![]() |
NFS UG2 Drifters
Hello to all ,in urma inchiderii fostului topic cu drifturi m-am gandit sa deschid eu unul nou ,daca se va redeschide celalalt topic rog ca acesta sa fie sters , sper ca pe acest sa pastram o anumita decenta si sa ne comportam frumos ,de acuma inainte cei ce vor sa se dea intra pe hamachi cauta oameni si se dau ,gata cu campionate cu etc ca ne aduc numai probleme ;) succes la toti
|
Re: NFS UG2 Drifters
daca v-ati cumintit...rog acum un admin sa deschida celalalt topic....si sa il stearga pe asta....nu isi are rostul...am zis ca 2 zile cel mult sa fie acela inchis...sa ne calmam toti...e foarte liniste acum...destul de bine...fara campionate...ne dam ca intre "friends"
|
Re: NFS UG2 Drifters
A intrat frica in lume :lol: WRX :twisted: Sti is back and pissed :lol: cine vrea sa-l testeze ?!? cauta victime :-P
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bravo, deci odata inchis threadul mare a murit orice urma de discutie pe tema asta :)
Presupun ca turneul ala organizat de norbi nu se mai tine. Nu? |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu tot aici sunt , ma gasiti pe mess daca doriti sa va dati cu mine, desi mi-am iesit din mana dar imi revin!
|
Re: NFS UG2 Drifters
de ce am nevoie ca sa il pot juca pe lan >??? hamachi si mai ce ?? patch ??
|
Re: NFS UG2 Drifters
Doar de hamachi si un fisier!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
imi dai si mie fisierul te rog mult |
Re: NFS UG2 Drifters
Sal. Nu ai nevoie de un fisier separat. El se referea la fisierul server.cfg din directorul jocului. Il deschizi cu notepad si stergi ultimul rand, cel cu ADDR... :
Continutul fisierului ar trebui sa fie cam asa: Code:
# |
Re: NFS UG2 Drifters
merci mult
|
Re: NFS UG2 Drifters
se baga cineva la un downhill?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Adevarul e ca au fost seri frumoase cele in care jucam ,eu unul m-am lasat de sportul asta ,cine il mai practica ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
De cand s-a inchis topic-ul vechi ne-am lasat majoritatea dar nu e tarziu sa ne mai dam de dragul vremurilor.Pe ce server va mai strangeti?
|
Re: NFS UG2 Drifters
La mine e stricat hamachi deci imi cam bag ceva in el ,da cred ca o sa-l fac de dragul vremurilor bune :D ,sa mai vedem care cum ce stie
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
servere vreau si eu va rog frumos :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Cand o merge sa descarci jocul de pe filebox sa imi dai si mie un pm!
|
Re: NFS UG2 Drifters
De dragul vremurilor, se mai da careva?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma dau eu..
Da un id vbim si ne dam :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Imi explica si mie cum pot juca LAN cu Hamchi joc UG2 de mult timp dar doar eu singur si am luat hamachi dar nu stiu sa-l folosesc.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Se mai da careva pe drift?:| Anuntati si voi va rog...si da`ti pe pm serveru si parola
|
Re: NFS UG2 Drifters
A ramas serverul facut de mine : DriftLeague cu pass : xtoz , eu inca ma mai dau asa de plictiseala, daca te tine ,hai sa ne dam.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Felicitarile mele celor care s-au adunat aseara si s-au dat! Va astept si la noapte pe DriftLeague cu parola xtoz. O zi buna!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Hehe. "v`am cam dat punctaj " aseara :D Good job si voua >:D<
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ne reunim diseara in jurul orei 22:00 pe acelasi server?
|
Re: NFS UG2 Drifters
ba bulangiilor cand va mai invartiti dati un semn de viata ca sa va arat cum se fac drifturi ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Se invarte careva acum ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
m-ai batut si tu odata in viata asta ,si de atuncea imi tot scoti ochii :lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
joaca cineva acum?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Deobicei seara ne strangem , eu cel putin atunci pot juca :D.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu ma bag la o alunecare acuma cu DydyAndrei
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu nu pot juca....
Ma conectez, intru pe srv, si cand se da start si sa asteptam sa intre in cursa,,,, stau, stau, stau si pana la urma imi zice nu stiu ce, ca nu pot, ca pana mea.... Cum rezolv? |
Re: NFS UG2 Drifters
un drift in vreo 10 minute?...vorbim pe hamachi...
|
Re: NFS UG2 Drifters
o intrebare :D sa mai desfasurat Romanian Drift League ca nu am mai fost contactat :sad: ? si nu saritti pe mine :lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
drift league a fost ceva de catre e30 a fost o chestie cand noi ne prosteam el filma si cam asta a fost tot , oricum la un drift te astept oricand da un buzz pe mess ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Tragem una mica in seara asta?Deocamdata sunt eu cu mitza!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Maine seara pe la 22:00 e cineva ?:DDDD
Eu sunt prezent ca de obicei de la 22:00 - 22:30 pana dimineata in zori .. 3-4 :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Ma gasesti pe mine la ora aia!
|
Re: NFS UG2 Drifters
daca e sa fiu treaz sau acasa dati un buzz si va invat cum sa faceti drifturi ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:59. |
- Copyright 2026 4Tuning