Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/14592-echipa-sprijin.html)

Gratzian 17-03-06 03:45

echipa de sprijin
 
rugam pe toti care s-au oferit sa ne sprijine in organizarea, promovarea si buna desfasurare a evenimentului sa se inscrrie aici sau pe PM.
Ajutorul principal va fi in promovare, distribuire de fluturasi-afise, cat si la fata locului, pentru coordonare pe mici segmente organizatorice.
vom distribui insemne caracteristice, ecusoane, etc, si vom rasplati pe cei care se implica intr-adevar.

GolfuletzS 17-03-06 07:13

Re: echipa de sprijin
 
eu am zis ca .... va ajut cu ce pot ...... !
daca am cu ce sa va ajut ...

Azerty 17-03-06 08:37

Re: echipa de sprijin
 
i`m in. Sunt din GL. Sa-mi spuneti cu ce va pot ajuta.

NC 17-03-06 10:29

Re: echipa de sprijin
 
ma bag si eu, sunt din bucuresti...va ajut, cas mare pasionat de masini, tuning...Astept PM :)

c i k y 17-03-06 10:56

Re: echipa de sprijin
 
Eu as putea sa impart pliante prin liceul unde invat.....daca vreti astept un PM

Eugen_TL 17-03-06 11:04

Re: echipa de sprijin
 
eu din Tulcea sunt! daca va pot fi cu ajutor cu ceva un PM

SV-05-YBG 17-03-06 12:05

Re: echipa de sprijin
 
Buna Gratzian, banui ca pe mine stii ca poti conta fara nici o problema. Eu voi fi impreuna cu masina de vineri in Bucuresti, deci pana duminica seara cand se inchide spune ce ai nevoie si te ajut cu cea mai mare placere.

SV-05-YBG 17-03-06 12:09

Re: echipa de sprijin
 
:D Uitasem sa precizez, la fluturase nu stiu daca arat destul de bine pentru a le imparti, dar pe partea de organizare cred ca ma voi descurca. :D

ZerO_CooL 17-03-06 12:45

Re: echipa de sprijin
 
Ma ofer si eu sa va ajut, Vali, Gratzian.

NC 17-03-06 16:50

Re: echipa de sprijin
 
gata la afise o sa aveti destui baieti si fete...iar ca organizare acolo, puteti conta pe mine, ca eu vin sa ii aranjez pe cei din club si pot da o mana de ajutor. Bafta!

blowwind 17-03-06 17:37

Re: echipa de sprijin
 
Count Me In .. Just Tell Me What 2 Do :d

rada_ady 17-03-06 21:27

Re: echipa de sprijin
 
daca vreti cu impartit pliante va pot ajutaz si eu .asta in cazul in care mai aveti nevoie.

daflyer_oradea 18-03-06 10:44

Re: echipa de sprijin
 
si eu pot sa ajut.vineri seara cel tarziu voi fi acolo.

Gabi 18-03-06 10:55

Re: echipa de sprijin
 
Prezent la datorie :) de vineri dimineata pana luni dimineata.

omega 19-03-06 12:06

Re: echipa de sprijin
 
Am afisat bannerele voastre in cateva locuri pentru promovare :) Daca mai aveti nevoie de ceva va ajut cu placere :)

Gabi 19-03-06 12:10

Re: echipa de sprijin
 
Inca 2 prieteni sunt dispusi sa ne ajute. Gratzian, vorbim pe messenger.

bogdnici 19-03-06 16:26

Re: echipa de sprijin
 
Sal Gabi ,niste afise sa pun prin service?

Gratzian 19-03-06 22:14

Re: echipa de sprijin
 
in cateva zile ies afisele si fluturasii

ZerO_CooL 19-03-06 22:21

Re: echipa de sprijin
 
Eu unul sunt pregatit, doar spuneti cu ce pot sa va ajut.

NC 19-03-06 23:41

Re: echipa de sprijin
 
ai rabdare...o sa fim anuntati :)

MaTzA 20-03-06 11:13

Re: echipa de sprijin
 
cu cea mai mare placere doar sa ma anuntati :D

MKE 20-03-06 12:13

Re: echipa de sprijin
 
Pot sa dau si eu niste fluturasi prin scoala (lic. Nicolae Teclu )......cont on me.

