![]() |
4Tuning vs. Chuck Norris
:twisted: Nu exista lesbiene. Doar femei care nu au cunoscut inca 4Tuning.
:twisted: 4Tuning e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii. :twisted: Daca se intampla ca 4Tuning sa intarzie vreodata, timpul ar face bine sa mearga mai incet si el. :twisted: Superman are o pereche de pijamale cu 4Tuning. :twisted: 4Tuning este IN SPATELE TAU!!! :twisted: 4Tuning este divizibil cu 0. :twisted: 4Tuning nu se roaga la Dumnezeu, Dumnezeu se roaga la 4Tuning. :twisted: De ce este asa popular 4Tuning? Pentru ca poate. :twisted: Chuck Norris nu stie despre acest site, daca ar stii ar sterge internetul. :lol: :twisted: 4Tuning nu are ceas. El decide cât e ceasul. :twisted: Dacă tu ai 5$, iar 4Tuning are tot 5$, 4Tuning are mai multi bani decat tine. |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Faza era in popcorn :)) oricum a iesit tare si asa :)) good job
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
:twisted: 4Tuning nu este “dotat” ca un cal, ci caii sunt dotaţi ca 4Tuning.
Daca mai gasiti glume care sa se potriveasca cu 4t, va rog postati! :D |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Prea tare:twisted:
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Inafara de faza cu 4tuning restu sunt copiate ...le-am vazut in revista popcorn acum 1 saptamana , sunt identice :-P
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Haideti si voi cu adaptari 4t :D
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
Cum zice si titlul, 4t vs. Chuck Norris, sunt glume cu Chuck care se potrivesc cu 4t. E 4fun :P |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Caterinca maxima:lol:
Felicitari pt initiativa! |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Thanks :-P Haideti si voi!
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Doar punctul de la “i” are voie sa stea deasupra lui 4Tuning
4Tuning are puterea financiara necesara de a-l plati pe Chuck Norris sa-si dea o palma. 4Tuning poate filma HD cu Nokia 3310. Adresa de mail a 4Tuning este [email protected] 4Tuning face ceapa sa planga. Exista patru stari ale materiei: gazos, lichid, solid si 4Tuning. 4Tuning a castigat deja o partida de sah, cu un careu de asi. |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Foarte foarte tari! Bravo! :lol:
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4Tuning vs. Femei vs . Etc ... -4Tuning nu te face sa plangi -4Tuning nu te inshala -4Tuning nu oboseste -4Tuning nu se imbata -4Tuning nu se drogheaza -4Tuning nu se grabeste sa vada meciul cu GoogLe si Yahoo -4Tuning nu doarme toata ziua , el mediteaza ^^ -4Tuning nu se panicheaza cand vine Trojan si il cauta pentru battle ...el are deja meseriasii lui care se ocupa de tot ^^ Cam asta mi-a venit pe moment in cap ...plictiseala zice tot :lol: |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Ai ceva imaginatie 8-)
Tare, imi place, BRAVO! :lol: (P.S. Adevarat ce zici pe acolo, mai ales pt cei care vin dupa o experienta nefasta :x) |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
hai ca incerc si eu :oops:
Ştii de ce plâng copiii la naştere? Pentru că ştiu că vor trăi într-o lume cu 4tuning Când 4tuning îţi arată degetul, nu o face ca să te înjure... doar îţi arată câte secunde mai ai de trait Mai eşti... sau ai dat ochii cu 4tuning? :-ss Un jurnalist a fost ucis azi de 4tuning. Nimeni nu îi ia nimic lui 4tuning, nici măcar un interviu 4tuning a lovit odată un cal în barbă - descendenţii acelui cal se numesc acum girafe Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo 4tuning Tu traiesti pentru ca te-a lasat 4tuning in viata Pamantul nu va disparea pe 10 septembrie 2010 deoarece 4tuning va acoperi gaura neagra,cu un singur deget Ce se vede de pe luna? Marele zid chinezesc si 4tuning |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Nu prea se potrivesc cu 4t :D dar ultima merge ;)
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Hai ca bag si eu una doua :))
Chuck Norris a inecat un peste in apa- 4tuning a venit si la pus pe uscat sa respire :)) Chuck Norris a zis - Sa fie lumina!!!- Iar 4tuning, zi te rog frumos. De ce in calendarul 4 tuning se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face misto de 4tuning!!! Cuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa, si 4TUNING poate, NOAPTEA!!! |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
cand norii vad scris:4TUNNING pe masini sau in alte locuri,incep sa planga....asa s-a format fenomenul de ploaie;)
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4tuning nu face flotari el le cumpara gata facute
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4tuning nu face flotari,el misca pamantul:lol:.....
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
@dariusdms asta nu am inteles-o ...
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
a vrut sa spuna ca atunci cand 4Tuning face flotari, el nu se "apleaca" ci impinge pamantul.
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Pff, asa-i. Scuzati asa's eu mai greu de cap.
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4tuning sa nascut obosit si traieste ca sa odihneasca.
4tuning sa nascut odata cu tine dar nu o sa moara odata cu tine invidiosule. eu nu fac misto de tine,4tuning face;) nu prea sunt cine stie ce dar mi-e imi plac. |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Unde nu e, 4tuning face.
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
Bun :lol: |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Daca tu ai 1 leu,iar 4tuning un leu,4tuning are mai multi bani ca tine .
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4Tuning nu se uita la filme, filmele se uita la 4Tuning :)
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4tuning are un cutit asa de ascutit incat taie apa in 2 separand hidrogenul de oxigen .
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Calumea chestiile astea, hai ca pun s ieu cateva :D
1. 4Tuning a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata. 2. 4Tuning a numarat pana la infinit. De 2 ori pana acum 3. 4Tuning a lovit odată un cal in barbă... de atunci descendenţii acelui cal se numesc girafe. 4. Toţi copiii au chiloţi cu Superman. Superman are chiloţi cu 4Tuning. Sper nu imi fi scapat una care a fost scrisa deja ;) |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4Tuning nu se roaga la Dumnezeu , Dumnezeu se roaga la 4Tuning
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
Bun :D |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Cand inca nu se inventase roata 4Tuning se plimba cu decapotabila :D
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Quote:
asta e chiar tare =)) :lol: |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Daca 4tuning se joaca monopoly, economia Romaniei este afectata.
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4tuning si-a construit singur casa in care s-a nascut
|
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
:twisted:Ştii de ce doarme 4Tuning cu lumina aprinsă? Întunericului îi e frică de el.
:twisted: Mai eşti... sau ai dat ochii cu 4Tuning? :twisted: 4Tuning nu doarme el asteapta . |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
4tuning e dat dracului !
4tuning poate zbura fara probleme pe cerul gurii 4tuning poate imblanzii fiare vechi |
Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
Zambetul lui 4tuning a readus odata un catelus la viata
4tuning nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita ca sa-l atace. Un rechin a vrut sa il atace pe 4tuning - a murit inecat |
| All times are GMT +2. The time now is 10:44. |
- Copyright 2026 4Tuning