Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   ToCA Race Driver 3-competitie (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/142129-toca-race-driver-3-competitie.html)

Racer_e30 08-09-09 15:15

ToCA Race Driver 3-competitie
 
ToCa Race Driver 3 - fiind un joc cu aproape toate cursele pe 4 roti din lume:shock:, am deschis un site unde poti sa te inscri in competitiile noastre:!:
O sa avem aproape toate competitiile din joc, ca, campionat pe forum:!:
"regulament, cum joc online, serverul de joc, si de unde descarc jocul" le gasiti pe forumul a carei adresa o s-o primiti dandu-mi un privat mesaj:arrow:
Momentan suntem 6 oamnei, sper ca in timpul curse sa fim 12 :D:lol:

Cine se baga?? :?: Detalii pe prv:-P

rpk4ever 08-09-09 16:06

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ma bag si eu

Racer_e30 09-09-09 00:05

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
up!!!!!!

Oxide 09-09-09 11:04

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2623441)
up!!!!!!

Up la un thread de pe sectiunea PC Games ? WTF ?! :???:

shadyarva 09-09-09 18:08

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Sieu vreau competitii pe Toca:D:D:D:D numai f1 sa nu fie in rest tot, cand incepem:D?

Racer_e30 09-09-09 19:46

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
pai o sa fie de toate nu numai f1 o sa avem toate competiile din joc
bine inteles pe rand :D::D

Alex30 09-09-09 20:03

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Da-mi si mie PM de unde iau jocul...ma bag si eu :D

Racer_e30 10-09-09 13:14

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
hai care se mai baga ca sai dam drumu ?? :D:D:D

dacia_wrc 10-09-09 13:20

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ma bag si eu :)

DaViD TL 10-09-09 15:10

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
I'm in ;)

2fast4u_DK 10-09-09 15:22

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Si eu ma bag :D..numai sa imi ziceti cand ne dam

Racer_e30 10-09-09 15:51

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
pai sai mai asteptam si pe ceilalti ca o sa bage sa fie concurenta mare :lol: cred ca incepem sambata dimineatza :lol: :D

hai care mai intra ??? detalii pe prv me ...

AerosoLL 10-09-09 19:11

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Eu intru dar sper sa se joace sambata si duminica.

Daniel_DRV 11-09-09 07:35

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
nu mi-a mers sa iau versiunea 1.1....
de ce ?

Racer_e30 11-09-09 14:10

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
hai ma care mai intra sai dasm drumu :D :D :D ???

Racer_e30 12-09-09 15:14

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
gata astias toti nu mai vine nimeni ???????

Daniel_DRV 16-09-09 07:45

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
nu am stiut ca in fiecare seara se fac curse, o sa intru si eu in curand ca am avut de umblat zilele astea.....

Racer_e30 24-09-09 20:43

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
cred ca se poate inchide .....

Daniel_DRV 25-09-09 17:30

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
de ce ?

Racer_e30 25-09-09 18:07

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
pai daca nu se mai inscrie nimeni :sad: si vezi ca in seara asta poate dam drumul la DTM

MephistoBM 25-09-09 18:10

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
si eu ma bag, PM cu detalile despre ce si cum. multumesc

Racer_e30 25-09-09 18:11

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 2668784)
si eu ma bag, PM cu detalile despre ce si cum. multumesc

pe ultima suta de metri inca 1 bun asa :lol:

myaytza 03-10-09 17:57

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ma bag si io ! pls

AerosoLL 04-10-09 14:23

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Cand ne adunam si noi vreo 10 sa facem un DTM ceva vreo 30 de lapuri ? :>

Daniel_DRV 04-10-09 14:35

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
poate facem un indicar de 100 de tururi ....dar trebuie sa stabilim o ora si o data stabila dinainte cu 2-3 zile,cu parola si nume de servar ca sa nu intre si straini...

AerosoLL 04-10-09 16:41

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Se poate cu 100 ? :| Nu stiam . O sa jucam intr-o sambata sau duminica sau chiar vineri si dupa ora 19:00 . Acum trebuie cineva care sa organizeze :).

Racer_e30 04-10-09 19:00

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ok se poate orice nui problema de organizare dar sa se aude oamanii

AerosoLL 04-10-09 19:34

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Da. Sa fim macar 7 .

Racer_e30 04-10-09 19:49

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
da macar 7 sau mai multi :D incerc sai strang vineri pe la 7 daca vor ca in week plec la curse la vitanis

AerosoLL 04-10-09 21:37

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Vineri am pana la 8 ore :D

MephistoBM 05-10-09 11:38

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
si eu ma bag la un campionat.

Racer_e30 05-10-09 11:46

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by AerosoLL (Post 2692747)
Vineri am pana la 8 ore :D

atunci facem la 10 seara ???? care puteti....?

AerosoLL 05-10-09 12:25

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2694050)
atunci facem la 10 seara ???? care puteti....?

100 lapuri incepem la 10 seara ? :| Pai terminam in jur de 1 ca stii doar ca ne intarziem.

Racer_e30 05-10-09 12:26

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by AerosoLL (Post 2694149)
100 lapuri incepem la 10 seara ? :| Pai terminam in jur de 1 ca stii doar ca ne intarziem.

cred ca o sa fie cupa dtm cu 30 lap si pit stop obligatoriu pe un singur traseu

MephistoBM 05-10-09 12:54

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
eu ma bag, sa imi ziceti data/ora exacta :D

Racer_e30 05-10-09 13:02

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
toata lumea o sa fie anuntatacand si cum

Daniel_DRV 05-10-09 13:48

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
prezent si propun ora 21:00~21:10

MephistoBM 09-10-09 17:52

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
propun o ora mai tarziu, cam 10 jumate -11... pentru ca mna, lumea mai are treaba si spre seara poate ar fi mai multa lume libera..

Racer_e30 09-10-09 18:03

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ok daca veneti mai mult se tine serverul o sa fie Racer (romania)
si de acum in colo campionatul se va tine pe forum asta
ora 22:30 se poate ????

MephistoBM 09-10-09 20:54

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
avem oameni pentru un campionat la ore 22:30????

haideti sa ne adunam cati mai multi!


All times are GMT +2. The time now is 08:10.

- Copyright 2026 4Tuning