![]() |
Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Cautam distribuitori zonali pentru kituri xenon !!!
Se primesc discounturi de 10 % pentru fiecare produs vandut Contact : YM: xenonthunder sau in PM !!! |
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Sussss
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
un upp si de la mine!!!
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Merci colegu !!!
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
In Hunedoara nu ai nevoie?
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
ba da .
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
da-mi un pm cu ce trebuie sa fac...si alte informatii...multumesc
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Quote:
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Pentru Bucuresti mai e valabil ?
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
salut,pentru iasi?
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
pentru tulcea?
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Ploiesti (toata Prahova), o pot acoperii :)
|
re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Asteptam CV-urile dvs pe adresa de mail : [email protected]
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
pt Mangalia-Constanta?
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Ma da' voi stiti sa raspundeti da sau nu ? :)
Va trimite omul CV-ul dar nu-i spuneti "Ma e ok, ma nu e ok". Asa este logic ! (ma refer la cel care a inceput topcul) |
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Nope ei nu raspund la mesaje.
Am trimis si eu PM ( mai multe , in care le-am aratat si ce pot) la alt job tot de ei anuntat, dar nimic. |
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Daca nu raspundeti la oameni, topicul va fi considerat inutil iar evident va urma inchiderea sau stergerea acestuia.
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
1)Am raspuns de 100 de ori la PM si am spus ca am sa ma gandesc !!! Postul de webdesigner s-a ocupat daca nu am vb pe mess . 2) Acesta este topicul pentru distribuitorii de instalatii xenon nu pentru Web Designer . O seara placuta !!! PS: Sorpio_full imi cer scz ca am raspuns asa de greu dar am fost plecat din tara putin . Trimite-mi un mail pe : [email protected] cu CV-ul tau si scrisoare de intentie . Merci |
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
UPP !!!
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
pentru distribuitori zonali kituri xenon vreau niste detalii. , multumesc.
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Da-mi un add pe YM : xenonthunder si discutam acolo
|
Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
Ti-am dat add pe mess. Vapy27, pentru Arad o sa doresc informatii.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:42. |
- Copyright 2026 4Tuning