Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Un minunat Lamborghini X Concept (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/136546-minunat-lamborghini-concept.html)

Cigo 03-08-09 12:28

Un minunat Lamborghini X Concept
 
8 Attachment(s)
Un minunat Lamborghini X Concept

Emil Baddad, un artist extrem de talentat din Iran, nu a fost foarte satisfacut de designul Lamborghini Reventon, asa ca s-a hotarat sa faca un design al sau.


Nu putem spune ca nu a iesit bine, pentru ca nu exista termen de comparatie cu cel real. Enjoy!

alexonlylove 03-08-09 12:34

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
acuma sincer ( nu sunt subiectiv pe motiv ca Ferrari e #1) .....ORIBILA

pushtiu_teribil_22 03-08-09 12:35

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
zici ca e din benzile desenate

uniquevl 03-08-09 12:37

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
e concept :) ce vreti mai mult de atat :) oricum mie personal imi place spatele catusi de cat :-)

coorleone 03-08-09 12:40

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
este intereseant cum arata din lateral ,fata spate lasa de dorit

DiavoLLo 03-08-09 12:43

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
e super futuristica.....impresionant parerea mea.....

level23 03-08-09 12:44

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
moama fratee....parca e din filmul " Transformers " :shock:

cc4542ca 03-08-09 13:06

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Eu o sa comentez cand o sa mi permit o mashina ca asta :D

Alex_pitesti 03-08-09 13:12

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
prea crazy

level23 03-08-09 13:13

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by cc4542ca (Post 2531153)
Eu o sa comentez cand o sa mi permit o mashina ca asta :D

intelept :lol::lol:

Le.Yoko 03-08-09 13:26

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
e prea de tot frate...

Danutz Bratosin 03-08-09 13:28

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
E chiar urat! jante prea mari...spatele...bleach:x

z$olt 03-08-09 13:29

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
marfa! asi vrea sa vad un lambo dinasta in viitorul apropiat.. e mai tare ca reventon

denver 03-08-09 13:32

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Banana ?

xxman 03-08-09 13:45

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
ii cam futuristic

Vj_AlecS 03-08-09 14:08

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Mie unu nu imi place.. parca desene dastea faceam in paint la ora de informatica in clasa a 5-a (vorba vine) dar nu prea are nici o treaba cu nimic...

cRbL 03-08-09 14:13

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
prea de jucarie

dog99 03-08-09 14:33

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
viitorul apropiat

CostiX 03-08-09 14:38

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by denver (Post 2531227)
Banana ?

pokemon =)) parca e din desene animate :)

Scricy HKS 03-08-09 14:45

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
o sa mearga prin aer ca in Jetsons?:-)

CostiX 03-08-09 14:50

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by Scricy HKS (Post 2531377)
o sa mearga prin aer ca in Jetsons?:-)

cine stie :)) orice este posibil este un concept totusi :lol::lol::lol:

miticutza 03-08-09 15:16

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
zici ca acuma a aterizat din spatiu...si te pomenesti ca mai coboara si vreun extraterestu din ea :))

dragonul17 03-08-09 15:19

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
demonica

vladberca 03-08-09 15:24

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
spatele este exagerat:(

marik44 03-08-09 15:25

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
mie chiar imi place spatele este foarte fioros bineinteles daka ai putina imaginatie

chiar imi place bv

Chucky bmw 03-08-09 15:29

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
e vraiste..... :| parca e din batman :))

CostiX 03-08-09 15:33

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by Chucky bmw (Post 2531528)
e vraiste..... :| parca e din batman :))

daca vede cineva de la, lamborghini caterinca asta facuta pe seama masinii lor or sa dea foc masinii =)) nu are nici o forma si plus de asta pe criza care este acum numai de viitor nu le mai arde oamenilor :)) :lol::lol::lol:

the_one_and _only 03-08-09 15:42

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Umm...arata ok, dar nu merita sa poarte badgul Lambo. Mai frumos era ala insectoid desenat de Iulain Bumbu.

KAZZY 03-08-09 15:49

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Superb,reusit,un concept deosebit,foarte frumos.

shu.lee 03-08-09 16:02

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
are anumite detalii, putine, care-mi plac dar per total e urata. a incercat sa-l faca mai futurist si mai agresiv ( banuiesc ), dar l-a facut doar mai urat

LEDuri 03-08-09 16:20

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
sa moara aia micii ce spate are...zici k te mananca sa mor...adevarat spectaculos...!

tsughi.bughi 03-08-09 16:53

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Fata e cum e dar spatele e oribil,nu prea mai da a lambo...fiecare cu gusturile si imaginatia lui

Snowy 03-08-09 17:53

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
E super tare si dak multora nu le place macar omul a avut tupeu sa faca ceva

madboy 03-08-09 18:15

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by Cigo (Post 2531043)
Un minunat Lamborghini X Concept

Emil Baddad, un artist extrem de talentat din Iran, nu a fost foarte satisfacut de designul Lamborghini Reventon, asa ca s-a hotarat sa faca un design al sau.


Nu putem spune ca nu a iesit bine, pentru ca nu exista termen de comparatie cu cel real. Enjoy!

un singur cuvan! poate descrie creatia asta (pe care de altfel am vazut-o cu ceva timp in urma...): HIDOS! Am mai spus si cu alte ocazii: e trist ca exista unele persoane (si de la noi din tara) care se pricep la diferite programe software, dar NU au nici o chemare catre designul auto! E TRIST!

marik44 03-08-09 18:33

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
toti vin cu comentarii aiurea :)))) :))), ba la nici un topic in care a fost prezentata o masina modificata nu va place, bn k is mai bune ale voastre vopsite in garaj si cu pensula

mba 03-08-09 19:22

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
pot zice ca e destul de reusit :) un pic exagerat.... dar stiu cat de greu e sa faci un concept de la 0 ..acu o sa aflu si cum e sa faci un concept pe baza la o masina existenta (defapt acum o sa aflu reactia publicului) ....asa ca bv lui :)

k4r4 03-08-09 20:05

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
astepti sa te intepe...viespea dreq...>:)

BR 03 VLZ 03-08-09 21:07

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
dhiar daca masina este futurista , formele cupolei si a partii spate aduc a masina serioasa. imi plac difuzoarele de aer8)

gyo.the.greatest 04-08-09 00:02

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by Cigo (Post 2531043)
Un minunat Lamborghini X Concept

Emil Baddad, un artist extrem de talentat din Iran, nu a fost foarte satisfacut de designul Lamborghini Reventon, asa ca s-a hotarat sa faca un design al sau.


Nu putem spune ca nu a iesit bine, pentru ca nu exista termen de comparatie cu cel real. Enjoy!

aa, e doar pe calc facut...sa intzeleg...
eu cred k nu arata kiar asha de rau, cum vad unii k zic, insa este foarte exagerat din unele privintze...
am avut ocazia sa vad un reventon live...
vad prin america fel de fel de replici...
e cam o rushine pt o firma ca lamborghini sa se aduca imbunatatziri mashinii, kre e deja destul de performanta...
kred k multzi ar fi zis k e ok, dak ar fi plecat pe un design al lui, shi nu copia lambo...
pacat...cu reventon nu aduce....nici pe departe...
frumos k model...fara scrisul lambo, shi cu ceva modificari, mi-ar fi placut mai mult

gorila600 04-08-09 00:19

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
concept la ce? la pistoale teaser?:))


All times are GMT +2. The time now is 03:50.

- Copyright 2026 4Tuning