Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/143062-50-ron-masina-fiecare-vehicul-adus-tine-rezolvat.html)

folieauto 14-09-09 13:09

50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Daca vrei sa castigi un ban usor si sigur,iti platim 50 ron pt fiecare masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

Folie auto omologata RAR(100 % legal)
Polish auto profesional
Interioare auto profesionale
Oferim garantie si banii pe loc !!!!!

0765 509 345
0724 239 349
id de mess: kain_4u1982

pentru mai multe informatii si preturi

https://forum.4tuning.ro/102-bursa-se...ra-bucata.html

kidu2006 15-09-09 02:59

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
1 Attachment(s)
Cat iei pt masina asta de foliat?luneta putin mai inchisa iar lateralele nici foarte inchide,dar nici foarte deschise .. intre ;)
Pe luneta sa fie pusa dintr-o bucata!
Cu tot cu autorizatie bineinteles

folieauto 15-09-09 10:31

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2640686)
Cat iei pt masina asta de foliat?luneta putin mai inchisa iar lateralele nici foarte inchide,dar nici foarte deschise .. intre ;)
Pe luneta sa fie pusa dintr-o bucata!
Cu tot cu autorizatie bineinteles


iti iau doar 350 lei...da luneta se monteaza dintr o singura bucata si am exact varianta kre mi ai spus tu..luneta inchisa si lateralele putin inchise...o sa dea super bne ;)
suna ma sa stabilim o intalnire -0765 509 345
0724 239 349

kidu2006 15-09-09 11:36

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Acum sa nu o iei in nume de rau,dar daca dau masina unui prieten inseamna ca am reducere de 50ron nu?:))
Ok,glumesc,o sa te sun in mod sigur;),multumesc pt oferta

folieauto 15-09-09 11:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
nu ma supar sa sti,stai linistit dar iti dai seama ca anuntul este pentru cei care vor sa faca un ban cinstit,eu am anunt special cu preturi si detalii pt folie dar daca ai postat aici eu ti am raspuns.:D
daca vrei sa beneficiezi de 50 ron,da ii poti da masina unui prieten ;)
ok ms si te astept cu un telefon.

kidu2006 16-09-09 12:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Am glumit,prefer ca sa mai dau eu 50ron dar sa`mi placa si mie si tie treaba facuta;)
Ne auzim curand

folieauto 16-09-09 22:43

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2644290)
Am glumit,prefer ca sa mai dau eu 50ron dar sa`mi placa si mie si tie treaba facuta;)
Ne auzim curand


eu asta fac intotdeauna ...sa placa in primul rand clientului si sa plece multumit..o sa vz ca o sa fii multumit...knd ai timp ma suni si o rezolvam ;)bafta

folieauto 19-09-09 19:19

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppppppp!!!!!!!!

folieauto 22-09-09 22:44

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
upppppppppppp!!!!!!!!!!!

folieauto 26-09-09 22:17

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppppppppp!!!!!!!!!!!

cRbL 27-09-09 01:57

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
astra f
vreau pe fata maximul admis legal ( autorizat, tot ce se poate ) si pe restul geamurilor la fel. se poate asa ceva ?
deci 2 x 2 geamuri, 2 gemuletze pe spate si luneta.
sperie-ma cu un pret :)

folieauto 27-09-09 10:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 2671738)
astra f
vreau pe fata maximul admis legal ( autorizat, tot ce se poate ) si pe restul geamurilor la fel. se poate asa ceva ?
deci 2 x 2 geamuri, 2 gemuletze pe spate si luneta.
sperie-ma cu un pret :)


nu te sperii deloc...se rezolva exact cum vrei tu..te costa 400 ron toata masina cu montaj si garantie.Daca vrei sa te ajut,cum suna si anuntul vino cu masini la folie,polish sau curatare interior si iti dau 50 ron/masina ;)te astept cu un raspuns.

folieauto 29-09-09 17:54

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
upppppppp!!!!!!!!

folieauto 03-10-09 10:34

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppppppp!!!!!!!!!!!

folieauto 11-10-09 13:09

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

dcg_dcg97 15-10-09 11:41

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Salut, pentru un Matiz, spate plus luneta cat ceri ?
Si in ce zona se face lucrarea ?

