Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/134769-angajam-distribuitori-zonali-kituri-xenon.html)

thunder shop 22-07-09 20:07

Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Cautam distribuitori zonali pentru kituri xenon !!!

Se primesc discounturi de 10 % pentru fiecare produs vandut

Contact : YM: xenonthunder sau in PM !!!

hid xenon 29-07-09 09:32

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Sussss

caddy26alex 06-08-09 00:53

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
un upp si de la mine!!!

thunder shop 06-08-09 08:45

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Merci colegu !!!

mozolici_hd 09-08-09 23:10

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
In Hunedoara nu ai nevoie?

thunder shop 12-10-09 16:41

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
ba da .

mozolici_hd 12-10-09 20:46

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
da-mi un pm cu ce trebuie sa fac...si alte informatii...multumesc

hid xenon 13-10-09 12:35

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Quote:

Originally Posted by mozolici_hd (Post 2713466)
da-mi un pm cu ce trebuie sa fac...si alte informatii...multumesc

Da-mi un add pe messenger : xenonthunder si discutam mai multe acolo

scturoag 13-10-09 12:38

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Pentru Bucuresti mai e valabil ?

Bogdan Baicu 15-10-09 17:27

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
salut,pentru iasi?

kenzor 15-10-09 18:33

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
pentru tulcea?

EaGle 16-10-09 12:20

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Ploiesti (toata Prahova), o pot acoperii :)

thunder shop 18-10-09 16:42

re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Asteptam CV-urile dvs pe adresa de mail : [email protected]

scorpio_full 15-11-09 14:08

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
pt Mangalia-Constanta?

EaGle 15-11-09 15:36

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Ma da' voi stiti sa raspundeti da sau nu ? :)
Va trimite omul CV-ul dar nu-i spuneti "Ma e ok, ma nu e ok".

Asa este logic ! (ma refer la cel care a inceput topcul)

frost_dani 16-11-09 11:06

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Nope ei nu raspund la mesaje.

Am trimis si eu PM ( mai multe , in care le-am aratat si ce pot) la alt job tot de ei anuntat, dar nimic.

EaGle 16-11-09 11:37

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Daca nu raspundeti la oameni, topicul va fi considerat inutil iar evident va urma inchiderea sau stergerea acestuia.

thunder shop 16-11-09 22:31

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Quote:

Originally Posted by scorpio_full (Post 2809450)
pt Mangalia-Constanta?

Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2809764)
Ma da' voi stiti sa raspundeti da sau nu ? :)
Va trimite omul CV-ul dar nu-i spuneti "Ma e ok, ma nu e ok".

Asa este logic ! (ma refer la cel care a inceput topcul)

Quote:

Originally Posted by frost_dani (Post 2812086)
Nope ei nu raspund la mesaje.

Am trimis si eu PM ( mai multe , in care le-am aratat si ce pot) la alt job tot de ei anuntat, dar nimic.

Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2812162)
Daca nu raspundeti la oameni, topicul va fi considerat inutil iar evident va urma inchiderea sau stergerea acestuia.

Da avem nevoie si pentru Mangalia .

1)Am raspuns de 100 de ori la PM si am spus ca am sa ma gandesc !!! Postul de webdesigner s-a ocupat daca nu am vb pe mess .

2) Acesta este topicul pentru distribuitorii de instalatii xenon nu pentru Web Designer .

O seara placuta !!!

PS: Sorpio_full imi cer scz ca am raspuns asa de greu dar am fost plecat din tara putin . Trimite-mi un mail pe : [email protected] cu CV-ul tau si scrisoare de intentie . Merci

thunder shop 18-11-09 00:44

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
UPP !!!

Kenzo4Boss 18-11-09 22:03

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
pentru distribuitori zonali kituri xenon vreau niste detalii. , multumesc.

thunder shop 20-11-09 17:15

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Da-mi un add pe YM : xenonthunder si discutam acolo

vapix11 18-12-09 11:09

Re: Angajam distribuitori zonali pentru kituri xenon
 
Ti-am dat add pe mess. Vapy27, pentru Arad o sa doresc informatii.


All times are GMT +2. The time now is 21:42.

- Copyright 2026 4Tuning