Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

bogdan_r5 12-07-09 18:32

Poze cu astrele noastre din Romania!
 
astept poze cu astrele noastre nu din alta tara pt ca avem si noi masini frumoase.prezentatile

pwr_bz 02-08-09 11:31

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
18 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow:

Gulie_TwO 02-08-09 11:41

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2528637)
:arrow::arrow::arrow:

da foarte frumoase masinile ....

bogdan_r5 02-08-09 12:07

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
acuma vin si eu cu 3 poze cu astra mea

bogdan_r5 02-08-09 12:08

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
merci pwr_bz pt pozele postate.
mai asteptam si alte minunatii ale romaniei.

Gulie_TwO 02-08-09 12:22

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2528709)
care mai are poze prin pc-ul lui cu frumoasa lui masina.
haideti aratatileeeeeeeee

o sa pun si yo 2 3 poze momentan nu am facut poze la masina am facut in graba ....

bogdan_r5 02-08-09 12:49

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
te asteptam poate si ceva interior modificat

bogdan_r5 02-08-09 12:55

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
asta e fosta astra pe benzina.haideti si cu alte poze

Gulie_TwO 02-08-09 13:01

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2528778)
te asteptam poate si ceva interior modificat


pote iti palce poza asta

bogdan_r5 02-08-09 13:04

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
uaooooo.cat ai dat pe plasma din bord???mai clara poza nu ai????

Gulie_TwO 02-08-09 13:06

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2528801)
uaooooo.cat ai dat pe plasma din bord???mai clara poza nu ai????

NU mai stiu boss iti plac zici ? o sa incerc sa fac mai multe poze cu un aparat .... sper sa le pun diseara

pwr_bz 02-08-09 13:08

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
9 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow: enjoy boys;)

bogdan_r5 02-08-09 18:49

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
merci pwr_bz inca odata pt poze.frumoase rauuuuu.
mai ast si alti posesori de opel

bogdan_r5 03-08-09 07:27

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
haideti cu pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bogdan_r5 03-08-09 14:25

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
hai baieti cu pozele.kiar si fete

bogdan_r5 04-08-09 14:10

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
HAIDETI CU POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

florynu 05-08-09 09:30

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
8 Attachment(s)
Una a mea........

bogdan_r5 06-08-09 07:58

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
frumoasa decapotabilaaaaaaaaaa.s-o stapanesti sanatossssss

bogdan_r5 06-08-09 07:58

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
haideti cu pozeleeeee baieti si feteeee

bogdan_r5 06-08-09 08:00

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
FLORYNU
da ai facut prelungire la capota inspre parbrizzzzz???SAU ASA ESTE MODELUL ASTA?

florynu 06-08-09 10:34

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
prelungire capota de la steinmetz...

bogdan_r5 07-08-09 11:25

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
CAT A COSTAT??

florynu 07-08-09 13:52

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
250 de euro cu transport cu tot

GJ 64 GAB 07-08-09 14:11

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
8 Attachment(s)
Eii bine, mie modelul asta de ASTRA imi place!... :twisted:

florynu 07-08-09 18:15

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
cea rosie e frumusica dar mie nu imi place tuningul extrem ...
iar bertonele........... ei bine asta ar fii unul dintre motivele de care nu e frumos kit-ul CARZONE ... pt ca e acelasi de la Bertone pana la Logan ...


Cea albastra : Jos palaria ... respect

VFFtuning 14-08-09 10:55

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
7 Attachment(s)
foto cu a mea bestiuta

bogdan_r5 15-08-09 13:09

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
frumoase foc.dar fete nimik

dany_rdn 16-08-09 01:13

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
7 Attachment(s)
citeva poze si cu astra mea

dany_rdn 16-08-09 01:14

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
apropo si pt cei interesati masina este de vinzare

pwr_bz 16-08-09 08:34

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
10 Attachment(s)
:arrow:

bogdan_r5 16-08-09 12:31

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
mortale masinile baieti.haideti va rog si altiiiiiiiii

bogdan_r5 16-08-09 12:36

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
cateva poze si cu a mea cu cateva imbunatatiri.
pleoape
grila fara stema lucioasa.care e interesat mai am inca 10buc.90lei bucate
vopsit bandou bara fata

urmeaza vopsit praguri si bandouri de pe portiere


ast sugestii.

piese.import.online 21-08-09 14:02

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
mai merge sa pun colant pe capota.se mai poarta asa ceva????ce parere aveti?

pwr_bz 21-08-09 14:06

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Nu conteaza daca se mai poarta!Conteaza sa iti placa tie!

valycraciun 26-08-09 22:16

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
trei poze cu a mea

Attachment 1060473

Attachment 1060474

Attachment 1060475

dany_rdn 26-08-09 23:31

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
o poza cu clant ma costat 100E lam tinut 2 saptamini pt ca se stringea copii linga ia si ma simteam aiurea si lam dat jos

piese.import.online 27-08-09 10:27

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
superrrrrrrrrrrrrrrrrr.ast pozeeeeeeeeee noiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

piese.import.online 27-08-09 10:28

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
oricum a fost frumos desenul.

GJ 64 GAB 27-08-09 14:39

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by piese.import.online (Post 2589318)
superrrrrrrrrrrrrrrrrr.ast pozeeeeeeeeee noiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Quote:

Originally Posted by piese.import.online (Post 2589321)
oricum a fost frumos desenul.

Foloseşte funcţia Edit post pentru a nu mai face posturi aiurea!

selberg 11-09-09 07:19

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
hop si eu.nou pe forum deci salut baietzi!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:11.

- Copyright 2026 4Tuning