Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/131673-europa-motorizata-strans-california-eveniment.html)

Cosmin Arsene 02-07-09 13:56

Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
117 Attachment(s)
Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare...


Pasionaţii americani de maşini 100% europene s-au strāns şi au strāns laolaltă, īn San Diego, (California) nu mai puţin de 1.600 de maşini.

Evenimentul a adunat cele mai diverse mărci, unele dintre ele lucrate şi tunate după preferinţele proprietarilor lor: multe Volkswagen-uri cu răciri suplimentare la motor, Porsche modificate, Mercedes, Audi, Volvo, Mini, Smart, dubiţe folosite la livrat māncare, drift-uri, petreceri şi... fete.

Spor la urmărit fotografii.

canon 02-07-09 14:25

Re: Europa tunată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
As fi vrut si eu sa fiu acolo..toate sunt superbe !

adrian78bmw 02-07-09 14:46

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
sunt cateva modele chiar foarte reusite

T u p 3 u 02-07-09 14:47

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
stie cineva a fost vre-o masina din romania?

B-20-w I S 02-07-09 14:56

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by T u p 3 u (Post 2456096)
stie cineva a fost vre-o masina din romania?

da a fost masina mea de spalat intr-un periplu prin america a fost si la pomana lu` MJ

glevidj 02-07-09 15:38

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
se putea k un bmw sa nu se dea dea latu M1 ala e crima

matiz87 02-07-09 15:43

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
wow cateva masini belea :X super eventu

AndreiKai 02-07-09 16:25

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
wow :X

super cars 8->

totusi nici un lamboo sau un ferrari :-s :)))

Marius_mym89 02-07-09 16:43

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by AndreiKai (Post 2456371)
wow :X

super cars 8->

totusi nici un lamboo sau un ferrari :-s :)))

cum nu??? ia uita-te mai atent sa vezi...

ON TOPIC: primele 2 poze fac toti banii (din punctul meu de vedere :-D)...oricum muuulte masini frumoase

Claw166 02-07-09 17:17

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
nu credeam ca sunt atat de apreciate "europencele" in America :D

badeaboy_jr 02-07-09 17:32

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Nissan GT-R nu e european...oricum superbe toate. M`am uitat de doua ori la poze.

dem_fuzl 02-07-09 18:00

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
mda, nu stiam ca lexusurile alea si gtr-u sunt europene ... misto masini

PaulMIG 02-07-09 18:11

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ce tare ala cu lambo si ferrari si is pozate, thumbs up

david_makaidj 02-07-09 18:17

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
foarte multe masini frumoase....ce mi-ar trebui sprinterul ala rosu....MERCEDES SPRINTER 4 MATIC

crdi 02-07-09 18:26

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
la ei se poate sa fie multe masini adunate , la noi bashca , ata ete sunt bune si pozele

Cr0c0 F 02-07-09 20:08

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
frumoase toate..
nu stii de unde sa alegi:)):D

ArG3nT0 02-07-09 20:13

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ceva frumos...unii spuneau ca americanii nu prea au treaba cu tunningul dar se pare ca mai au si ei gusturi :))

pushtiu_teribil_22 02-07-09 22:30

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
rai :X

daffy2902 02-07-09 23:06

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
super marfa Golf`urile :X:X:X

bogg 02-07-09 23:38

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Bine, bine, DAR ce cauta Lexusurile alea GS p'acol?

B3ST 03-07-09 01:15

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
hm... oare unde mi-am lasat masina ??

criss4u 03-07-09 09:13

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ce comic :)) dupa ce ca in america abia gasesti o femeie mai slim si pe alea le-au pus la sfarsit in o poza mica:)) , sau erau tot europene?:D

ady_grassu 03-07-09 09:52

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
frumoase jucarii....chiar foarte frumoase...

BR-03-PMP 03-07-09 10:37

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
cei frumos si lu D-zeu ii place una mai frumoasa ca alta:D

L3g1onaruL 03-07-09 12:16

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
vreo dacie ?! :))

speed_csn 03-07-09 12:29

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by badeaboy_jr (Post 2456543)
Nissan GT-R nu e european...oricum superbe toate. M`am uitat de doua ori la poze.

Avand in vedere ca Nissan e preluat de prin 2000 de Renault, putem zice linistiti ca si GT-R e europeana :lol:

Foarte sec: Nissan > Renault < Dacia .......... deci poate vedem o Dacia GT-R pe strazi :rolleyes2 si fi logic :lol:

adrian78bmw 03-07-09 13:13

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by speed_csn (Post 2458631)
Avand in vedere ca Nissan e preluat de prin 2000 de Renault, putem zice linistiti ca si GT-R e europeana :lol:

Foarte sec: Nissan > Renault < Dacia .......... deci poate vedem o Dacia GT-R pe strazi :rolleyes2 si fi logic :lol:

nu a fost preluare ci o alianta si in acel moment nissan mergeau in pierderi noroc ca au venit renault cu platforme comune si i-au adus pe plus..

Le.Yoko 03-07-09 17:56

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
stie cineva ce tip de Lexus este ala din a 6 a poza,visiniu ??? :D

lucian1985 03-07-09 18:10

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Cea mai tare poza e ultima :D:D

21-POW 04-07-09 11:39

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
ce masini bengoase avem in Europa

bogg 05-07-09 13:05

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by Le.Yoko (Post 2459574)
stie cineva ce tip de Lexus este ala din a 6 a poza,visiniu ??? :D


GS....

Thomas Everywhere 05-07-09 15:38

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by speed_csn (Post 2458631)
Avand in vedere ca Nissan e preluat de prin 2000 de Renault, putem zice linistiti ca si GT-R e europeana :lol:

Foarte sec: Nissan > Renault < Dacia .......... deci poate vedem o Dacia GT-R pe strazi :rolleyes2 si fi logic :lol:

Peste o viata de om o sa vezi asa ceva, cred ca in 2035 vom avea si noi DACIE GT-R cu 250 cp =))

Intradevar faine!

david_makaidj 05-07-09 22:24

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by Thomas Everywhere (Post 2463365)
Peste o viata de om o sa vezi asa ceva, cred ca in 2035 vom avea si noi DACIE GT-R cu 250 cp =))

Intradevar faine!

zici tu ceva...ca la performantele astea de cai putere ce inventeaza dacia,renault si ce mai sub palarie atunci poate ca numai atunci vom vedea asa ceva..DACA VA MAI EXISTA DACIA(sper ca nu):twisted:

Thomas Everywhere 05-07-09 22:31

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Quote:

Originally Posted by david_makaidj (Post 2464040)
zici tu ceva...ca la performantele astea de cai putere ce inventeaza dacia,renault si ce mai sub palarie atunci poate ca numai atunci vom vedea asa ceva..DACA VA MAI EXISTA DACIA(sper ca nu):twisted:

pai sper sa mai traiesc sa o vad si pe dacia ca produce un model sport de 200 de cai, dar cand va fi asta iti spusai peste 24 de ani,cand toti o sa fabrice hibride in serie, nu zic ca si dacia are hibrid pe logan si sandero, dar nu cred ca mai ajung eu sa vad 200 cp si dacie sport de la astia facuta in serie.

D.Y ¬ 17-07-09 12:00

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Cat de frumos..de-a dreptul superb!!

TRX 17-07-09 14:19

Re: Europa motorizată s-a strāns īn California. Mare eveniment, mare
 
Pai, GT-R`ul ala ce cauta acolo ?


All times are GMT +2. The time now is 00:46.

- Copyright 2026 4Tuning