Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Clubul WACKY RACERS (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/140659-clubul-wacky-racers.html)

Wacky Racers 30-08-09 17:52

Clubul WACKY RACERS
 
De astazi s-a infintat clubul Wacky Racers. Clubul este format momentan din 2 membrii fondatori... Se lucreaza de zor la masina clubului si la celelalte masini care vor fi in club de asemenea se lucreza la stikare parasolare si rog cine are cunostinte in photoshop sa imi dea un PM.

Wacky Racers 30-08-09 18:10

Re: Clubul WACKY RACERS
 
5 Attachment(s)
Masina clubului TRABANT:-) Poze cu lucrarile de la garajul wacky racers

Trabantul are rool cage mecanica noua vopsit in 2 culori evazat pe spate capota aripi fata spate si capota portbagaj din fibra de sticla. Urmeaza cat de curand puntea spate deoarece va avea tractiune spate cu un motor de honda cbr rr de 600 cmc Trabant drift car ... suna caraghios ca si numele clubului..

Wacky Racers 30-08-09 18:19

Re: Clubul WACKY RACERS
 
3 Attachment(s)
Alte poza de la garaj Masini din club peugeout 206 cc hyundai tiburon 2.0 16v si binenteles trabantul.:-)

Wacky Racers 30-08-09 18:30

Re: Clubul WACKY RACERS
 
2 Attachment(s)
Poze de aseara de la garaj:arrow: Trabant cbr 600rr DRIFT CAR

Ja_Rule 30-08-09 19:51

Re: Clubul WACKY RACERS
 
1 Attachment(s)
Ne bucuram pentru tine dar posibil sa`ti fi ales numele gresit... sau poate ma insel

Wacky Racers 30-08-09 19:57

Re: Clubul WACKY RACERS
 
pe 4tunung la sectiunea cluburi nu este inregistrat nici un club cu numele asta in afara de al meu dar totusi prin cuvantul motorsport cele 2 se diferentiaza

Ja_Rule 30-08-09 19:58

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Parerea mea strict personala e ca n`ar fi corect din partea voastra ...

daffy duck™ 30-08-09 21:07

Re: Clubul WACKY RACERS
 
bai...care din 4wheels a plecat si a facut wacky racers???
ca la garajul asta am fost si io la baiatul ala si ala e peugeotul lui radu ( care inca mai are parasolarul 4w )

Wacky Racers 31-08-09 00:40

Re: Clubul WACKY RACERS
 
adi de la garaj unde ai fost..

Wacky Racers 31-08-09 00:41

Re: Clubul WACKY RACERS
 
acum radu nu mai are pejo are urs

Wacky Racers 31-08-09 00:42

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 2597667)
Parerea mea strict personala e ca n`ar fi corect din partea voastra ...

atata timp cat nu am stiut de existenta acestiu club ne fiind inregistrat ce sa mai facem oricum se deosebesc prin cuvantul motorsport

shobby_ams 31-08-09 01:55

Re: Clubul WACKY RACERS
 
da... trebuia sa cautati si voi inainte.. si eu la inceput am optat pt Adrenaline MotorSport... dar am vazut ca exista... si exista in romania AdrenalinTeamPitesti...si nu am vrut confuzii...am schimbat in Instinctive MotorSport... oricum.. rezolva cu numele..sau lasa-l asa..cum vrei..

Mult noroc cu clubul ! si la cat mai multe masini modificate :)

Agressive 31-08-09 11:00

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Frumos club Succes in Competitii va ureaza A.R.T Agressive Racing Team https://forum.4tuning.ro/173-cluburi/...cing-team.html

Wacky Racers 31-08-09 16:33

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Agressive (Post 2598988)
Frumos club Succes in Competitii va ureaza A.R.T Agressive Racing Team https://forum.4tuning.ro/173-cluburi/...cing-team.html

Multumesc sper sa ne vedem cat mai des in cadrul evenimentelor de tuning de la noi.. Ideea e ca ar fi frumos sa fie mai multa activitate...

Wacky Racers 04-09-09 03:38

Re: Clubul WACKY RACERS
 
s-a inceput lucrul ls tiburon. poze maine pana acum amortizoarele duse la intarit si cutia data jos

orlando 04-09-09 10:52

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Tiburon?ce natie de masina este asta?
Eu stiam ca se numeste Hyundai Coupe...dar ma rog...in nfs se numeste tiburon :lol:
Si apropo de nume...nu este de loc fair play sa ramaneti cu numele asta,mai ales ca ceilalti sunt activi...

