Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Daewoo Matiz (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/136558-daewoo-matiz.html)

Rott_Cora 03-08-09 14:05

Daewoo Matiz
 
Vand Daewoo Matiz, an de fabricatie 1999, Km 120k, EURO 2, Inchidere Centralizata, Proiectoare, Alarma, Radio Cd JVC + 2 boxe Sony Explode 70W RMS + Aplificator si Subwoofer Magnat 250w RMS.
Masina merge bine, cionsuma putin si este iderala de oras si nu numai....de curand i-am schimbat toate bucsele fata inclusiv caseta de directie, cauciucuri noi.
Sau accept schimb cu masini mai noi + diferenta de la mine.
Pret 2000 de euro/neg
Poze in curand.

Rott_Cora 03-08-09 16:20

Re: Daewoo Matiz
 
Nu doreste nimeni sa cumpere "micul gigant" :lol:

jockeu20 03-08-09 17:46

Re: Daewoo Matiz
 
un UP la 2 zile

Rott_Cora 03-08-09 20:36

Re: Daewoo Matiz
 
Quote:

Originally Posted by jockeu20 (Post 2531899)
un UP la 2 zile

mai exact? :lol:

TwentyOne 03-08-09 20:43

Re: Daewoo Matiz
 
Quote:

Originally Posted by Rott_Cora (Post 2532250)
mai exact? :lol:

mai exact ar trebui sa citesti inainte de a posta...cred ca nu e greu
https://forum.4tuning.ro/announcement.php?f=191&a=135

Rott_Cora 07-08-09 16:27

Re: Daewoo Matiz
 
3 Attachment(s)
Up up up....anunt valabil in continuare.

MarianC5 08-08-09 14:47

Re: Daewoo Matiz
 
Ori a fost bagat bagat la taxi ?

CarteluL 08-08-09 20:46

Re: Daewoo Matiz
 
Iti dau masina de la semnatura la schimb..astept pm..

Rott_Cora 08-08-09 21:22

Re: Daewoo Matiz
 
Quote:

Originally Posted by CarteluL (Post 2543938)
Iti dau masina de la semnatura la schimb..astept pm..

multumesc de oferta dar din pacate vreau sa o vand sau sa fac schimb doar cu masini mai noi de 2002-2003 si sa dau diferenta.
bafta la vanzare :lol:

Rott_Cora 11-08-09 19:00

Re: Daewoo Matiz
 
Un UP pentru micul gigant :lol:, 0762405271 pret nou 1950 Euro

Rott_Cora 13-08-09 14:49

Re: Daewoo Matiz
 
Up,Up,Up.....

Rott_Cora 17-08-09 16:12

Re: Daewoo Matiz
 
Sus cu buburuza....

KillerINC 17-08-09 16:21

Re: Daewoo Matiz
 
cat dai diferenta la skoda mea ?

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2000-a.html

Rott_Cora 17-08-09 16:26

Re: Daewoo Matiz
 
Quote:

Originally Posted by KillerINC (Post 2564492)

Multumesc de oferta dar nu ma intereseaza deoarece vreau schimb cu masini care sunt inmatriculate in RO.

KillerINC 17-08-09 16:31

Re: Daewoo Matiz
 
nu vrei renault-ul atunci ?

Rott_Cora 18-08-09 10:00

Re: Daewoo Matiz
 
Quote:

Originally Posted by KillerINC (Post 2564529)
nu vrei renault-ul atunci ?

Din cate se vede este o masina ingirita si frumoasa dar nu ma intereseaza pentru ca vreau masini mai noi decat a mea, de preferabil peste 2003.
Ms mult de oferte si spor la vanzare.

Rott_Cora 20-08-09 16:15

Re: Daewoo Matiz
 
up....0762405271

Rott_Cora 24-08-09 17:47

Re: Daewoo Matiz
 
3 Attachment(s)
up, up , up.....

giovanny_best2000 27-08-09 22:50

Re: Daewoo Matiz
 
schimbi + diferenta din partea ta

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...e-2-0-16v.html

Rott_Cora 28-08-09 16:56

Re: Daewoo Matiz
 
Quote:

Originally Posted by giovanny_best2000 (Post 2591181)

nu ma interseaza, fac schimb doar cu masini dupa 2001.
cu ocazia asta si un UP.

Rott_Cora 31-08-09 13:47

Re: Daewoo Matiz
 
2 Attachment(s)
Up,Up....
Masina merge impecabil, recent schimate absolut toate bucsele fata/spate.

Rott_Cora 03-09-09 15:58

Re: Daewoo Matiz
 
Sus cu el.........
Masina nu bate, nu troncane......merge perfect.

Rott_Cora 07-09-09 20:35

Re: Daewoo Matiz
 
Up...up....up....

Rott_Cora 10-09-09 12:43

Re: Daewoo Matiz
 
...si sus cu matizul...

Rott_Cora 24-09-09 09:50

Re: Daewoo Matiz
 
Up.....

Rott_Cora 04-10-09 12:39

Re: Daewoo Matiz
 
sus cu masina.....

mad_mario 05-10-09 18:35

Re: Daewoo Matiz
 
un hyundai accent din 2006 + o diferenta din partea ta?

Rott_Cora 05-10-09 19:25

Re: Daewoo Matiz
 
In principiu da ma intereseaza. La ce diferenta te-ai gandit? Zi-mi mai multe detalii despre masina.

mad_mario 06-10-09 14:01

Re: Daewoo Matiz
 
pai masina are ac,tobe sport ,folii autorizate,70.000 km unic proprietar ,masina este gri seladon k pret masina este 5000 de euro mai negociem ne intelgem intr-un fel daca esti interesat...0769156878 si discutam mai pe larg

Rott_Cora 06-10-09 15:14

Re: Daewoo Matiz
 
Am inteles, trimite-mi si mie te rog un link unde pot vedea masina sau daca nu pe adresa asta [email protected] cu exteriorul si interiorul masini si pe urma ne auzim la un telefon daca imi place masina.
O zi buna si cu aceasta ocazie si un UP pentru micul gigant :-P

mad_mario 06-10-09 16:25

Re: Daewoo Matiz
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2006-a.html asta e masina;)

Rott_Cora 06-10-09 18:52

Re: Daewoo Matiz
 
am vazut masina, pare ingrijita...pacat doar ca din cate am observat nu prea are mai deloc dotari.
Spune-mi te rog la ce diferenta te-ai gandit?

mad_mario 07-10-09 14:03

Re: Daewoo Matiz
 
3000 de euro

Rott_Cora 07-10-09 16:35

Re: Daewoo Matiz
 
Quote:

Originally Posted by mad_mario (Post 2700108)
3000 de euro

imi pare rau dar nu dispun de atata diferenta.......

Rott_Cora 17-10-09 03:07

Re: Daewoo Matiz
 
sus cu matizul....


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning