![]() |
ToCA Race Driver 3-competitie
ToCa Race Driver 3 - fiind un joc cu aproape toate cursele pe 4 roti din lume:shock:, am deschis un site unde poti sa te inscri in competitiile noastre:!:
O sa avem aproape toate competitiile din joc, ca, campionat pe forum:!: "regulament, cum joc online, serverul de joc, si de unde descarc jocul" le gasiti pe forumul a carei adresa o s-o primiti dandu-mi un privat mesaj:arrow: Momentan suntem 6 oamnei, sper ca in timpul curse sa fim 12 :D:lol: Cine se baga?? :?: Detalii pe prv:-P |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ma bag si eu
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
up!!!!!!
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Sieu vreau competitii pe Toca:D:D:D:D numai f1 sa nu fie in rest tot, cand incepem:D?
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
pai o sa fie de toate nu numai f1 o sa avem toate competiile din joc
bine inteles pe rand :D::D |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Da-mi si mie PM de unde iau jocul...ma bag si eu :D
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
hai care se mai baga ca sai dam drumu ?? :D:D:D
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ma bag si eu :)
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
I'm in ;)
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Si eu ma bag :D..numai sa imi ziceti cand ne dam
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
pai sai mai asteptam si pe ceilalti ca o sa bage sa fie concurenta mare :lol: cred ca incepem sambata dimineatza :lol: :D
hai care mai intra ??? detalii pe prv me ... |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Eu intru dar sper sa se joace sambata si duminica.
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
nu mi-a mers sa iau versiunea 1.1....
de ce ? |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
hai ma care mai intra sai dasm drumu :D :D :D ???
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
gata astias toti nu mai vine nimeni ???????
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
nu am stiut ca in fiecare seara se fac curse, o sa intru si eu in curand ca am avut de umblat zilele astea.....
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
cred ca se poate inchide .....
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
de ce ?
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
pai daca nu se mai inscrie nimeni :sad: si vezi ca in seara asta poate dam drumul la DTM
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
si eu ma bag, PM cu detalile despre ce si cum. multumesc
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ma bag si io ! pls
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Cand ne adunam si noi vreo 10 sa facem un DTM ceva vreo 30 de lapuri ? :>
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
poate facem un indicar de 100 de tururi ....dar trebuie sa stabilim o ora si o data stabila dinainte cu 2-3 zile,cu parola si nume de servar ca sa nu intre si straini...
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Se poate cu 100 ? :| Nu stiam . O sa jucam intr-o sambata sau duminica sau chiar vineri si dupa ora 19:00 . Acum trebuie cineva care sa organizeze :).
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ok se poate orice nui problema de organizare dar sa se aude oamanii
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Da. Sa fim macar 7 .
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
da macar 7 sau mai multi :D incerc sai strang vineri pe la 7 daca vor ca in week plec la curse la vitanis
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Vineri am pana la 8 ore :D
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
si eu ma bag la un campionat.
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
eu ma bag, sa imi ziceti data/ora exacta :D
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
toata lumea o sa fie anuntatacand si cum
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
prezent si propun ora 21:00~21:10
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
propun o ora mai tarziu, cam 10 jumate -11... pentru ca mna, lumea mai are treaba si spre seara poate ar fi mai multa lume libera..
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ok daca veneti mai mult se tine serverul o sa fie Racer (romania)
si de acum in colo campionatul se va tine pe forum asta ora 22:30 se poate ???? |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
avem oameni pentru un campionat la ore 22:30????
haideti sa ne adunam cati mai multi! |
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning