![]() |
VW Beetle "JET-POWERED"
8 Attachment(s)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
un filmulet ? e chiar prea ciudata masina , nu-mi place deloc cum arata dar in cazul de fata nu conteaza cum arata , conteaza ce poate
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
masina zici ca e din Man In Black :)))
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
intradevar e aiurea asa cu catai evacuarea aia in spate doar a pus motoru ala pe ea fara sa mai schimbe cva la aerodinamika....periculos...daca scoti bancheta din spate la super nova poti sa faci acelasi lucru :D
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Quote:
Masina asta e dragster..ce mai? :D |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
INSANE!!! Nu intzeleg de ce au ales tocmai beetleul da in fine! curata nebunie!
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Oricum asa ceva sa mai vazut chiar aici p 4tuning. De exemplu sunt niste poze cu o Toyota MR2 din prima generatie care are 2 astfel de motoare, iar la galeria cu poze de la salonu de tuning d la Paris parca e un Peugeot 206 tot in acest stil. Parerea mea e ca acestea sun adevaratele supermasini, in acelasi timp si tunate
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
:) nu cred ca v`atzi dori sa statzi in spatele acestei mashini prin trafic si cumva sa se grabeasca omu :)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
0-100? :rolleyes2
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Sau sa-l vezi in fata... "Ia uite-l si pasta isi cara instalatiile... abia se misca" si sa-i dai flashuri sa se dea la o parte.... :d
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
e tare rau de tot miash lua si eu unu dar imi e ca consuma cam mult dar il trec pe gpl =))) :))
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
3 Attachment(s)
Ia uitati ce a mai facut omu ala:
Attachment 74285Attachment 74286Attachment 74287 Cica scooterul nevstei :lol: |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
daca ii pune aripi cred ca isi ia zborul :)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Quote:
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
asta da ... fast and furious ...
la asta chiar ca ii scuipa foc tzeava de esapament .... :))))) care ar da o liniutza cu el ? |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
masina pt el are..avion....pt nevasta la fel...pt copil ce o avea??un carucior cu reactie??:)):D
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
WTF...... dar de ce a ales beetle
chiar nu merita investitia |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
pai la el cred ca asta era si ideea. nu merita dar se poate. si ala se pere ca poate in mAI MULTE FELURI
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Lol...el chiar ca are un beetle unic...:lol:....
Scuterul e chiar nebunie curata....:lol: |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
montarea unui motor General Electric de putere mare pe un VW .... nebunie curata dar se pare ca rezultatul este pe masura, dar de ce ma mir Y2K are motor RR, mai e un Golf 4 in Germania cu motor de Ranger .....
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
daca ai sta la stop,ai fii in spatele lui si ar pleca f suparat..se topeste bara..
dupa cate am vazut omu e dulau! a facut f16.. |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
TSC-U ce spui tu s-a intamplat cu adevar - "eroul" Jay Leno pe Y2K la un semafor l-a ambalat putin si a topit bara masinii din spate :D
|
VW Beetle "JET-POWERED"
a fost faza aia cu piromaniac show sau ceva de genu! oricum idee e tare! avion de vanatoare ce un mic boost ! :))
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
trebuia sa cumpere o dacie de la noi...reusea sa si zboare:)))
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Nu-mi place deloc cum arata dar cred ca e distractiv sa mergi cu masina asta:pistoles: .oare nu-si ia zborul la viteze mari k nici macar un eleron n-are:neutral:
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Vai fratie,doar nu se plimba cu ea prin oras , mi-e frica sa ma gandesc:)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
sigur nu ii da decat pe pista si pt putin timp.... de unde atat combustibil sa faci tulcea-bucuresti :) :) :)
oricum omu e nebun... macar daca punea pe alta masina ,,, a stricat bunatate de buburuza :( |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
mah...da' ala cand da drumul la motorul cu reactie nu-i sar toate piulitele din masina?totusi...e VW,da' e Beetle...:)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
stii cum se spune , fiecare om cu pasarica lui , asta are reactorul lui :D si oricum ala se porneste destul de greu, consuma multa energie iar odata pornit rupe kerosenul (sau cu ce este alimentat).
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
Cam cat a costat toata jucaria ? :???: E BOMBA :!: |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Mai frate, motorul ala e cu reactie sau nu? Adica masina e impinsa de gazele arse sau are tractiune la roti (ca Y2K)?
Daca e de elicopter, avem varianta a 2-a. |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
are o conversie pentru gaze facuta , cauta tipul motorului si sa vezi modificarile pe care le-a facut respectivul ....
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Ati vazut ca gura motorului e in habitaclu? :lol::lol::lol::lol:
Ma intreb ce fond de ten foloseshte nevasta-ta..ar fi tare sa ramana machiata duap ce calca omu' putin masina... :lol::lol: |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
La 1350 de cai cre'ca isi ia zborul
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
in romania nu e valabil ... da` oare ai putea scoate asa ceva pe o autostrada si sa-i dai o talpa ? :)))
si scuteru` ala ii facut pentru copil ? sa mearaga cu el la scoala :)))) |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
1350 caluzti de rasa????? Super tare
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Ce inseamna sa fi pasionat de-abinelea si sa ai si mult timp liber la dispozitie!!!! :D
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
o fugi rau ?
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
credk inafara de timp liber mai tre sa ai si ceva banut :)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
1 Attachment(s)
ii tare de tot
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning