![]() |
Daewoo Matiz
Vand Daewoo Matiz, an de fabricatie 1999, Km 120k, EURO 2, Inchidere Centralizata, Proiectoare, Alarma, Radio Cd JVC + 2 boxe Sony Explode 70W RMS + Aplificator si Subwoofer Magnat 250w RMS.
Masina merge bine, cionsuma putin si este iderala de oras si nu numai....de curand i-am schimbat toate bucsele fata inclusiv caseta de directie, cauciucuri noi. Sau accept schimb cu masini mai noi + diferenta de la mine. Pret 2000 de euro/neg Poze in curand. |
Re: Daewoo Matiz
Nu doreste nimeni sa cumpere "micul gigant" :lol:
|
Re: Daewoo Matiz
un UP la 2 zile
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
https://forum.4tuning.ro/announcement.php?f=191&a=135 |
Re: Daewoo Matiz
3 Attachment(s)
Up up up....anunt valabil in continuare.
|
Re: Daewoo Matiz
Ori a fost bagat bagat la taxi ?
|
Re: Daewoo Matiz
Iti dau masina de la semnatura la schimb..astept pm..
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
bafta la vanzare :lol: |
Re: Daewoo Matiz
Un UP pentru micul gigant :lol:, 0762405271 pret nou 1950 Euro
|
Re: Daewoo Matiz
Up,Up,Up.....
|
Re: Daewoo Matiz
Sus cu buburuza....
|
Re: Daewoo Matiz
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
|
Re: Daewoo Matiz
nu vrei renault-ul atunci ?
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
Ms mult de oferte si spor la vanzare. |
Re: Daewoo Matiz
up....0762405271
|
Re: Daewoo Matiz
3 Attachment(s)
up, up , up.....
|
Re: Daewoo Matiz
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
cu ocazia asta si un UP. |
Re: Daewoo Matiz
2 Attachment(s)
Up,Up....
Masina merge impecabil, recent schimate absolut toate bucsele fata/spate. |
Re: Daewoo Matiz
Sus cu el.........
Masina nu bate, nu troncane......merge perfect. |
Re: Daewoo Matiz
Up...up....up....
|
Re: Daewoo Matiz
...si sus cu matizul...
|
Re: Daewoo Matiz
Up.....
|
Re: Daewoo Matiz
sus cu masina.....
|
Re: Daewoo Matiz
un hyundai accent din 2006 + o diferenta din partea ta?
|
Re: Daewoo Matiz
In principiu da ma intereseaza. La ce diferenta te-ai gandit? Zi-mi mai multe detalii despre masina.
|
Re: Daewoo Matiz
pai masina are ac,tobe sport ,folii autorizate,70.000 km unic proprietar ,masina este gri seladon k pret masina este 5000 de euro mai negociem ne intelgem intr-un fel daca esti interesat...0769156878 si discutam mai pe larg
|
Re: Daewoo Matiz
Am inteles, trimite-mi si mie te rog un link unde pot vedea masina sau daca nu pe adresa asta [email protected] cu exteriorul si interiorul masini si pe urma ne auzim la un telefon daca imi place masina.
O zi buna si cu aceasta ocazie si un UP pentru micul gigant :-P |
Re: Daewoo Matiz
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2006-a.html asta e masina;)
|
Re: Daewoo Matiz
am vazut masina, pare ingrijita...pacat doar ca din cate am observat nu prea are mai deloc dotari.
Spune-mi te rog la ce diferenta te-ai gandit? |
Re: Daewoo Matiz
3000 de euro
|
Re: Daewoo Matiz
Quote:
|
Re: Daewoo Matiz
sus cu matizul....
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning