![]() |
echipa de sprijin
rugam pe toti care s-au oferit sa ne sprijine in organizarea, promovarea si buna desfasurare a evenimentului sa se inscrrie aici sau pe PM.
Ajutorul principal va fi in promovare, distribuire de fluturasi-afise, cat si la fata locului, pentru coordonare pe mici segmente organizatorice. vom distribui insemne caracteristice, ecusoane, etc, si vom rasplati pe cei care se implica intr-adevar. |
Re: echipa de sprijin
eu am zis ca .... va ajut cu ce pot ...... !
daca am cu ce sa va ajut ... |
Re: echipa de sprijin
i`m in. Sunt din GL. Sa-mi spuneti cu ce va pot ajuta.
|
Re: echipa de sprijin
ma bag si eu, sunt din bucuresti...va ajut, cas mare pasionat de masini, tuning...Astept PM :)
|
Re: echipa de sprijin
Eu as putea sa impart pliante prin liceul unde invat.....daca vreti astept un PM
|
Re: echipa de sprijin
eu din Tulcea sunt! daca va pot fi cu ajutor cu ceva un PM
|
Re: echipa de sprijin
Buna Gratzian, banui ca pe mine stii ca poti conta fara nici o problema. Eu voi fi impreuna cu masina de vineri in Bucuresti, deci pana duminica seara cand se inchide spune ce ai nevoie si te ajut cu cea mai mare placere.
|
Re: echipa de sprijin
:D Uitasem sa precizez, la fluturase nu stiu daca arat destul de bine pentru a le imparti, dar pe partea de organizare cred ca ma voi descurca. :D
|
Re: echipa de sprijin
Ma ofer si eu sa va ajut, Vali, Gratzian.
|
Re: echipa de sprijin
gata la afise o sa aveti destui baieti si fete...iar ca organizare acolo, puteti conta pe mine, ca eu vin sa ii aranjez pe cei din club si pot da o mana de ajutor. Bafta!
|
Re: echipa de sprijin
Count Me In .. Just Tell Me What 2 Do :d
|
Re: echipa de sprijin
daca vreti cu impartit pliante va pot ajutaz si eu .asta in cazul in care mai aveti nevoie.
|
Re: echipa de sprijin
si eu pot sa ajut.vineri seara cel tarziu voi fi acolo.
|
Re: echipa de sprijin
Prezent la datorie :) de vineri dimineata pana luni dimineata.
|
Re: echipa de sprijin
Am afisat bannerele voastre in cateva locuri pentru promovare :) Daca mai aveti nevoie de ceva va ajut cu placere :)
|
Re: echipa de sprijin
Inca 2 prieteni sunt dispusi sa ne ajute. Gratzian, vorbim pe messenger.
|
Re: echipa de sprijin
Sal Gabi ,niste afise sa pun prin service?
|
Re: echipa de sprijin
in cateva zile ies afisele si fluturasii
|
Re: echipa de sprijin
Eu unul sunt pregatit, doar spuneti cu ce pot sa va ajut.
|
Re: echipa de sprijin
ai rabdare...o sa fim anuntati :)
|
Re: echipa de sprijin
cu cea mai mare placere doar sa ma anuntati :D
|
Re: echipa de sprijin
Pot sa dau si eu niste fluturasi prin scoala (lic. Nicolae Teclu )......cont on me.
|
Re: echipa de sprijin
lol si eu sunt din teclu, dar mai bine umplem centrul si dupaia periferia... :D
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
|
Re: echipa de sprijin
Astept cu nerabdare
|
Re: echipa de sprijin
Daca mai ai nevoie de voluntari....anunta-ma...se gasesc mai multi din ADR care doresc sa ajute!!!
|
Re: echipa de sprijin
sal stie cineva daca au iesit afisele ?
|
Re: echipa de sprijin
luni ies, sper
|
Re: echipa de sprijin
deci ramane totu pe luni...asteptam ca numai este mult si ard de nerabdare! ;))
|
Re: echipa de sprijin
ca mica barfa, am luat azi de la tipografie primul numar al revistei...
este in legatorie, in cateva zile e gata, deci ne incadram in termen. eu sunt multumit... ramane sa aud si parerea voastra. |
Re: echipa de sprijin
pana acum, va descurcati foarte bine...iti dai seama ca si revista va fi la asteptarile noastre. Am incredere in voi. ;) Si e bine ca va incadrati in timp ;)
|
Re: echipa de sprijin
mai adaugati unul la lista
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
POTI CONTA PE MINE ATAT LA PLOIESTI UNDE POT IMPARTII FLUTURASI IN SCOALA PE STRADA ORIUNDE PT 4 TUNING FAC ORICE DAK E NEVOIE DE MINE SI ACOLO POTI SA TE BAZEZII PE MINE PE MINE MA POTI CONTACTA PE MESS LA "insomnia_squad" SAU LA 0726306764 |
Re: echipa de sprijin
daca luni imi dati afisele etc...marti am zi libera si o sa le impart in tot bucurestiul. RATB'ul va fi umplut, la fel si pe la metrou. Am un plan si am deja o echipa capabila...Va sti pana si un pusti de gradinita. :D
|
Re: echipa de sprijin
daca nu e tardiv, ma inscriu pe lista pt orice fel de ajutor ati avea nevoie
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
|
Re: echipa de sprijin
Repet...daca vreti va ajut cu cea mai mare placere....pot sa impart sau sa lipesc pliante la mine in liceu...astept un pm
|
Re: echipa de sprijin
Hey! Vreau sa ma bag si yo! va ajut cu cea mai mare placere :D vreau sa impart si yo fluturasi ;)
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
|
Re: echipa de sprijin
sunt gata afisele, si de unde le putem lua? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning