Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/140741-plecare-koe-cluj-19-20-sept.html)

VWluci 31-08-09 11:39

PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Mai sunt 18 zile pana la KOE organizat in Cluj, iar cei care merg din BV ar fi o idee buna sa mergem impreuna etc...cum a fost si plecare la Bucuresti in primavara, sa ne decidem din ce loc si la ce ora sa plecam. Ideea e ca avem mult de mers deci cel mai bine ar fi sa plecam pe la 4 dimineata. Cine vrea sa vina haideti sa discutam aici, sa stim cate masini vom fi, cati oameni vin etc...

Sonny 08-09-09 12:20

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Se anunta gasca mare.

VWluci 08-09-09 15:05

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Dap...sa ne decidem din ce loc si cand.

Sonny 08-09-09 15:30

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Se vorbea de vineri dupamasa.

BV83bax 11-09-09 22:57

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
prezent :D mai e putin :D:D:D

pebbles 12-09-09 08:24

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
eu sunt in urmă cu ştirile
pană la urmă cand se pleacă?cat se stă?şi unde se stă?

VWluci 12-09-09 10:29

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Ideea ar fi sa plecam de pe la ora 4 dimineata din BV sambata, sa ajungem cel tarziu pana la 10-11, apoi sa ne gasim cazare, astept niste oferte, apoi mergem direct la show. Eu propun sa stam de sambata pana duminica pe la ora 17-18 apoi sa venim spre casa, ca nu are rost sa batem atata drum si sa stam acolo cateva ore apoi sa venim spre casa, mai ales ca show-ul mare e duminica. Acum asteptam si alte propuneri, sa facem cum credeti ca e mai bine :)

Sonny 12-09-09 13:46

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Majoritatea din livada plecam vineri dupamasa si stam pana duminica.

Bigu 12-09-09 15:10

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
unde aveti cazare?

BV83bax 12-09-09 15:20

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
ce ziceti de asta http://www.casa-zanelor.ro/ au piscina tot ce trebuie pt o petrecere seara :D si e aproape de polus 2 nopti 360 camera 2 paturi

BV83bax 12-09-09 16:00

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
am gasit si asta http://www.pensiunea7.ro am vb cu tipul de acolo 100 lei/noapte cu micul dejun ...nu are piscina inchisa dar e mai oky la bani...

Sonny 12-09-09 22:34

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 2633248)
unde aveti cazare?

Pe la camin parca. Ieftin de tot. Scoru se invarte undeva la 2 cifre.

octizip 13-09-09 17:00

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
cine mai pleaca vineri ziua ?
sa ajunga pana seara acolo

BV83bax 13-09-09 17:13

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
eu lasa mi un pm cu id ul tau de mess si vb

Bigu 15-09-09 20:14

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
eu plec cu o parte din bucuresteni in jur de ora 9-10 din brasov, vineri! cine doreste poate sa ni se alature. voi posta cand voi cunoaste exact ora plecarii

pebbles 16-09-09 10:21

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
ok băieţi
cum văd eu treburile : fiecare cu p***a măsii
fiecare pleacă cu cine vrea,cānd vrea şi cu ce poate...pe jos,cu maşina,cu trenul,cu bicicleta
dar măcar īntr-un punct am putea să fim si noi puţin mai organizaţi,mă refer la cazare

a pomenit cineva mai sus de pensiunea 7,pe site scrie că preţurile sunt negociabile pentru un număr mai mare de camere īnchiriate
nu e mai simplu şi convenabil pt toţi să alegem o pensiune de genul şi să stăm toţi acolo,indiferent că eu ajung la 20.00 vineri şi tu la 13.00
cu o mică negociere şi un număr mare de oameni ajungem la aprox 40 lei de pers pe noapte la o pensiune mai mult decāt ok

adică no.....mă gāndesc si eu ca prostul .......

VWluci 16-09-09 11:27

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Nu te gandesti ca prostul, te gandesti foarte bine, dar ce sa ii faci, asta este. Fiecare este cu grupul lui si rezervati in declaratii, sper ca pana vineri sa reusim sa decidem ceva.

Sonny 16-09-09 14:50

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Pleaca careva sambata dimineata?

VWluci 16-09-09 18:10

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Eu as vrea sa plec de sambata dimineata si sa stau pana duminica dupamasa. Din pacate nu pot veni cu masina mea asa ca in momentul de fata caut transport :)

Trancer 17-09-09 20:31

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
salutare , duminica nu pleaca nimeni ? :) bugetu' nu-mi permite sa trag si de o noapte de cazare ,asa ca as pleca frumos duminica pe la 6-7 si ajung acolo exact cand incepe la 12 ,sau eventual cum s-a mai zis la un numar mai mare ,iese pretu' mai mic la cazare si e super tare... sa vedem


LE: stie cineva sunt amenajate tribune ceva ... ca doar nu stam ca ,crenvustii sa ne benoclam la aia ce se dau de-a latu :)

VWluci 17-09-09 21:47

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Tribune nu vor fi, datorita pretului mare de montare la noi in tara, asa ca va fi cam inghesuiala.

Sonny 21-09-09 15:34

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Cateva poze de la Cluj.

http://rcrphotography.blogspot.com/2...rope-cluj.html


All times are GMT +2. The time now is 16:28.

- Copyright 2026 4Tuning