![]() |
BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
5 Attachment(s)
BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Emil Baddal unul din designerii care ne-au incantat cu concept cars la branduri precum Lamborghini si Ferrari vine acum cu o noua schita. Designerul iranian a prezentat un nou concept car pentru BMW care are si un nume pe masura, 250tti. Chiar daca nu suntem fani ai designului complicat, acest model ar avea potential daca Emil ar imbunatati cateva detalii, precum jantele si aripile supradimensionate. |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
spatele si lateralele sunt dementiale, dar fatza lasa de dorit :|
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Nici pe mine nu ma incanta fata!
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e frumoasa., chiar daca botul ar mai trebui putin lucrat, per total nu m-ar deranja chiar deloc un bmw dasta
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
fata e chiar urata, la fel si rotile de raba
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
da, e nasol rau botu'
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
interesant.
fata e putin "busita" parca. |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Hai ca arata chiar bine in ansamblu. Daca e sa ne uitam atent la orice detaliu, fata nu prea se potriveste cu restul masinii. Si totusi, rotile prea seamana cu cele de M6, era mai interesant cu un set de jante noi, mai interesante si cu siguranta ceva mai mici.Dar e bine si asa :)
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e super sa speram k cei de la bmw vor lua in considerare acest concept
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Fioara rau tare :)
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
farurile sunt superbe cu toate ca fata nu arata bine cum ati zis si voi......stopurile sunt la fel de reusite, ambele sunt in stilul BMW ceea ce este de apreciat!
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
spatele e sexy:P
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
WTF?:shock: zici ca a aterizat din Transformers...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
aceeasi replica spatele si lateralul sunt prea frumoase dar fata lasa mult de dorit
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
la partea fata mai trebuie un pic lucrat. Spatele si lateralele sunt dementiale.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
nu vi se pare ca din fata aduce umpic a camaro?
spatele arata ft bine dar restul masini, nu stiu, nu pare ft reusit. |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
interesant conceptul...cu mici retusuri are iesi ceva frumos...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
interesanta forma...mai trebuie putin lucrata fata...in rest...sunt curios de motor:D
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Fatza e urata nu-mi place in rest e bestiala.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
nu prea imi place cum arata..este doar parerea mea...are ceva ce nu e frumos la ea....dar eu nu am bani nici pt asa ceva:P
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Fata,cum au zis multi...e cam uratica,in rest spatele e frumos.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
da,, fata ,, dezamageste,, fata de spate :X
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
2 Attachment(s)
Ceva poze in plus .
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
urmatoarea masina a lui Batman...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
din orice unghi ai privi e superba creatia, dar motorizarea????
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
mai trebuie lucrat botul un pic
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
La faruri aduce mult a mustang,parerea mea,iar evacuarile ca la civic.Mai tre lucrat la ea,dak nu sa ramana concept :P
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
la bot ar trebui sa se mai gandeasca umpic...
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e tare din laterale si spate dar fata......... :|
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
chiar ca este prea complicata nici partile laterale nu'mi plac mie .. spatele chiar arata a concept :oops:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e putin exagerat tot ansamblul, insa s a mers pe ideea unor linii f agresive... n ar strica sa vedem astfel de linii agresive si la viitorul m6!
si farurile si stopurile sunt interesante! |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Eu nu critic munca omului ca na, fiecare cu gustul lui, dar as schimba cateva lucruri cum ar fi: rotile ( nu e potrivesc deloc), fata (parca e facuta in graba), iesirile de la toba sunt furate de la Honda Civic (pacat, asta strica tot) si capota e cam simpla. Asta e doar parerea mea, in rest arata bine, interiorul mar interesa foarte mult si sper sa apara poze si cu el.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Felicitari a iesit o masina ok echilibrata dar nu este un BMW.... din orice unghi te-ai uita la ea nu iti duce cu absolut nimic mintea ca ai privi un BMW silga e singurul lucru care spune asta
ar fi trebuit sa ti cont de linile celor de la BMW, orice masdin BMW din toate timpurile la prima privire zici: "asta e un BMW", acest lucru nu se intampla in cazu de fatza. Masina pare modelata ok, randarile destul de reusite inca odata felicitari. |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Din pacate tot ce-i frumos ramane la stadiul de concept. Iar pe piata scot aratari ca X6 si seria 5 noua. Cred ca asta nu e opera aceluiasi designer. Oricum in ansamblu e dementiala masina.
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
4 Attachment(s)
:arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:06. |
- Copyright 2026 4Tuning