Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   vand 4 anvelope michelin (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/143103-vand-4-anvelope-michelin.html)

uzbanz 14-09-09 15:51

vand 4 anvelope michelin
 
3 Attachment(s)
Vand 4 anvelope michelin energy de vara !!

Marimea: 195.65.r15.
Anvelopele sunt in stare foarte buna mai putin de una singura care are o mica galma.

Pret:550 ron

Contact:pm

uzbanz 16-09-09 14:02

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!cauciucuriile sunt f bune

uzbanz 18-09-09 13:39

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!

uzbanz 20-09-09 09:57

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!!

uzbanz 22-09-09 18:20

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 24-09-09 12:32

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!

uzbanz 26-09-09 13:55

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 29-09-09 18:24

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!anunt valabil

uzbanz 02-10-09 15:07

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!anunt valabil

adinutza 02-10-09 20:22

Re: vand 4 anvelope michelin
 
ce dot au?dupa cum arata cred ca sunt energy xt1 sau xv1 care nu se mai fac

uzbanz 02-10-09 20:34

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by adinutza (Post 2687267)
ce dot au?dupa cum arata cred ca sunt energy xt1 sau xv1 care nu se mai fac

maine pot sa iti spun dot-ul cauciucuriilor

uzbanz 04-10-09 18:46

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 12-10-09 20:19

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!!

uzbanz 18-10-09 17:48

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!

uzbanz 20-10-09 14:22

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 24-10-09 16:11

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 27-10-09 18:29

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!! pret negociabil pt toate 4

uzbanz 29-10-09 13:54

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 02-11-09 19:18

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 08-11-09 11:25

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!anunt valabil

uzbanz 11-11-09 18:04

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 16-11-09 14:38

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 19-11-09 20:52

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 23-11-09 10:09

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!!

uzbanz 30-11-09 21:21

Re: vand 4 anvelope michelin
 
anunt valabil

uzbanz 07-12-09 19:39

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 10-12-09 17:20

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!! cauciucuriile arata f bine mai putin de unu care are o mica galma.pret negociabil !!!

uzbanz 12-12-09 15:52

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 15-12-09 14:15

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!anunt valabil

danbaw 15-12-09 14:39

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Nu sunt cam scumpe ? :( mar interesa 2 dar nu iti pot oferii mai mult de 180ron.

uzbanz 15-12-09 14:43

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by danbaw (Post 2893921)
Nu sunt cam scumpe ? :( mar interesa 2 dar nu iti pot oferii mai mult de 180ron.

de aia am si spus pretul negociabil, este ok 180 ron,

danbaw 15-12-09 14:45

Re: vand 4 anvelope michelin
 
inca o intrebare , deoarece acum am observat cauciucurile sunt doar de vara sau merg si all sezon? mar interesa mai mult de iarna

uzbanz 15-12-09 14:47

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by danbaw (Post 2893935)
inca o intrebare , deoarece acum am observat cauciucurile sunt doar de vara sau merg si all sezon? mar interesa mai mult de iarna

sincer nu stiu exact daca merg si iarna, modelul este michelin energy..

danbaw 15-12-09 14:48

Re: vand 4 anvelope michelin
 
hmmm am sa ma interesez pe google sa vad , iar daca sunt all sezon revin cu un pm sa vedem cum facem :) . O zi buna va urez

uzbanz 15-12-09 14:49

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by danbaw (Post 2893950)
hmmm am sa ma interesez pe google sa vad , iar daca sunt all sezon revin cu un pm sa vedem cum facem :) . O zi buna va urez

bine, o zi buna

alex_maxx 15-12-09 15:09

Re: vand 4 anvelope michelin
 
uppppppp

uzbanz 15-12-09 15:44

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by alex_maxx (Post 2894028)
uppppppp

multumesc :)

uzbanz 17-12-09 11:44

Re: vand 4 anvelope michelin
 
anunt valabil!!!

uzbanz 20-12-09 19:31

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!cauciucuriile arata foarte bine

uzbanz 23-12-09 12:27

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning