Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E" (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/136806-angajez-sofer.html)

soosy 04-08-09 16:29

ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
dupa cum scrie si in titlu caut job sa ma angajez ca sofer...
detin permis auto cat a,b,c,c+e......
tanar...nefumator si fosrte serios
posed permisul de 2 ani jumate

caut de lucru in Timisoara dar nu numai....
nu conteaza despre ce este vorba numai soferie sa fie,preferabil cat B sau C(simplu)...(curier,trasport marfa 10t,basculanta etc chiar si zilier)
astept ofertele
multumesc

soosy 13-08-09 13:38

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
oferte ceva...
tanar,serios....imi place sa conduc carnet de 2 ani si ceva

florin_cars 13-08-09 18:59

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
PUNE NR DE TEL, puneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

soosy 13-08-09 21:11

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
astept oferte...daca are cineva oferta dau si nr de tel..sau sa lase nr

soosy 17-08-09 23:56

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
.....................anunt serios

soosy 17-09-09 16:47

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
niiimeni nimic?a trecut vara si nu am rezolvat nimic:|

MariusTm29 28-09-09 10:17

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
si eu caut , din pacate caut ca nebunu de 2 luni si nimic , iti urez bafta nu stiu ce dracu se alege de tara asta .....

soosy 28-09-09 10:19

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
Quote:

Originally Posted by MariusTm29 (Post 2674677)
si eu caut , din pacate caut ca nebunu de 2 luni si nimic , iti urez bafta nu stiu ce dracu se alege de tara asta .....

mda....stiu cum ii
cat despre tara nu se alege din pcate nimic,praful numai,conducerea odata ce a ajuns la putere numai interese personale
in rest taxe auto fantastic de mici,taxe drum+asigurari pe masura dar drumuriile tot asa
salarii is cum is nici nu zic nimic...si traiul nici atat:))) nu ii de ras dar macar sa facem haz de necaz
bafta si tie

soosy 18-12-09 00:52

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
valabil:D

ady_lkw 27-12-09 04:07

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
ce experienta ai la C , E?

ady_lkw 27-12-09 04:08

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
in special pe international

soosy 27-12-09 10:10

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
La "C" am ceva km...am lucrat in doi si am facut Romania si Anglia
iar la C+E ocazional "am dat cate-o fuga" mai mult prin tara iar afara am fost de doua ori pana in Grecia

soosy 21-04-10 17:02

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
vaaalabil...
as lucra si ca sofer personal la cineva indiferent de program(mai ales la vara..)
sau sofer transporturi

soosy 25-06-10 12:16

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
A venit iar vara-vancata
nimeni nimic?

soosy 06-09-10 16:43

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
cam gata vacanta si oferte nucu:|

bine ca se mai poate misca ceva in tara asta ca atfel daca am sta dupa angajari sau oferte de munca cam nasol rau

florin_cars 08-09-10 12:54

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
ca bine zici...da' totusi, ce misti tu?:) PM :-P

soosy 19-09-10 22:59

Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 3643305)
ca bine zici...da' totusi, ce misti tu?:) PM :-P

eu in general nimic dar asa din cand in cand am mai prins ceva miscari cu camionu adica am miscat putin,dar subtire
a trecut si vara...asta e
greu foarte greu


All times are GMT +2. The time now is 01:21.

- Copyright 2026 4Tuning