![]() |
Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
3 Attachment(s)
Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Acesta este probabil cel mai neobişnuit Bentley pe catre l-aţi văzut vreodată: o floare imensă, steluţe, cârlionţi, toate „aşezate” pe eleganta şi totodată colorata capotă. Astfel, acest Bentley Continental GT a devenit o operă de artă unică creată de brazilianul Romero Britto. Opera de artă a avut probabil scopul de a aduce un zâmbet pe buzele tuturor celora care îl admiră. "Designerul" admite că deşi trăim într-o lume fără culoare, acest Bentley a venit exact la momentul potrivit. Brazilianul şi-a ales ca bază de pictură automobilul de lux pentru că, spune el, Bentley-ul este maşina care combină cel mai bine relaxarea cu bucuria. |
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Simpatica
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
cum zicea cineva : "E frumos da nu prea" :lol::lol::-P
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
genul de masina condusa de o fata care n-are mai mult de 24-25 de ani. iti pune un :D pe buze
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
execrabil
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
zici ca e jucarie :P
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Chiar daca nu e cel mai potrivita masina pe care sa vezi asa ceva, mi se pare chiar draguta.
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
imi place culoarea foarte mult ... si are dreptate designer-ul, trebuie o pata de culoare in lumea asta ...
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
De ce au lasat o gasca de hipioti drogati sa vopseasca un Bentley?
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
mie mi se pare superb..extraordinar:D
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Quote:
Din acelasi motiv pentru care exista si BMW Art Cars. Pentru arta. |
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Imi place!Arata frumusel!
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
nu se face asa ceva unui Bentley :!:
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
wtf? bataie de joc sincer masina asta are un aer d business class.. simpla stock fara nimic pe ea.
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
E mai frumoasa decat Ferrari-ul ala mazgalit...dar tot aiurea mi se pare, tinand cont de model...
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
ar fi stat bine pe multe alte masini, dar pe un bentley...????? :|
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Nu se poate:)))
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
nu mi-a placut cum suna execrabil , si am dat urat . dumnezeule , ce l-au stricat .
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
pacat de masina...prefer varianta stock;)
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
sincer sa fiu...putea sa fie si ....culoarea.....sobolan oparit.....ca tot imi placea.....doar e un Bentley GT
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
poezie:
daca ti-o iei, ori esti fata ori esti gay :lol: |
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
e o masina pt cei care inca nu s-au maturizat ...arata bine..
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
desenele alea strambe reprezinta o opera de arta ? pai ceva de genu' deseneaza si nepoata-mea de 4 ani :) si bentley-ul nu e o masina pe care sa desenezi fluturasi si stelute... . s-a trezit si asta intr-o dimineata si si-a zis plin de convingere: sa moara calu, sunt artist. si cum sa atragi atentia daca nu pictand un bentley ? ca mesaju e defapt: uite dom' le, mi-am permis sa pictez un bentley...
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
la ce poate masina asta...era nevoie de un "cosmar" pe masina...:))
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
merge...dar mi se pare ca e cam extravaganta....intr-un fel
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Boring!
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Se pierde aerul degajat de numele Bentley. Imi seamana mai mult cu un Avensis ... dar merge.
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
Quote:
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
bataie de joc:roll:(
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
:)) funky car :))
|
Re: Cel mai “fericit” Bentley Continental GT
"pot sa ma joc cu ea mami? ;;)... pot pot POT? ;;)"
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:50. |
- Copyright 2026 4Tuning