Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 1 m3 cherestea (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/139718-vand-1-m3-cherestea.html)

silvet 24-08-09 14:22

Vand 1 m3 cherestea
 
Circa un m3 de cherestea uscata - nu pot preciza soiul.
Nici dimensiunile nu le pot spune exact, dar cu aproximatie 4x25x400.
Locatie - circa 15 km de Focsani.
Pret 250 lei.

0770396342.

silvet 26-08-09 15:28

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Circa un m3 de cherestea uscata - nu pot preciza soiul.
Nici dimensiunile nu le pot spune exact, dar cu aproximatie 4x25x400.
Locatie - circa 15 km de Focsani.
Pret 250 lei.

0770396342.

silvet 28-08-09 08:54

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.

silvet 31-08-09 11:17

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.

silvet 01-09-09 08:39

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 150 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

silvet 03-09-09 09:23

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 150 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

silvet 07-09-09 08:46

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

silvet 09-09-09 14:08

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

silvet 12-09-09 12:43

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

silvet 14-09-09 09:54

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

silvet 16-09-09 10:03

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

bobbykdo 16-09-09 18:46

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
"cherestea", adica scanduri sau altceva, daca sunt scanduri m-ar interesa ca vreau sa fac un gard? se pot taia la 2m lungime?

silvet 16-09-09 18:57

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Practic sunt ca niste scanduri, se spune si asa, nu ?
Au cu aproximatie dimensiunile de mai sus si banuiesc ca pot fi taiate si pe latime si pe lungime.

Daca esti interesat, astept pm.

silvet 17-09-09 11:19

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Nu am primit pm.

Deci:
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).

Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

sinucigasu 17-09-09 18:27

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
salut,daca e noua cheresteaua si e ok nefolosita m-ar interesa pe mine,mentionez ca am eu duba in care pe retur pe langa cherestea pot sa iti mai bag si tie diverse..daca iti convine.. las numarul de tel:

0766 860 060 Dragos,ms

silvet 17-09-09 20:10

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Man, din experienta stiu ca cei cu adevarat interesati de marfa scriu pe pm si nu in topic.
Dar hai ca o sa te sun maine, poate ca esti ok.

Da, cheresteaua este nefolosita, logic.
Deci este scandura, blana, zi-i cum vrei, de dimensiunile (cu aproximatie-pentru ca nu am masurat-o efectiv) de mai sus.

silvet 18-09-09 19:33

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Am sunat, a zis ca suna el mai pe seara ... nu a mai sunat ... am avut dreptate.

In aceeeasi locatie mai am o masa de 6 persoane (se extinde si se face de 10 persoane).
Si mai am si doua fotolii. Model mai vechi.
Pret:
- 100 lei masa
- 100 lei fotoliile.

Mai am si un pat.
Pretul se negociaza la fata locului.

silvet 18-09-09 21:35

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
In concluzie, doar contact pm de la cei interesati.
Nu am nevoie de sprijin sa tin topicul sus.

silvet 20-09-09 07:57

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).
Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

In aceeeasi locatie mai am o masa de 6 persoane (se extinde si se face de 10 persoane).
Si mai am si doua fotolii. Model mai vechi.
Pret:
- 100 lei masa
- 100 lei fotoliile.

silvet 22-09-09 10:18

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).
Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

In aceeeasi locatie mai am o masa de 6 persoane (se extinde si se face de 10 persoane).
Si mai am si doua fotolii. Model mai vechi. Plapuma.
Pret:
- 100 lei masa
- 100 lei fotoliile
- 150 lei plapuma

silvet 24-09-09 08:00

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
2 Attachment(s)
Pret fix 200 lei.
Daca cumparatorul este din Bucuresti si la intoarcere imi transporta cateva cutii cu carti, pretul devine 100 lei (eu nu am vazut sub 480 lei m3).
Mentionez ca s-ar putea sa fie ceva mai mult de 1 m3, daca este asa calculul se face la fata locului, pornind de la preturile afisate.

In aceeeasi locatie mai am o masa de 6 persoane (se extinde si se face de 10 persoane).
Si mai am si doua fotolii. Model mai vechi. Plapuma.
Pret:
- 100 lei masa si fotoliile oferta valabila doar pana sambata, trebuie sa aduc urgent cartile
- 150 lei plapuma

Am gasit doua poze in care se vede o parte din lemn. Imi cer scuze pentru ambianta, dar acolo este depozit.
Acum vad ca mai sunt si de diverse marimi si nu e chiar cum am spus eu initial.
Iar in pertea stanga a camerei, pe podea, se afla o gramada cam de aceleasi dimensiuni pe care le are cea din partea drepta, de jos.
Imi pare rau ca nu am poze mai edificatoare, dar asta e.
Eu si cumparatorul facem impreuna calculul la fata locului in functie de preturile afisate si volumul concret. Pentru ca totul sa fie ok.

silvet 25-09-09 17:17

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Daca cineva este interesat de cherestea si ne deplasam maine ii dau masa si fotoliile gratis.
Trebuie sa aduc urgent cartile.

Cum se vede si in poze, acolo sunt mai multe tipuri de cherestea.

Scuze de up.

silvet 27-09-09 10:01

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Inca valabil.

silvet 29-09-09 09:17

Re: Vand 1 m3 cherestea
 
Inca valabil.


All times are GMT +2. The time now is 07:12.

- Copyright 2026 4Tuning