Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Zapp vs. Cosmote (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/14428-zapp-vs-cosmote.html)

DJ77VLD 14-03-06 20:44

Zapp vs. Cosmote
 
Zapp vs Cosmote Continuati discutiile aici si stergeti threadul celalalt!
Completati si poll-ul!

Psycho 14-03-06 22:23

Re: Zapp vs. Cosmote
 
http://www.websmileys.com/sm/obscene/eck13.gif Connex rulz cosmo si restu http://perso.wanadoo.fr/atil/forum/compte.gif

momo 14-03-06 22:25

Re: Zapp vs. Cosmote
 
intre zapp si cosmote... zapp

DJ77VLD 15-03-06 07:06

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Quote:

Originally Posted by Psycho

Citeste CU ATENTIE titlul topicului...

zarathustra 15-03-06 08:15

Re: Zapp vs. Cosmote
 
cosmote e aceeasi tehnologie ca zapp?

sandrin 15-03-06 09:15

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Cosmote daca nu ma insel e vechiul Cosmorom.....

valib 15-03-06 10:36

Re: Zapp vs. Cosmote
 
asa e....puternic cosmetizat:)

Cosmin255 15-03-06 13:20

Re: Zapp vs. Cosmote
 
nu te inseli
Am votat Zapp

CT-82-PWR 15-03-06 16:29

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Quote:

Originally Posted by zarathustra
cosmote e aceeasi tehnologie ca zapp?

nu e...Cosmote e GSM ca si connex si orange iar zapp e CDMA

DJ77VLD 15-03-06 18:17

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Quote:

Originally Posted by CT-82-PUM
nu e...Cosmote e GSM ca si connex si orange, iar zapp e CDMA

ASA E! CUM ZICE EL!

cata_tm 15-03-06 18:35

Re: Zapp vs. Cosmote
 
intre cosmote si zapp, aleg orange....

acuma serios, bai fratilor, voi faceti comparatie intre un satuc, si un imperiu, ce draq...

zarathustra 15-03-06 18:42

Re: Zapp vs. Cosmote
 
filosofii diferite si tehnologii, eu nu as compara cosmote cu zapp... comparati-l cu orange si connex. e ca si cum ati face un vs. intre escalade si 350z... care-i baza de comparatie?

DJ77VLD 15-03-06 21:20

Re: Zapp vs. Cosmote
 
:) pai e COSMOmanie! Si eu vreau sa inceteze! Dar`ar faliment!

mutzu 15-03-06 22:36

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Zapp, ca doar il car de 2 ani dupa mine

Lao 15-03-06 22:38

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Intre cele doua... Zapp clar.

Mustang 16-03-06 16:23

Re: Zapp vs. Cosmote
 
zapp...cosmote e de kk !
o sa va dati seama in curand ;)

Cosmin255 16-03-06 17:54

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Pe ce criterii ? Ce intrebare idioata , le comparam datorita faptului ca ofera acelasi gen de oferta si anume minute multe in retea oricand .

cata_tm 16-03-06 18:02

Re: Zapp vs. Cosmote
 
io zic o chestie pe care multi probabil o stiu sigur, altii nu au idee de asa ceva... dar, eu, din cate am mai vb si cu altii....

se pare ca acest...sa-i spunem: deosebit, cosmote, ar fi fostul cosmorom. care cosmorom era al lui romtelecom, romtelecom, fiin prima firma de dupa revolutie care oferea si telefonie mobila (Asta pe vremea cand juma' de romanie nu avea tel fix).

acum, parerile sunt impartite, dar nu sunt singurul care zice ca romtelecomu se indreapta fain- frumos catre faliment, datorita tarifelor uriase, pentru care nu ofera nimic, in timp ce multe alte firme ofera si net, si tel, si neste preturi... deosebit de accesibile...

iar acum le umfla cu alte vrajeli de genul "alta veste buna de la romtelecom", etc, etc... si, deci, acum incearca sa iasa, cumva, oricum din aceasta disperare, un drum sigur catre faliment.
garantat exista alte, si alte pareri, dar va rog frumos, nu-mi sariti in cap. e parerea mea.

Cosmin255 16-03-06 19:19

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Si ce treaba are cu Zapp Vs Cosmote?

DJ77VLD 16-03-06 19:28

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Cum ce treaba are ma?
Ce te deranjeaza? Ca nu intelegem!

