![]() |
> Addicted < New Club in Slatina
12 Attachment(s)
In sfarsit am reust sa scot parasolarele noului club din slatina Addicted racing team..speram sa creem o comunitate strinsa unde sa ne simtim bine .toti pasionati
atasez poze cu primul parasolar scos :D |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
he he, sunt primu' membru :twisted: ADDICTED
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
corect domn gigiiiiiii
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
succes crys...sa ne vedem cu bine pe acolo pe unde trebuie...stii tu :Dunde vrem toti sa ajungem:D
aveti grija ce faceti ... succes baieti |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
thanks :D
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
bravo ma!
pt varsta ta, e ceva remarcabil |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
dama draq :))ca balamucu :))
hai care vrea sa se inscrie sa ma caute pe mes.. |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
si primul membru al clubului, adica eu in actiune la legale slatina pe 16 aug
https://www.youtube.com/watch?v=mLQzSyTy_g8 |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
exact .. pacat ca nu am avut atunci parasolaru
:-w oare de ce domnul vice presedinte al clubului addicted gigikent ? |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
urmeaza alte 5 masini sa fie inscriptionate cu Addicted..maine seara revin cu poze :D
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
9 Attachment(s)
plus si mai urmeaza :D
3 si alte 2 dintre care 1 nu a reusit sa ajunga la stikereala :-w |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
10 Attachment(s)
+ un renault megane coupe :D
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
Forrza cryss........multa bafta q Addicted :D ;)......
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
mersi mersi :D multe noutati in curand :D
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
1 Attachment(s)
deisia lougan
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
8 Attachment(s)
alte 3 masini :) si urmeaza
un sumar.. Ford Focus Bmw 320 Bmw 316 Bmw 316 Bmw 316 Dacia Logan Opel Vectra B DAEWOO Cielo Renault Coupe sport astea sunt cele cu stikere..fara avem multe altele |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
cryss=ule eu imi pun stickeru' dupa ce o vopsesc..deci si eu sunt in club....sau nu?
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
din partea vicepresedintelui da.......bineinteles ca esti in club matiule !!!!
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
domnu' vice,o prezentare nu am vazut cu noile accesrii pe masina...deci te astept pe la prezentare....
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
Quote:
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
1 Attachment(s)
addicted a fost prezent si la pitesti la expo tuning street 4 cars ;)felicitari baieti
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
si eu ? fac si eu parte cu chrysleru` :D
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
1 Attachment(s)
da cum adi :D am uitat sa postez si aici..am pus doar la sectiune alte cluburi
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
vad ca te-ai pus pe treaba man.....deci...tine-o tot asa:D;)
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
de cate masini ai nevoie criss sa poti face usergroup?
salut! |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
nu cred ca am nevoie de masini :)) ci de altceva ..vb pe mes..nu e graba ;)
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
Felicitari cryssl si multa bafta in continuare....pe unii din membrii clubului am avut onoarea sa ii cunosc si sunt fff ok...si erea sa uit va astept langa mine la start...o sa am o placere deosebita sa turez motoarele....inca o data bafta si mult succes. Greu' ShaDowS Rm Valcea
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
ola baietiiii ! Va astept saptamana viitoare la valcea? sau vine doar Criss ? hai cu parasolaru ala odata X(
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
sapt viitoare o sa vin doar eu..baietii nu stiu..daca e..hai sa vorbim sa facem o intalnire ca data trecuta..dar sa vorbim cu 2-3 sapt inainte
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
Quote:
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
Bravo baieti...Va doresc succes,longevitate si rezultate pozitive la evenimente..Poate organizam ``una romaneasca`` cu Greu la start...Oricum,trebuie sa aranjam o intalnire..Inca o data succes si am pus ochii pe e36`ele 320i...La prima legala ...sunt prezent langa el la start..dupa cursa mergem la o racoritoare..
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
...Multumim mult !
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
daca vretzi sa facem ceva frumos...anuntzatima...sa mai chem si niste bayetzi de la craiova pitesti tg jiu...care vor raspunde prezent...sper ca vremea va tzine cu noi
:P |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
ar fi o idee..m'am gandit si eu la chestia asta..
o sa vorbesc si eu cu baietii.. si oricum eu de vineri pana duminica sunt la valcea ..si ne intalnim sa discutam.. si sa facem o programare. ca data trecuta a fost foarte frumos :D |
Re: > Addicted < New Club in Slatina
Quote:
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
da fratzica...noi t asteptam...dai un tel cand ajungi:P
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
dap boss :D
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
La Tulcea nu veniti?
|
Re: > Addicted < New Club in Slatina
nuu..e prea departe..si nu are rost..inca nu avem masini potente de asemenea evenimente
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:33. |
- Copyright 2026 4Tuning