![]() |
ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
dupa cum scrie si in titlu caut job sa ma angajez ca sofer...
detin permis auto cat a,b,c,c+e...... tanar...nefumator si fosrte serios posed permisul de 2 ani jumate caut de lucru in Timisoara dar nu numai.... nu conteaza despre ce este vorba numai soferie sa fie,preferabil cat B sau C(simplu)...(curier,trasport marfa 10t,basculanta etc chiar si zilier) astept ofertele multumesc |
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
oferte ceva...
tanar,serios....imi place sa conduc carnet de 2 ani si ceva |
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
PUNE NR DE TEL, puneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
astept oferte...daca are cineva oferta dau si nr de tel..sau sa lase nr
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
.....................anunt serios
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
niiimeni nimic?a trecut vara si nu am rezolvat nimic:|
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
si eu caut , din pacate caut ca nebunu de 2 luni si nimic , iti urez bafta nu stiu ce dracu se alege de tara asta .....
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
Quote:
cat despre tara nu se alege din pcate nimic,praful numai,conducerea odata ce a ajuns la putere numai interese personale in rest taxe auto fantastic de mici,taxe drum+asigurari pe masura dar drumuriile tot asa salarii is cum is nici nu zic nimic...si traiul nici atat:))) nu ii de ras dar macar sa facem haz de necaz bafta si tie |
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
valabil:D
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
ce experienta ai la C , E?
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
in special pe international
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
La "C" am ceva km...am lucrat in doi si am facut Romania si Anglia
iar la C+E ocazional "am dat cate-o fuga" mai mult prin tara iar afara am fost de doua ori pana in Grecia |
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
vaaalabil...
as lucra si ca sofer personal la cineva indiferent de program(mai ales la vara..) sau sofer transporturi |
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
A venit iar vara-vancata
nimeni nimic? |
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
cam gata vacanta si oferte nucu:|
bine ca se mai poate misca ceva in tara asta ca atfel daca am sta dupa angajari sau oferte de munca cam nasol rau |
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
ca bine zici...da' totusi, ce misti tu?:) PM :-P
|
Re: ma angajez ca sofer cat "B" "C" si "C+E"
Quote:
a trecut si vara...asta e greu foarte greu |
| All times are GMT +2. The time now is 01:21. |
- Copyright 2026 4Tuning