Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/138973-bmw-250tti-supercar-concept-by-emil-baddal.html)

Cigo 19-08-09 12:56

BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
5 Attachment(s)
BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal

Emil Baddal unul din designerii care ne-au incantat cu concept cars la branduri precum Lamborghini si Ferrari vine acum cu o noua schita.


Designerul iranian a prezentat un nou concept car pentru BMW care are si un nume pe masura, 250tti. Chiar daca nu suntem fani ai designului complicat, acest model ar avea potential daca Emil ar imbunatati cateva detalii, precum jantele si aripile supradimensionate.

eXeqTr 19-08-09 13:08

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
spatele si lateralele sunt dementiale, dar fatza lasa de dorit :|

oMs^13 19-08-09 13:10

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Nici pe mine nu ma incanta fata!

RideTheRiddle 19-08-09 13:10

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
e frumoasa., chiar daca botul ar mai trebui putin lucrat, per total nu m-ar deranja chiar deloc un bmw dasta

SKR* 19-08-09 13:16

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
fata e chiar urata, la fel si rotile de raba

RideTheRiddle 19-08-09 13:16

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Quote:

Originally Posted by SKR* (Post 2569404)
fata e chiar urata, la fel si rotile de raba

rotile sunt ca alea de pe m6 doar ca negre cu totul :-? :?:

FloweRffs 19-08-09 13:37

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
da, e nasol rau botu'

Limba14 19-08-09 13:39

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
interesant.
fata e putin "busita" parca.

hihi 19-08-09 13:44

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 2569410)
rotile sunt ca alea de pe m6 doar ca negre cu totul :-? :?:

Chiar nu.

babyemporio 19-08-09 13:48

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Hai ca arata chiar bine in ansamblu. Daca e sa ne uitam atent la orice detaliu, fata nu prea se potriveste cu restul masinii. Si totusi, rotile prea seamana cu cele de M6, era mai interesant cu un set de jante noi, mai interesante si cu siguranta ceva mai mici.Dar e bine si asa :)

glevidj 19-08-09 14:23

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
e super sa speram k cei de la bmw vor lua in considerare acest concept

micut_zu 19-08-09 14:28

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Fioara rau tare :)

RideTheRiddle 19-08-09 14:31

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Quote:

Originally Posted by hihi (Post 2569470)
Chiar nu.

nu am vazut cu sunt goale spitele, dar ideea e clar aceeasi.

iionnutgr 19-08-09 14:37

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
farurile sunt superbe cu toate ca fata nu arata bine cum ati zis si voi......stopurile sunt la fel de reusite, ambele sunt in stilul BMW ceea ce este de apreciat!

BR 03 VLZ 19-08-09 14:51

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
spatele e sexy:P

haga32 19-08-09 14:56

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
WTF?:shock: zici ca a aterizat din Transformers...

denisus91 19-08-09 15:29

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
aceeasi replica spatele si lateralul sunt prea frumoase dar fata lasa mult de dorit

Marius_mym89 19-08-09 15:30

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
la partea fata mai trebuie un pic lucrat. Spatele si lateralele sunt dementiale.

sir_sanjei 19-08-09 15:40

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
nu vi se pare ca din fata aduce umpic a camaro?

spatele arata ft bine dar restul masini, nu stiu, nu pare ft reusit.

adrian78bmw 19-08-09 15:40

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
interesant conceptul...cu mici retusuri are iesi ceva frumos...

73dy 19-08-09 16:46

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
interesanta forma...mai trebuie putin lucrata fata...in rest...sunt curios de motor:D

DSG-u 19-08-09 16:50

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Fatza e urata nu-mi place in rest e bestiala.

danelu 19-08-09 18:26

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
nu prea imi place cum arata..este doar parerea mea...are ceva ce nu e frumos la ea....dar eu nu am bani nici pt asa ceva:P

MTZu 19-08-09 18:45

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Fata,cum au zis multi...e cam uratica,in rest spatele e frumos.

uniquevl 19-08-09 20:25

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
da,, fata ,, dezamageste,, fata de spate :X

RUDY20140TDI 19-08-09 20:32

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
2 Attachment(s)
Ceva poze in plus .

asalt_ini 19-08-09 20:44

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
urmatoarea masina a lui Batman...

country boy 19-08-09 20:51

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
din orice unghi ai privi e superba creatia, dar motorizarea????

BMW_M_POWER 19-08-09 21:51

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
mai trebuie lucrat botul un pic

tsughi.bughi 19-08-09 22:21

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
La faruri aduce mult a mustang,parerea mea,iar evacuarile ca la civic.Mai tre lucrat la ea,dak nu sa ramana concept :P

SpiriduS 19-08-09 22:30

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Quote:

Originally Posted by eXeqTr (Post 2569379)
spatele si lateralele sunt dementiale, dar fatza lasa de dorit :|

Mda... cam asta ar fi si parerea mea. Ori cum o alta schita... concept ar fi prea mult ca nui oficial. Ori cum se vede ca designerul a facut Lamburghini si Ferrari.. imprumuta prea mult de la ele!

pitic_wrc 19-08-09 22:33

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
la bot ar trebui sa se mai gandeasca umpic...

Chucky bmw 19-08-09 22:42

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
e tare din laterale si spate dar fata......... :|

[IlluSioN] 19-08-09 23:46

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
chiar ca este prea complicata nici partile laterale nu'mi plac mie .. spatele chiar arata a concept :oops:

vladberca 20-08-09 00:36

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
e putin exagerat tot ansamblul, insa s a mers pe ideea unor linii f agresive... n ar strica sa vedem astfel de linii agresive si la viitorul m6!
si farurile si stopurile sunt interesante!

Marius_M21 20-08-09 02:27

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Eu nu critic munca omului ca na, fiecare cu gustul lui, dar as schimba cateva lucruri cum ar fi: rotile ( nu e potrivesc deloc), fata (parca e facuta in graba), iesirile de la toba sunt furate de la Honda Civic (pacat, asta strica tot) si capota e cam simpla. Asta e doar parerea mea, in rest arata bine, interiorul mar interesa foarte mult si sper sa apara poze si cu el.

ruver 20-08-09 09:29

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Felicitari a iesit o masina ok echilibrata dar nu este un BMW.... din orice unghi te-ai uita la ea nu iti duce cu absolut nimic mintea ca ai privi un BMW silga e singurul lucru care spune asta
ar fi trebuit sa ti cont de linile celor de la BMW, orice masdin BMW din toate timpurile la prima privire zici: "asta e un BMW", acest lucru nu se intampla in cazu de fatza.
Masina pare modelata ok, randarile destul de reusite inca odata felicitari.

Pardalian 20-08-09 12:56

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Din pacate tot ce-i frumos ramane la stadiul de concept. Iar pe piata scot aratari ca X6 si seria 5 noua. Cred ca asta nu e opera aceluiasi designer. Oricum in ansamblu e dementiala masina.

xMafiotuLx 22-08-09 23:10

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
Quote:

Originally Posted by eXeqTr (Post 2569379)
spatele si lateralele sunt dementiale, dar fatza lasa de dorit :|

Sunt 100% de acord. Botul e groaznic.

Strainger 24-08-09 21:04

Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
 
4 Attachment(s)
:arrow:


All times are GMT +2. The time now is 13:06.

- Copyright 2026 4Tuning