTE
usor nu este dar nici greu...te chinui un pic la cele 4 suruburi de sus de la parbriz:D |
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
o sa le fac negre momentan |
Re: E36 - coupe ///M packet
de ce cand trec cu maisna pe la tine pe la bloc....masina e parcata la locul ei...si cand trec pe jos....nu o mai gasesc???????
e LOW LOW LOW din cate am vazut |
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Arata super bine masina, felicitari! :d
|
Re: E36 - coupe ///M packet
maine vin pozele cu jantele m5 gata polishate si montate pe masina:D
Arata bine;) |
Re: E36 - coupe ///M packet
Dupa mine exista doua tipuri de masini frumoase, frumoasele care le vezi doar in poze si celelalte frumoase care le vezi live, parerea mea ca e cel mai frumos e36 care l-am vazut live, poate am vazut prea putine e36, sau poate nu ... sau poate mi-a placut mult culoarea masinii, jantele, cum e lasata din suspensie, cum stralucesc pana si gumele, etc.
Ca orice masina are si ea micile ei defecte, sau poate caut perfectionismul pe care inca nu l-am intalnit, dar per total e o masina de admirat cand o vezi pe strada. Te asteptam cu pozele :) Bafta! |
Re: E36 - coupe ///M packet
7 Attachment(s)
Quote:
pentru cei interesati sa isi aduca jantele in aceeasi stare, contactati-ma pe privat pentru nr de telefon |
Re: E36 - coupe ///M packet
Au iesit intr un mare stil, felicitari! Cand te plictisesti de ele? :lol: ?
Edit: Imi poti spune si mie dimensiunile jantelor? et & J? ms |
| All times are GMT +2. The time now is 21:45. |
- Copyright 2026 4Tuning