Lukyan 04-09-09 11:45

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 2610284)
Tiburon?ce natie de masina este asta?
Eu stiam ca se numeste Hyundai Coupe...dar ma rog...in nfs se numeste tiburon :lol:

o fi vreun USDM :-)

Wacky Racers 04-09-09 19:59

Re: Clubul WACKY RACERS
 
https://www.youtube.com/watch?v=v7Swo2mcpA8 pentru voi astia care va jucati nfs... app masina va avea si ea vreo 450 de cai asa usor de vara!!!

daffy duck™ 04-09-09 20:01

Re: Clubul WACKY RACERS
 
din ce motor?...2.0?....

Wacky Racers 04-09-09 22:00

Re: Clubul WACKY RACERS
 
3 Attachment(s)
2.7 oricum tu cauti anturaj cu japca asa k veti vedea rezultatele!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/485hp...4506.m20.l1116

OpReA 05-09-09 00:15

Re: Clubul WACKY RACERS
 
spor la treaba cu masina...numai ca ea va activa sub alt nume ,cel mai probabil
ce faceti cu numele clubului?
iar cu kit-urile turbo nu e chiar asa de usor...trebuie mai mult decat un kit turbo ca sa ajungi la calutii aia...cel putin din cunostintele mele...
Street Night Racers va ureaza multa bafta in continuare!

Wacky Racers 05-09-09 02:08

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Numele clubului ramane neschimbat! masina are chiuloasa comprimata pistoane/biele forjate injetoare pompa benzina cu debit marit si chip urmeaza muzica la greu frane ambreaj, body kit, turbo si colantata.

daffy duck™ 05-09-09 05:18

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2612005)
2.7 oricum tu cauti anturaj cu japca asa k veti vedea rezultatele!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/485hp...4506.m20.l1116


ok frate...daca tu zici...
cand veti termina acest proiect (daca).....astept sa vad ce poate masina aceasta...dar pana atunci....ciocu mic si joc de suruburi.....


P.S pt a ajunge la o putere de 450-500 hp ai nevoie de injectoare 550cc si un gt35, dar nu o sa intre in viata vietilor un gt35 acolo....


asta e parerea mea de japcar

Wacky Racers 05-09-09 22:15

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2612456)
ok frate...daca tu zici...
cand veti termina acest proiect (daca).....astept sa vad ce poate masina aceasta...dar pana atunci....ciocu mic si joc de suruburi.....


P.S pt a ajunge la o putere de 450-500 hp ai nevoie de injectoare 550cc si un gt35, dar nu o sa intre in viata vietilor un gt35 acolo....


asta e parerea mea de japcar

cred k ii voi pune motor de scuter k de criza... o sa ador momentul cand voi da niste parasolare cu inferno jos iar spatiul ala in voi completa cu w racers.. ai fost la garaj si sti ce se intampla pe aici voi pune poze..

OpReA 05-09-09 22:18

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2614288)
cred k ii voi pune motor de scuter k de criza... o sa ador momentul cand voi da niste parasolare cu inferno jos iar spatiul ala in voi completa cu w racers.. ai fost la garaj si sti ce se intampla pe aici voi pune poze..

nu prea e frumos ce zici man...fara suparare...
intre noi nu ar trebui sa fie concurenta...suntem ca un bloc...cu locatari...trebuie sa ne imprietenim intre noi ca traim in acelasi bloc...sper sa intelegi aluzia

nu ar trebui sa cauti sa "racolezi" baieti din inferno la tine in club...sincer...si noi avem un club mic,il vrem mare...dar nu asa se procedeaza...

sper ca nu te-a suparat postul meu...

Wacky Racers 05-09-09 23:04

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 2614298)
nu prea e frumos ce zici man...fara suparare...
intre noi nu ar trebui sa fie concurenta...suntem ca un bloc...cu locatari...trebuie sa ne imprietenim intre noi ca traim in acelasi bloc...sper sa intelegi aluzia

nu ar trebui sa cauti sa "racolezi" baieti din inferno la tine in club...sincer...si noi avem un club mic,il vrem mare...dar nu asa se procedeaza...

sper ca nu te-a suparat postul meu...

nu racolez pe nimeni nu vreau un club mare din contra.. mai mic = mai bine si na pt k il cunosc pe duffy d asta am spus cele de mai sus k na asa e omul..

