![]() |
Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
15 Attachment(s)
Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Un BMW M3 E92 portocaliu mat nu poate insemna decat un singur lucru: se apropie Halloween-ul! Bine, bine, este doar o folie care se poate da jos dupa ce ai terminat de colindat tot orasul... Asta daca mai vrei. Pentru ca M3-ul arata demential... Adica daca unui IS-F ii "shade" bine in portocaliu, unui M3 de ce nu i-ar sta bine in portocaliu mat? Plus ca unde mai pui si modificarile de ordin estetic, gen prelungire pentru spoilerul fata, praguri laterale, difuzor spate, portbagaj CSL-style si jante HRE pe 20 inci... Asadar... "trick or treat?" |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
e frumoasa masina dar da ru nr ala intr-o parte
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
parca e mai frumoasa aia portocalie din craiova;))
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
foarte bine ii sta:) si imi place ce a facut la faruri si liniile negre de pe ea!
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Poate arata mai bine cu un alt fotograf
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
inca o masina portocaliu cu negre! senzational :rolleyes2
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
stiu k nu e M....deci e mai rau :)) |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Nenorocire masina asta.
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
foarte interesanta culoarea
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
era una galbena care era mult mai frumoasa ca asta.....portocaliu asta mie imi place sa luceasca, nuj exact dar mie imi pare ca-i lipseste ceva....
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
ce faina e...dar numarul de inmatriculare stica tot:(...zici ca e alfa romeo...nu inteleg de ce ii mai pune nr pe fata:???:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Bestial BMW!...
Chiar că numărul de pe faţă îl strică!... |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
oricum ai vopsio, m3 e belea!
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
O adevarata bijuterie!
PS:Trb ceva luate masuri cu pozitionarea numarului!! |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Poate prin California o fi vreo modă cu numerele pe o parte... Dar cine ştie... Dacă proprietarului îi place, totul e OK!...
Oricum maşina e frumoasă şi fără număr!... :lol: |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
draguta masina.. |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
In rest masina superba!!! |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
sunt singuru de vede doar culoarea masinii si nu ca e M3? .. culoarea este absolut oribila ! strica toata masina...:censored::censored::censored: !!!
un portocaliu lambo.. sau un electric orange.. era poate altceva dar culoarea asta NU ! |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Cum i-a lasat negru la faruri, zici ca e emo=))=))
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
e superba. Si farurile alea cu fundal negru ii dau un aspect .... :twisted:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
on : nice ride ! dar cum a zis si baiatul de mai sus.. i-ar fi stat mai bine cu un orange lambo |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
mie unu imi place la nebunie modelu asta de M dar trebuie sa recunosc ca nu imi place de nici o culoare.....mai bine stock cum este el de fabrica, alb si aceleasi jante care sunt pe asta;)
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
e bine...numaru ala ar trebui mutat..
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
urat!!!park e logan de taxi de al nostru colantat.pakt de masina!
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Trick 'r Treat un bmw portocaliu mat? :))
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Orice culoare ar avea, masina asta e prea frumoasa...8) dar parca iar sta si mai bn cu un NIKE pe luneta:lol::lol::lol:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
Stati sa va arat CALIBRA mea portocalie:X:X:X:X Recent RECONDITIONATA TOTAL:) |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
foarte tare !!!!!
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
foarte frumoasa!.....mi-as dori s eu una de haloween..se ofera cineva sa mi-o faca cadou?:D
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Diavolul in persoana!:twisted::twisted::twisted:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
frumoasa rau culoarea :shock: ... cateodata mai conteaza si culoarea nu doar ce are sub capota 8)
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
superba
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
SA fim seriosi , APROAPE orice masina ii sta bine culoarea PORTACALIU cu negru ala ,,,,e LA moda MOMENTAN , sa fim seriosi si VERDE KIWI e criminal , un alb perlat ETC ...sunt multe culori care INCA nu se poarta !!!
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
in sfarsit o alta culoare mata pe M3 inafara de negru
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
vai frumos e...
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
arata bine da' fara negru ar arata mai bine :D:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning