![]() |
cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Vreau sa imi foliez Dacia 1300 negru mat si sa ii fac dungi Gordini portocalii, cum credeti ca ar arata, imi poate face cineva o versiune asa in Photoshop pls. Multumesc mult
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
iti fac eu o versiune in photoshop..daca pui si o poza cu masina:D
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
salut ms, poza cu masina chiar nu am, te rog daca poti pe o 1300 sa faci sa vad cum ar arata din fata si din lateral. Poze cu masina o sa fac maine si le pun.
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
1 Attachment(s)
asta e buna ca exemplu?:D
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
e foarte buna :)
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
1 Attachment(s)
uite una rapida..sa iti faci o idee..astept pozele tale!
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
cu un portocaliu mai tipator ar merge mai bine zic eu
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Ms mult, la un portocaliu mult mai tipator ma gandeam si eu, cred ca o sa arate destul de bine o sa pun mai tarziu poze cu masina asa cum arata acum.
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
te astept:D
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
vrem poze vrem poze:lemon::nospam::drunk:
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
te-ai razgandit? sau de ce nu mai pui poze cu masina?:D
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
salut. Nu m-am razgandit zilele astea tot am lucrat la ea sa o pregatesc pentru itp insa nu am reusit sa rezolv franele, am schimbat pe spate aproape tot ce se putea pe fata placute etc si tot nu imi tin decat la a 2-a pedala, sper sapt asta sa ii fac itpul si sapt viitoare sa o pregatesc pentru foliat :), poze cum e ea acum am facut astazi dar nu am apucat sa le descarc, maine promit sa le pun. :). Da-mi te rog un msg cu id'ul tau ca vreau sa te intreb unele lucruri wlad.
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
sa pui poze cu ea si dupa ce o foliezi sa vedem cum a iesit.;)
p.s. ti-am dat pm:-) |
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
4 Attachment(s)
Am reusit sa pun si pozele inainte de foliere si itp :)) .. am rezolvat cu franele si ce mai era de acum luni itp'ul si cu putin noroc pe la sfarsitul saptamanii si folierea. Masina are vopseaua originala cu exceptia a unor mici retusari unde a fost zgariata, realizate cam prost; 65 000 de km si de 3 ani sta in garaj fara sa fie pornita.
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
frumoasa batranica ta dom'le..;)
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
din ce an e masina???arata bn masina....dar nu cred ca are doar 65000de km....
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
din 1978
vezi ca are topic deschis :-) |
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
chiar are 65 000 de km, masina a fost a bunicilor si a stat mai mult in garaj insa a suferit niste zgarieturi de aiurea si de aia vopseaua mai are unele pete, capota, cupola portbagajul si mare parte din restul au inca vopseaua originala care arata inca destul de bine ....
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
k...atunci asteptam cu nerabdare sa vedem cum iese dupa ce ii pui autocolantul pe ea:D....
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Cred ca ar arata foarte old school
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
cv poze?:)cum a iesit cu folie negru mat si gordini?:)asteptam...;)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Quote:
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
2 Attachment(s)
pe asta am prelucrat-o si eu in photoshop
negru lucios :P io zic ca merge sper sa nu se supere proprietarul masini ca am folosit pozele astea |
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
deci....dak cineva o sa faca o dacie ca asta,fix ca asta,in viitor, o sa fie cea mai frumoasa daciuca!!!!!!!!!parerea mea!!!arata impecabil!!!super!!floppinel?dak te rog eu frumos si mult :)) ,nu poti sa faci si la a mea un vt sa fie eagra si dak se poate tot un fel de gordini dar pe zambetu' lui...,deoarrece a mea este 1310 li!gasesti poze la mine in foto album!mersi anticipat!da pm dak ii cv!;)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
pfff .. arata supeeerb :)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Super pe Negru Metalizat :X GG pentru idee ! Poate am sa adopt si eu ideea ,imi place cum a iesit!:dance:
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Frumoasa lucrarea floppinnel...ar fi interesant sa vedem o dacie exact culoarea asta!
10+ pt editare |
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
:shock: Superba! Am ramas fara cuvinte 8)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
floppinnel taticu' ai talent si pt proprietarul acestui topic cred ca ar fi bine sa o tii cat mai originala cu toate ca ai foliato pastreaza accesoriile originale cromate daca ai posibilitatea recromeazale bafta;)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
cred ca ar arata foarte bine..! parerea mea
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
o intrebare am si eu de ce foliat si nu vopsit? ca eu cred ca au cam aceleasi preturi , dar vopseaua ar fi mult mai rezistenta!?
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
aruncati o privire la o batrana 1300 negru mat ! chiar aici are topic!
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ia-84-ely.html |
| All times are GMT +2. The time now is 08:14. |
- Copyright 2026 4Tuning