OpReA 05-09-09 23:05

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2614375)
nu racolez pe nimeni nu vreau un club mare din contra.. mai mic = mai bine si na pt k il cunosc pe duffy d asta am spus cele de mai sus k na asa e omul..

a ok,ma scuzi atunci

cryssl 06-09-09 00:28

Re: Clubul WACKY RACERS
 
apar fratele meu cluburi peste noapte :| se gasesc 2 si isi fac club..na nu sunt eu careva sa critic dar zic asa.. uaki reisars :|... nu stiu dar inspiratia asta ma lasa rece..
noi in slatina am strins prima data membri apoi am stat sa gasim ceva interesant.. si nici nu ne'am anuntat asa ca alti.. vad pe forum..maniacs motorsport etc :| c'mon

oricum..bafta in lucru ala care vreti voi sa il faceti ;|

mai vad pe topicuri aia de la aggresive=)) se baga in seama pe toate topicurile de cluburi ..

daffy duck™ 06-09-09 01:01

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2614375)
nu racolez pe nimeni nu vreau un club mare din contra.. mai mic = mai bine si na pt k il cunosc pe duffy d asta am spus cele de mai sus k na asa e omul..

deci io unu nu te cunosc...sincer....am fost acolo dar, nu stiu al cui este

si faza cu parasolarele....sincer nu vad sa iei ceva bun de la noi.....ca cei buni nu pleaca de capul lor ;)

Wacky Racers 06-09-09 22:14

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 2614565)
apar fratele meu cluburi peste noapte :| se gasesc 2 si isi fac club..na nu sunt eu careva sa critic dar zic asa.. uaki reisars :|... nu stiu dar inspiratia asta ma lasa rece..
noi in slatina am strins prima data membri apoi am stat sa gasim ceva interesant.. si nici nu ne'am anuntat asa ca alti.. vad pe forum..maniacs motorsport etc :| c'mon

oricum..bafta in lucru ala care vreti voi sa il faceti ;|

mai vad pe topicuri aia de la aggresive=)) se baga in seama pe toate topicurile de cluburi ..


frate e clubul nostru noi ne simtim bine tacem si facem punct...

Wacky Racers 06-09-09 22:15

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2614602)
deci io unu nu te cunosc...sincer....am fost acolo dar, nu stiu al cui este

si faza cu parasolarele....sincer nu vad sa iei ceva bun de la noi.....ca cei buni nu pleaca de capul lor ;)

uitate in buletin la anul nasterii te rog

Wacky Racers 06-09-09 22:17

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Lukyan (Post 2610436)
o fi vreun USDM :-)

hyunday nu honda numai alea au usdm

daffy duck™ 06-09-09 22:44

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2616705)
uitate in buletin la anul nasterii te rog

si legatura care era?

Lukyan 06-09-09 23:58

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2616708)
hyunday nu honda numai alea au usdm

:lol: imi pare rau sa te dezamagesc...dar sti ce inseamna usdm,nu?nu e ceva legat numai de honda ;)

orlando 07-09-09 11:34

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2616708)
hyunday nu honda numai alea au usdm

si se cam scrie hyundai....

Wacky Racers 07-09-09 19:22

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 2617855)
si se cam scrie hyundai....

hyundai

Wacky Racers 08-12-09 23:05

Re: Clubul WACKY RACERS
 
3 Attachment(s)
poze... https://www.youtube.com/watch?v=fSFolzfm2RI

B11EAU 09-12-09 16:34

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2612396)
Numele clubului ramane neschimbat! masina are chiuloasa comprimata pistoane/biele forjate injetoare pompa benzina cu debit marit si chip urmeaza muzica la greu frane ambreaj, body kit, turbo si colantata.

Chiar asa de modificat e hyundai vostru... Ca parca acum cateva saptamani lua vre-o 4 tiruri de la o masina de 200cp?

Wacky Racers 10-12-09 11:26

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by B11EAU (Post 2875878)
Chiar asa de modificat e hyundai vostru... Ca parca acum cateva saptamani lua vre-o 4 tiruri de la o masina de 200cp?

nu a mai apucat kitul turbo iar cu masina s a iesit doar putin... din lipsa cauciucurilor masina a derapat lateral lovind o bordura si a intrat in 2 masini parcate.. din lipsa asigurarii si din exces de zel al politiei romane am ramas fara acte si numere... urmeaza... o surpriza cu ea sparam... dupa iarna oricum

iar masina nu mai merge de 2 luni si nu imi amintesc nimic de tiruri si alte nebunii...

TaZzY E30 24-12-09 09:55

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Clubul STREET RACING SQUAD va ureaza Sarbatori Fericite,si un Craciun minunat alaturi de cei dragi!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2024 4Tuning