![]() |
Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
5 Attachment(s)
Hai sa vedem ce masini avem fiecare
Sa sparg gheata eu Bmw 318i Momentan usor modificat |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
5 Attachment(s)
Jucaria mea...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Nice little japanese :) ce motoras are?:)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Merci!
Din pacate...diesel! Am luat-o pentru traficul din Bucuresti, dar m-am gandit ca ar merita "coafata" cat de cat... |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
Mk4 1.9 TDI-PD
fusta bara fata V6, in rest stock |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Zuper tare...uau...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Apropo.. ti-am zis ca am niste jante de vanzare ? :D:D:D |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mi-ar trebui mult mai multe decat o suspensie si niste jante... dar toate la timpul lor
Quote:
Te astept pe aici cu ceva poze q masina si noile jante |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Da ma.. stai sa ii pun gumele pe spate si sa ii fac poze..momentan camera mea e la Mickye ca el vrea sa pozeze toate etapele "renasterii pheonixului" :))
|
Re: Maşini modificate din Vrancea
2 Attachment(s)
asta e fosta mea masina care acuma se afla in focsani...nu e tunata dar...chiar sunt curios cum arata acuma...daca ati vazut`o sau daca o vedeti faceti`i o poza va rog...din cate stiu masina se gaseste pe strada mare a unirii sau ceva de genu`...multumesc:P bafta in cotninuare cu comunitatea
|
Re: Maşini modificate din Vrancea
am vazut'o aseara in parcare la apolo...e la fel...
|
Re: Maşini modificate din Vrancea
nu i-a schimbat numerele ? ca ma tine si pe mine incurcat, trebuia sa le dea jos de 1 saptamana si nu mai dau de el
|
Re: Maşini modificate din Vrancea
Aşa e omu' mă Traf!...
Zici că îi faci un bine şi el te sapă. Du-te tu la Focşani şi dă de el şi vorbiţi! |
Re: Maşini modificate din Vrancea
nu...are aceleasi nr ..
|
Re: Maşini modificate din Vrancea
oky, multumesc bufly
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
topicul se numeste "Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare"
fara mistouri ca nu-si au nici locul nici rostul aici.. |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
daca te referi la mine, am postat cand topicul se numea " Masini modificate din Vrancea "
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
nu.. stai linistit.. frumoasa masina, am vazut-o si eu prin focsani :-)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
ms:)..da...deh:D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
MK 3 1.6 75 cp
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
BMW E36 320i.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
ooo... asa mai merge...
F R U M O S |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Merci. Intai vospeaua si bara fata apoi folia..
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
The Bestiutza........1.4l...rupe tot in calea ei!
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
5 Attachment(s)
bmw e 46 318 i
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
3 Attachment(s)
focus 16 16V
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
De ce nu scrieti si lista de modificari?
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
ce e cu linistea asta?? aa???
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
nu stiu ... de cateva zile chiar saptamani s-a lasat o liniste foarte mare pe aici
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Foarte liniste...nici o actiune nimic....
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
8 Attachment(s)
hai sa pun si eu aici....
ca modificari (sau tuning... bre) cam ce se vede ca n-ar fi stoc:D |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Imi place ce ai facut la interior...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
da..a iesit frumos interiorul.. ;)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Am si eu (ma rog am doar 14 ani) un logan albastru VN 16 GYM dar nu pun poze ca ma simt prost pe langa BMW-urile voastre.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
pustiu....pana nu e masina proprie si personala nu ai cum sa spui k ai o masina...mai ai si varsta pe care o ai.....fara supararea
P.S nu conteaza ca ai dacie...aici intra toti posesorii de masini...de la tico la iveco..... |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:14. |
- Copyright 2026 4Tuning