Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Golf 3 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/13383-vand-golf-3-a.html)

dogarel 21-02-06 12:17

Vand Golf 3
 
6 Attachment(s)
A venit vremea sa schimb masina. In concluzie vand:

VW Golf 3, 2 usi
Gri Metalizat,
An fabricatie 1998,
1800 benzina,
90cp,
118.000km reali.

ABS,
Dublu airbag,
Inchidere centralizata,
Alarma,
Mp3 SONY CDX F5500 X,
6 boxe DLS,
Subwoofer activ SAL,
Jante 15\" cu cauciucuri 195/50 r15 - MATADOR MP41 fata (3000 km) si NOKIAN NRH2 spate(7000km)

Distributia schimbata la 117.000km - pompa de apa, curele, rola;
Ulei + filtre schimbate la 117.000km - Agip SINT 2000 10W40
Placute si saboti schimbate la 117.000km
Revizii la fiecare 10.000 km.

Nu functioneaza:
-broasca stanga fata
-nu se inchide din telecomanda

Pret 6000 euro negociabil

Detalii la 0723.686.458 Andrei sau prin PM

Poze:

needBrain 21-02-06 15:57

P.S. chiar se merita.eu sunt un \"fan inrait\" al masinii.....este f buna


si se si aude frumos :lol: :lol: :lol:

dogarel 22-02-06 09:03

Am uitat sa specific :oops: :
Kit de ambreiaj Sachs Power Clutch montat la 100.000km (placa de presiune, disc de ambreiaj, rulment).

dogarel 23-02-06 20:46

Price update 5800 oiro

dogarel 26-02-06 18:17

To The Top

dogarel 02-03-06 08:22

5500 URGENT!!!!

dogarel 05-03-06 09:05

Re: Vand Golf 3
 
Hai fratilor ca e buna masina!!!!

dogarel 07-03-06 14:04

Re: Vand Golf 3
 
5300 si up we go!!!

dogarel 09-03-06 07:14

Re: Vand Golf 3
 
Sus.Sus.Sus.

CT-87-ADY 09-03-06 13:27

Re: Vand Golf 3
 
VA recomanda cu multa caldura aceasta masinutza este aproape perfecta...
Merita fiecare EuroCent :P si la 5300Eu e POMANA.
Sariti rpd pe ea ! :))

dogarel 11-03-06 09:45

Re: Vand Golf 3
 
And up we go.

D_M_X 11-03-06 13:14

Re: Vand Golf 3
 
iap masina este super ok....cel mai ingrijit golf pe care il stiu.....recomand cu caldura masina si-mi pare rau ca nu pot s-o cumpar eu andrei....asta e ...bafta la vanzare

VPR`u 11-03-06 14:16

... nu stitzi ce pierdetzi .... este o masina exceptionala .

dogarel 11-03-06 14:26

Re: Vand Golf 3
 
Multumesc pentru sprijin. Astept clienti :D

dogarel 13-03-06 07:50

Re: Vand Golf 3
 
Hai sus cu ea!!

dogarel 14-03-06 09:24

Re: Vand Golf 3
 
Hai pe prima pagina!!!

blaster_gsm 14-03-06 13:56

Re: Vand Golf 3
 
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca?
Din asta se deduc multe

CT-87-ADY 14-03-06 15:19

Re: Vand Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by blaster_gsm
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca?
Din asta se deduc multe

ce broasca prietene?

dogarel 15-03-06 07:26

Re: Vand Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by blaster_gsm
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca?
Din asta se deduc multe

Nu stiu ce deduci tu din asta. Broasca nu am reparat-o pentru ca nu ma mai intereseaza sa o repar. Cine ia masina poate sa o repare la fel de bine ca si mine.Altceva?
Vad ca daca am fost sincer si am spus ce merge si ce nu merge nu e bine. Daca nu spuneam si venea careva incepea: Oooooo, aaaaaaaa, nu merge broascaaaaaaa!!!! Blah Blah.

CT-87-ADY 15-03-06 11:41

Re: Vand Golf 3
 
se vede prietene.. GSM k nu ai nici o treaba cu masinile...
mai bine lasa`te de forumu asta ;)

blaster_gsm 15-03-06 15:04

golf 3
 
Eu n-am spus-o cu rautate dar ..............


VANZARE BUNA

CT-87-ADY 15-03-06 15:31

Re: golf 3
 
Quote:

Originally Posted by blaster_gsm
Eu n-am spus-o cu rautate dar ..............


VANZARE BUNA

hmmm.. dar din pura curiozitate... ce poti tu sa deduci k are broasca strikta?
insemna k are motoru terminat a?? k a fost lovita? :))
sau cum?

dogarel 18-03-06 08:21

Re: Vand Golf 3
 
Up we go again.

dogarel 19-03-06 19:42

Re: Vand Golf 3
 
Suuuuuuuuuus

dogarel 22-03-06 09:09

Re: Vand Golf 3
 
Hai clientulee!!

dogarel 24-03-06 07:56

Re: Vand Golf 3
 
5300 si pe prima pagina again.

FeS 24-03-06 18:03

Re: Vand Golf 3
 
Nu vrei variante cu alta masina?Un Mitsubishi Eclipse din '92 (si inca una meinmatriculata de piese)

dogarel 25-03-06 08:08

Re: Vand Golf 3
 
M-ar interesa mai mult sa iau banii pe masina.

dogarel 28-03-06 07:56

Re: Vand Golf 3
 
Sus Sus Sus

CT-87-ADY 28-03-06 08:14

Re: Vand Golf 3
 
bai baaa... voi sunteti nesimtiti?
Chiar nu vrea nimeni un GOLF 3 impecabil? :D sau visati toti k va luati cu 1000eu de afara peste 1an? :lol:

dogarel 30-03-06 10:06

Re: Vand Golf 3
 
Sus iar. E cel mai bun pret pentru masina asta.

dogarel 30-03-06 22:39

Re: Vand Golf 3
 
Sa revenim la masina mea, k?

CT-87-ADY 30-03-06 22:42

Re: Vand Golf 3
 
Quote:

Originally Posted by dogarel
Sa revenim la masina mea, k?

ok boss... sorry dak am creat vreo neplacere :|
nu a fost cu rea intentie :P

dogarel 03-04-06 07:38

Re: Vand Golf 3
 
Upupupupupup.

dogarel 04-04-06 11:53

Re: Vand Golf 3
 
Suuuuuuuus

dogarel 08-04-06 13:12

Re: Vand Golf 3
 
Suuuuuuuuuus

dogarel 09-04-06 18:30

Re: Vand Golf 3
 
Upppppppppppppp

dogarel 12-04-06 08:41

Re: Vand Golf 3
 
And up we go.

dogarel 13-04-06 10:04

Re: Vand Golf 3
 
5100 fix ultimul pret.

D_M_X 13-04-06 14:38

Re: Vand Golf 3
 
vezi ca te suna colegul meu sapt asta...am vrb cu el la tel


All times are GMT +2. The time now is 05:29.

- Copyright 2026 4Tuning