Cosmin255 18-03-06 10:59

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Romtelecomul , lasa-l dracu pe ala si fa referire strict la Zapp vs Cosmote

cata_tm 19-03-06 11:02

Re: Zapp vs. Cosmote
 
pai ba obraznick, trecand peste limbajul si tonul tau... cosmoromul a fost al lui romtelecom. deci, daca cosmote e fostul cosmorom, ne putem da seama de ce calitatea e precara, nu face conexiunile, are 2, 3 centre, etc, etc... treaba romaneasca, si de asta mi se parea ceva ridicol, o comparatie intre zapp si cosmote. am fost destul de explicit, sau trebuie sa ma cobor si mai mult ca sa intelegi si tu???

Mustang 19-03-06 13:21

Re: Zapp vs. Cosmote
 
intr-adevar cata....COSMOTE este COSMOROM-ul reinventat daca pot spune asa ....

MaF|OtU 19-03-06 15:35

Re: Zapp vs. Cosmote
 
COSMOTE a fost cumparat de greci .
Iar romtelecom este actionar principal.

Acum am aflat si eu asta . Eu credeam ca , COSMOTE este al romtelecomului.

Cosmin255 19-03-06 16:37

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Deci explicati astfel incat sa inteleg si eu ca is mai huiduma:) ... Apartine de Romtelecom sau de OTE?Ca eu stiu ca nu are treaba cu Romtelecom

sil4tuning 19-03-06 19:11

Re: Zapp vs. Cosmote
 
poate ati observat ca sa mai redresat considerabil reteaua pe timp de seara noapte ....

MaF|OtU 19-03-06 19:53

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK
Deci explicati astfel incat sa inteleg si eu ca is mai huiduma:) ... Apartine de Romtelecom sau de OTE?Ca eu stiu ca nu are treaba cu Romtelecom

Da apartine de OTE.
Inainte era de romtelecom si era COSMO + ROM.
Acu e de OTE si e COSM + OTE .

cata_tm 19-03-06 20:07

Re: Zapp vs. Cosmote
 
daaa, culmea treaba cu grecii, ca renumitul romtelecom, care detinea monopolul in romania, pana nu de mult, apartinea tot unui grec. nu va da de gandit???

DJ77VLD 19-03-06 21:36

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Fratilor, e Zapp vs. Cosmote. Lasati romtelevomu,orangeu si connexu! ok ?

cata_tm 20-03-06 17:05

Re: Zapp vs. Cosmote
 
auzi altu... bai frate, e forum, facem topic pt fiecare vorba??? hoo, sa ne lamurim cu o treaba, continuam, e discutie, nu monolog.

apropo, parca tipi de la o posta: "sunt olteaaan". si asta iti zic ca am copilarit printre olteni...

DJ77VLD 20-03-06 19:24

Re: Zapp vs. Cosmote
 
vorbesti vorbe!

cata_tm 20-03-06 20:43

Re: Zapp vs. Cosmote
 
tipic oltenesc.. bai fratilor, ce draq se intampla bai cu voi? va legati de orice, gasiti intotdeauna sensul rau.. ce plm aveti???

DJ77VLD 21-03-06 07:32

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Ce plm e tipic oltenesc ma? Eu iti zisei ca vorbesti vorbe...care e treaba?

Mustang 21-03-06 07:51

Re: Zapp vs. Cosmote
 
vorbim de zapp vs cosmote sau de ... olteni, romtelecomi, greci si numa' stiu eu ce ?

DJ77VLD 21-03-06 09:38

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Asta intrebam si eu...

Cosmin255 21-03-06 15:30

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Pai ce legatura are ma vere Romtelecomu` cu Cosmote daca nu mai sunt actionari , asta nu inteleg , lasa-l dracu , a fost cumparat de greci deci nu mai are legatura cu romtelecom,odata pt totdeauna !

cata_tm 21-03-06 20:34

Re: Zapp vs. Cosmote
 
bai, calmati-va, si nu ma calcati pe nervi. limitati-va la ce vreti sa spuneti despre topic, si gata cu scandalul. io am zis ce am stiut, si acum apar tot felul de aerieni, bagatori de seama care nu au ce vorbi. iar tu bai... nicu cel obraznic, la cat te vad de pasionat, ai mari sanse sa ne intalnim in viitor. s-ar putea sa iasa cu scantei, deci, cantareste-ti vorbele.

valib 22-03-06 10:00

Re: Zapp vs. Cosmote
 
pana cand tine promotia asta cu 2000 minute?
care ma poate ajuta si pe mine cu 2cartele...urgent?fac o bere..doua...trei...

DJ77VLD 22-03-06 13:35

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Vali .... s-a terminat ieri ...

sil4tuning 22-03-06 13:55

Re: Zapp vs. Cosmote
 
pardon azi ..:)


All times are GMT +2. The time now is 10:09.

- Copyright 2026 4Tuning