Dany.bilan628 15-10-09 11:43

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
nu te intereseaza sa-ti faci un site?

folieauto 15-10-09 22:45

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by dcg_dcg97 (Post 2720652)
Salut, pentru un Matiz, spate plus luneta cat ceri ?
Si in ce zona se face lucrarea ?


salut...300 lei cu tot cu autorizatie si montaj...oferim si garantie..factura chitanta etc ;) ms si te astept cu un telefon

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 15-10-09 22:45

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by Dany.bilan628 (Post 2720660)
nu te intereseaza sa-ti faci un site?


ms de oferta dar acum site-ul este in lucru.

folieauto 18-10-09 18:25

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 21-10-09 18:34

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 27-10-09 11:02

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

B 88 URS 29-10-09 02:09

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
salut ptr un polo model 86c - cat ceri ptr laterale spate+luneta +maxim admis laterale fata (daca e legal) ? se ofera autorizatie reala, cu care chiar nu am nici un fel de problema? spune-mi un pret si daca in pret intra si folia sau nu. ms
ps. daca aud ceva te sun

folieauto 29-10-09 10:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by B 88 URS (Post 2760836)
salut ptr un polo model 86c - cat ceri ptr laterale spate+luneta +maxim admis laterale fata (daca e legal) ? se ofera autorizatie reala, cu care chiar nu am nici un fel de problema? spune-mi un pret si daca in pret intra si folia sau nu. ms
ps. daca aud ceva te sun


Salut.Te costa 330 ron pt toata masina,adica laterale spate + luneta si laterale fata.Se ofera omologare + banut cu tipul foliei si nu o sa ai nici o problema cu nimeni.Pot oferi si factura.Pretul este total cu tot cu folie.Daca imi aduci orice masinia la orice serviciu adica folie,polish sau curatare profesionala a interiorului auto ai 50 ron.Ms pt interesul acordat.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 03-11-09 20:24

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 13-11-09 10:58

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 16-11-09 14:55

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppp!!!!!!!

ficioras 17-11-09 13:25

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
daca aveti firma as putea sa va fac reclama cu banner pe luneta la masina mea am un serie 5 si ne intelegem. Eu sunt toata ziua prin cj si masina este vazuta de o gramada de persoane
stima

folieauto 18-11-09 12:19

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by ficioras (Post 2815067)
daca aveti firma as putea sa va fac reclama cu banner pe luneta la masina mea am un serie 5 si ne intelegem. Eu sunt toata ziua prin cj si masina este vazuta de o gramada de persoane
stima

Da avem firma.dar problema este urmatoarea..noi suntem din Bucuresti..si nu stiu km am putea face asta.daca vi cu o idee,ar fi bine.Multumesc pt interes.

folieauto 22-11-09 21:40

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

crysty.bobok 25-11-09 12:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
colantare totala bmw e39 (pret) ?
vreau un pret pentru folie mata si unul pentru imitatie de carbon folie 3m parca ii spune (aia iesita in relief).
daca o colantez mai trebuie rar ceva ? avand in vedere ca masina e tot neagra ?
Ms

folieauto 25-11-09 23:06

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
pretul este in jurul a 900 ron negru mat...mai exact imi trebuie suprafata exacta ca sa stiu cat material intra..imitatie de carbon in relief este mult mai scump,iar la rar trebuie sa te duci daca nu ma insel.Ms si eu.

grizli 27-11-09 01:56

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 2835529)
colantare totala bmw e39 (pret) ?
vreau un pret pentru folie mata si unul pentru imitatie de carbon folie 3m parca ii spune (aia iesita in relief).
daca o colantez mai trebuie rar ceva ? avand in vedere ca masina e tot neagra ?
Ms

daca e tot neagra nu trebuie sa mergi doar daca schimbi culoarea

folieauto 28-11-09 20:52

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 09-12-09 13:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
upppp!!!!

folieauto 25-12-09 11:10

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppppp!!!!!!!

folieauto 05-01-10 12:57

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

NORBERTYNO 18-01-10 12:13

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
pt o calibra folie geamuri si luneta?pret si ce folie folositi

folieauto 18-01-10 14:54

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by NORBERTYNO (Post 2988808)
pt o calibra folie geamuri si luneta?pret si ce folie folositi


Salut...pretul pentru toata masina este de 330 Ron cu omologare si montaj.Garantie 5 ani iar folia este Global America.


Te asteptam cu un telefon ;)

0765 509 345
0724 239 349

NORBERTYNO 18-01-10 15:01

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
ok.si pt o luneta de logan (am deja autorizatie dar sa dus folia)+ folie gemuri fata la mondeo mk2?unde aveti service si in ce conditii beneficiez de cei 50 ron...doar dak se face masina completa?


All times are GMT +2. The time now is 09:50.

- Copyright 2026 4Tuning