NC 20-03-06 20:46

Re: echipa de sprijin
 
lol si eu sunt din teclu, dar mai bine umplem centrul si dupaia periferia... :D

MKE 21-03-06 14:37

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by NC
lol si eu sunt din teclu, dar mai bine umplem centrul si dupaia periferia... :D

cum spui u colegu :P

bogdnici 21-03-06 23:59

Re: echipa de sprijin
 
Astept cu nerabdare

shadow 23-03-06 18:51

Re: echipa de sprijin
 
Daca mai ai nevoie de voluntari....anunta-ma...se gasesc mai multi din ADR care doresc sa ajute!!!

bogdnici 23-03-06 19:27

Re: echipa de sprijin
 
sal stie cineva daca au iesit afisele ?

Gratzian 24-03-06 23:13

Re: echipa de sprijin
 
luni ies, sper

NC 24-03-06 23:21

Re: echipa de sprijin
 
deci ramane totu pe luni...asteptam ca numai este mult si ard de nerabdare! ;))

Gratzian 24-03-06 23:24

Re: echipa de sprijin
 
ca mica barfa, am luat azi de la tipografie primul numar al revistei...
este in legatorie, in cateva zile e gata, deci ne incadram in termen.
eu sunt multumit... ramane sa aud si parerea voastra.

NC 25-03-06 01:21

Re: echipa de sprijin
 
pana acum, va descurcati foarte bine...iti dai seama ca si revista va fi la asteptarile noastre. Am incredere in voi. ;) Si e bine ca va incadrati in timp ;)

nxtaz 25-03-06 20:59

Re: echipa de sprijin
 
mai adaugati unul la lista

Bmw_E30dak 25-03-06 21:20

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian
rugam pe toti care s-au oferit sa ne sprijine in organizarea, promovarea si buna desfasurare a evenimentului sa se inscrrie aici sau pe PM.
Ajutorul principal va fi in promovare, distribuire de fluturasi-afise, cat si la fata locului, pentru coordonare pe mici segmente organizatorice.
vom distribui insemne caracteristice, ecusoane, etc, si vom rasplati pe cei care se implica intr-adevar.


POTI CONTA PE MINE ATAT LA PLOIESTI UNDE POT IMPARTII FLUTURASI IN SCOALA PE STRADA ORIUNDE PT 4 TUNING FAC ORICE DAK E NEVOIE DE MINE SI ACOLO POTI SA TE BAZEZII PE MINE PE MINE MA POTI CONTACTA PE MESS LA "insomnia_squad" SAU LA 0726306764

NC 25-03-06 23:56

Re: echipa de sprijin
 
daca luni imi dati afisele etc...marti am zi libera si o sa le impart in tot bucurestiul. RATB'ul va fi umplut, la fel si pe la metrou. Am un plan si am deja o echipa capabila...Va sti pana si un pusti de gradinita. :D

aleks 26-03-06 04:14

Re: echipa de sprijin
 
daca nu e tardiv, ma inscriu pe lista pt orice fel de ajutor ati avea nevoie

Gratzian 26-03-06 04:25

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by aleks
daca nu e tardiv, ma inscriu pe lista pt orice fel de ajutor ati avea nevoie

sefu, tu nu tre sa te inscrii, tu esti om de baza

c i k y 26-03-06 20:23

Re: echipa de sprijin
 
Repet...daca vreti va ajut cu cea mai mare placere....pot sa impart sau sa lipesc pliante la mine in liceu...astept un pm

Lil'Dee 27-03-06 10:07

Re: echipa de sprijin
 
Hey! Vreau sa ma bag si yo! va ajut cu cea mai mare placere :D vreau sa impart si yo fluturasi ;)

aleks 27-03-06 11:17

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian
sefu, tu nu tre sa te inscrii, tu esti om de baza

apreciez Gratzian ;)

NC 27-03-06 16:27

Re: echipa de sprijin
 
sunt gata afisele, si de unde le putem lua? :)


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning