![]() |
V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
3 Attachment(s)
1. _Seby_
2. manu_96xls 3. Nissan GT-R |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Seby!;)
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Seby, e mai simpla si de efect!
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
vot manu
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
vot manu .
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
hahahaha...poll???tare...
vezi...lumea voteaza dupa imaginea asta mica...si dupa user cred...nu stiu cati sunt cei care chiar le analizeaza indeaproape,sa vada micile/marile modificari,si cat de bine/realistic sunt facute...infine... numa bine` ,spor la treaba!:D |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
am votat manu pentru ca a lucrat ceva la masina. seby a schimbat culoarea (putin) a largit spatele si a colorat fata. Schimbarile le consider prea mici/putine pentru a-l vota.
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
hmm...habar n-ai...ai photoshop?ia poza mea,salveaz-o si pune peste cea originala...ai sa vezi modificarile...si sunt multe,crede-ma,(nu ma apuc sa ti le enumar)sunt prea bine facute,de aia nu le vezi...
unu cu experienta vede modificarile...no offence... n-am ce zice...numa` bine! |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
vot manu(desi trebuia alt fundal;))
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Vot Manu! Felicitari!
Seby, chiar nu inteleg de ce te enervezi in halul asta! Nu are voie omul sa isi dea cu parerea? Chiar nu este de inteles atitudinea ta din ultimele 2 posturi scrise de tine ... |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Vot manu.
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Quote:
Nu e normal sa castige cel care a lucrat mai bine?Sa intre un user cu vechime in domeniu sa isi dea cu parerea,nu oricine...daca are curaj...sa explice situatia... Nu prea cred.Numa` bine! |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Am facut poll, sa nu mai existe discutii, ca de ce a iesit ala, si nu am iesit eu... deci, no coment va rog. Haideti sa termina odata si cu VTL-ul asta.
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Quote:
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Quote:
oricum , post-urile tale spun totul despre tine. daca tu nu respecti parerile personale ale altora, crezi ca ceilalti vor avea vreo umbra de respect pentru tine si vocabularul tau limitat ? iti spun sincer ca .. nu . PS: no offence si numa' bine ... |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
sa imi fie scuzat doble-post-ul , dar nu imi apare functia "edit". ca un PPS, imi permit sa te sfatuiesc sa dai click pe unul din rezultatele poll-ului (numarul din dreapta bar-ului de sus, care tine scorul) si o sa iti apara toti cei care au votat. majoritatea sunt oameni vechi pe site, membri activi in VT user group, deci nu poti spune ca nu au intrat/votat oameni cu experienta ... again: numa' bine ...
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Quote:
hmmm...mda...aici ai dreptate....:twisted: |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
seby 4 me
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Am votat seby deoarece mi se pare mai simpla si de efect. E lucrata foarte bine, fara greseli in schimb manu are ceva greseli la stickerele acelea si parca janta spate nu arata cum trebuie.
Fara suparare pentru nici unul eu doar mi-am justificat votul. Congrats! |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Vot manu !
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:03. |
- Copyright 2026 4Tuning