Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW 520 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/144841-bmw-520-a.html)

fiderzen 24-09-09 19:29

BMW 520
 
6 Attachment(s)
an fabricatie : 2002
motor 2.2+chip ~190 cai
Jante pe 20", interior din piele, catifea ,senzori parcare ,statie +subwoofer,suspensie sport, evacuare M ,kit M complet
tuning efectuat in germania....
au expirat toate 3 seturile de numere....(trebuie inmatriculat)

accept variante
masina se vinde cu 6500 neinscrisa sau la 8500 inscrisa.....
pret negociabil

mai multe detalii la telefon: 0760304626

Mallus 24-09-09 19:38

Re: Bmw 520
 
An fabricatie?
Cat e taxa?
Variante cu leon
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1248293250

hit-man 24-09-09 22:40

Re: Bmw 520
 
Quote:

Originally Posted by Mallus (Post 2666494)
An fabricatie?
Cat e taxa?
Variante cu leon
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1248293250

masina se vinde cu 6500 neinscrisa sau la 8500 inscrisa.....

kidu2006 25-09-09 02:02

Re: BMW 520
 
Masina asta daca nu ma insel a fost prin Bucuresti si avea nr de Buc .. e cumva aceeasi sau e alta?Pot sa jur ca e identica:shock:

fiderzen 25-09-09 09:29

Re: BMW 520
 
pentru detalii sunati la telefon :) 0760304626

Mallus 25-09-09 10:23

Re: Bmw 520
 
Quote:

Originally Posted by hit-man (Post 2667045)
masina se vinde cu 6500 neinscrisa sau la 8500 inscrisa.....

Nu vad sa-mi fi raspuns la intrebarile puse..

Bizonul 26-09-09 14:49

Re: Bmw 520
 
Quote:

Originally Posted by Mallus (Post 2666494)
An fabricatie?
Cat e taxa?
Variante cu leon
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1248293250

scrie clar anul : 2002
pt taxa auto caculeaza aici http://www.mfinante.ro/calculator_ta...auto_2008.html

bafta

SUPAPA_Jr 26-09-09 14:59

Re: BMW 520
 
da kidu...e aia din berceni de la noi.

kidu2006 26-09-09 16:02

Re: BMW 520
 
Ok,nu vreau sa stric topicul asta si nici sa fiu rautacios,dar daca imi aduc bine aminte masina asta avea nr negre de bucuresti,sau ma rog,de Romania,dar erau negre si definitive,acum cum de trebuie platita inca odata taxa de prima inmatriculare?Plus de asta ca daca imi aduc iar bine aminte,masina a fost prezenta la Tulcea ANUL TRECUT ..
deci ... ?!
Numa` bine

fiderzen 26-09-09 19:23

Re: BMW 520
 
masina de 2 luni are alt proprietar care o vinde acum, se poate vedea in drumul taberei! ;)..pentru alte detalii sunati la numarul pe care l-am pus mai sus, nu costa mult :)

fiderzen 29-09-09 10:40

Re: BMW 520
 
up upup

smn_simionica 29-09-09 20:39

Re: BMW 520
 
variante? 325ci cabrio tuning.... mess: andreisim042000 add.me

fiderzen 29-09-09 22:18

Re: BMW 520
 
proprietarul nu foloseste mess decat f rar...da-i un telefon si vezi ce zice :)

johnny325 29-09-09 22:39

Re: BMW 520
 
bafta la vanzare. masina este impecabila
ps:nu vrea schimb cu un urs:):):):=))

fiderzen 02-10-09 11:26

Re: BMW 520
 
up up up
johnny, iti dai seama cum ar arata aditza in urs? :D...ca pe vremuri :lol: :))

fiderzen 06-10-09 17:51

Re: BMW 520
 
up up up


All times are GMT +2. The time now is 20:20.

- Copyright 2026 4Tuning