Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

jipianu 31-08-09 13:16

Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
5 Attachment(s)
Hai sa vedem ce masini avem fiecare

Sa sparg gheata eu

Bmw 318i
Momentan usor modificat

Ali_ump 31-08-09 15:30

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 2599361)
Hai sa vedem ce masini avem fiecare

Sa sparg gheata eu

Bmw 318i
Momentan usor modificat

Se contureaza ceva frumos! Altcineva? cine ne mai arata ce conduce?

StefanVVTi 31-08-09 15:36

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
5 Attachment(s)
Jucaria mea...

Ali_ump 31-08-09 15:37

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Nice little japanese :) ce motoras are?:)

StefanVVTi 31-08-09 15:39

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Merci!
Din pacate...diesel! Am luat-o pentru traficul din Bucuresti, dar m-am gandit ca ar merita "coafata" cat de cat...

ravy09 01-09-09 17:47

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
Mk4 1.9 TDI-PD
fusta bara fata V6, in rest stock

Franco_UPO 01-09-09 19:54

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Zuper tare...uau...

VN23TDR 02-09-09 12:13

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Franco_UPO (Post 2603650)
Zuper tare...uau...

:)))) Ce nenorocit esti !! Lasa ma copiii in pace.. :twisted::twisted:

VN23TDR 02-09-09 12:15

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 2599361)
Hai sa vedem ce masini avem fiecare

Sa sparg gheata eu

Bmw 318i
Momentan usor modificat

I-ar trebui si lui o suspensie si niste jante..
Apropo.. ti-am zis ca am niste jante de vanzare ? :D:D:D

jipianu 02-09-09 13:05

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Mi-ar trebui mult mai multe decat o suspensie si niste jante... dar toate la timpul lor

Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 2605170)
Apropo.. ti-am zis ca am niste jante de vanzare ? :D:D:D

Punele pe forum la zona comerciala focsani ;)

Te astept pe aici cu ceva poze q masina si noile jante

VN23TDR 02-09-09 13:14

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Da ma.. stai sa ii pun gumele pe spate si sa ii fac poze..momentan camera mea e la Mickye ca el vrea sa pozeze toate etapele "renasterii pheonixului" :))

trafy-vr6 02-09-09 14:54

Re: Maşini modificate din Vrancea
 
2 Attachment(s)
asta e fosta mea masina care acuma se afla in focsani...nu e tunata dar...chiar sunt curios cum arata acuma...daca ati vazut`o sau daca o vedeti faceti`i o poza va rog...din cate stiu masina se gaseste pe strada mare a unirii sau ceva de genu`...multumesc:P bafta in cotninuare cu comunitatea

bulfy 02-09-09 15:08

Re: Maşini modificate din Vrancea
 
am vazut'o aseara in parcare la apolo...e la fel...

trafy-vr6 02-09-09 15:12

Re: Maşini modificate din Vrancea
 
nu i-a schimbat numerele ? ca ma tine si pe mine incurcat, trebuia sa le dea jos de 1 saptamana si nu mai dau de el

GJ 64 GAB 02-09-09 15:18

Re: Maşini modificate din Vrancea
 
Aşa e omu' mă Traf!...
Zici că îi faci un bine şi el te sapă.
Du-te tu la Focşani şi dă de el şi vorbiţi!

bulfy 02-09-09 15:18

Re: Maşini modificate din Vrancea
 
nu...are aceleasi nr ..

trafy-vr6 02-09-09 15:21

Re: Maşini modificate din Vrancea
 
oky, multumesc bufly

ravy09 02-09-09 17:08

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
topicul se numeste "Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare"
fara mistouri ca nu-si au nici locul nici rostul aici..

trafy-vr6 03-09-09 07:15

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
daca te referi la mine, am postat cand topicul se numea " Masini modificate din Vrancea "

ravy09 03-09-09 07:38

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
nu.. stai linistit.. frumoasa masina, am vazut-o si eu prin focsani :-)

trafy-vr6 03-09-09 07:43

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
ms:)..da...deh:D

vwgolf_trei 04-09-09 15:30

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
MK 3 1.6 75 cp

VN23TDR 06-09-09 19:36

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
BMW E36 320i.

Ali_ump 06-09-09 19:45

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 2616239)
BMW E36 320i.

NIce ! trebe o folie acolo parere mea...si se schimba treaba :)

jipianu 06-09-09 19:54

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
ooo... asa mai merge...
F R U M O S

VN23TDR 06-09-09 20:48

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Merci. Intai vospeaua si bara fata apoi folia..

VN-20-BEN 07-09-09 13:30

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
The Bestiutza........1.4l...rupe tot in calea ei!

bulfy 07-09-09 14:44

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
5 Attachment(s)
bmw e 46 318 i

daffy duck™ 07-09-09 22:46

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by VN-20-BEN (Post 2618234)
The Bestiutza........1.4l...rupe tot in calea ei!

baga si cealalta masina aicishea boss

fisan 13-09-09 14:41

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
3 Attachment(s)
focus 16 16V

sorin_sorin95 15-09-09 01:32

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
De ce nu scrieti si lista de modificari?

johnsonxxl 26-09-09 19:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
ce e cu linistea asta?? aa???

jipianu 26-09-09 19:09

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
nu stiu ... de cateva zile chiar saptamani s-a lasat o liniste foarte mare pe aici

Franco_UPO 26-09-09 19:57

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Foarte liniste...nici o actiune nimic....

tek_tm3 27-09-09 08:19

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
8 Attachment(s)
hai sa pun si eu aici....
ca modificari (sau tuning... bre) cam ce se vede ca n-ar fi stoc:D

Franco_UPO 27-09-09 08:39

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Imi place ce ai facut la interior...

johnsonxxl 27-09-09 12:49

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
da..a iesit frumos interiorul.. ;)

_Cox_ 17-10-09 22:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Am si eu (ma rog am doar 14 ani) un logan albastru VN 16 GYM dar nu pun poze ca ma simt prost pe langa BMW-urile voastre.

daffy duck™ 17-10-09 22:34

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
pustiu....pana nu e masina proprie si personala nu ai cum sa spui k ai o masina...mai ai si varsta pe care o ai.....fara supararea

P.S nu conteaza ca ai dacie...aici intra toti posesorii de masini...de la tico la iveco.....

_Cox_ 20-10-09 18:34

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2727846)
pustiu....pana nu e masina proprie si personala nu ai cum sa spui k ai o masina...mai ai si varsta pe care o ai.....fara supararea

P.S nu conteaza ca ai dacie...aici intra toti posesorii de masini...de la tico la iveco.....

Am scris ca am doar 14 ani dar ma bucur si eu de masina, in sensul ca o conduc dar pe drumuri nefrecventate de politie.


All times are GMT +2. The time now is 06:14.

- Copyright 2026 4Tuning