![]() |
Intalniri Oltcit Ploiesti
Maine seara incepand cu orele 22 toata lumea care doreste/pofteste este invitata in parcare la interex ploiesti ;)
de preferat ar fi cu oltcitul,dar acceptam si pietoni,biciclisti etc ;) |
Re: Intanliri oltcit ploiesti
Frumos si educativ!Sper sa repetam experienta cat de curand!
|
Re: Intanliri oltcit ploiesti
bravo,e bine ca organizati si voi intalniri...la mai multe...puneti si niste poze de la intalniri daca e...:D
|
Re: Intanliri oltcit ploiesti
pai,cine a avut aseara aparatul sa le puna :D
acum ca am vazut ca se anunta 2-3 si vin 7-8-9 spre 10 :D imi pare rau ca n-am mai putut sta,data aviatoare vin singur(fara pretena adica) :D si poate ma laud cu rabla putin :d |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
se mai tin intalniri oltcit in ploiesti ?
|
propun una pentru vineri seara,pe la orele 22....
ca si locatie ramane tot parcarea de la interex ;) |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
buuun te sustin:D acum sigur nimerim:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Gata ,sunam adunarea!:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
acum,fiindca e inca devreme,daca sunt mai multi care nu pot vineri,o putem amana de comun acord sa fim cat mai multi :D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
ce se mai aude pentru maine seara?:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
ne vedem acolo...ce sa se auda? :P
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
perfect:D maine seara la 10 sunt acolo:D interex:D de data asta sper cu oltcituri:P:P:P
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
baieti,cam ploaie...din partea mea ramane in picioare intalnirea!
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
si din partea mea..noi suntem prezenti oricum !
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
nu va suparati da pe unde gasesc si eu un magazin cu piese oltcit prin ploiesti sau pe langa?
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
eu stiu prin baicoi...unde stau eu..dar de ce anume ai nevoie? ca sa ma duc sa intreb si te anunt daca au si la ce pret!
On topic: O intalnire cand se mai tine? |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
de un epurator care separa uleiul de gazele de la motor
scuze de of topic:mrhappy: |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
ok...am sa ma duc sa intreb si te anunt daca gasesc!
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
mersi mult:D
si inca o data scuze de of topic:oops: |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
NIKO auto com srl, str. Dr. Gh. Petrescu nr. 25A
au cam de toate...:) |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Am fost sa intreb si au....costa 14 lei...
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
mersi e deschis si azi?
cam pe unde e magazinu? |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
nu e deschis astazi
daca vrei unu sh,cu urmatoare ocazie cand se tine intanlire in ploiesti iti aduc unul,trebuie doar sa-l speli (se desface si se curata sitele usor) |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
haideti baieti....cand ne mai intalnim?
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
bine zis......:D cand ne mai vedem?
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
In seara asta la 8 in parcare la Interex
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
azi se aude ceva?
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
nu cred ,e si frig si am ceva treaba la cealalta rabla...
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
si mai si ninge...
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
cand o intalnire? :D ca tot a venit caldura
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
iaca...curand
stabilim una din timp,poate peste doua saptamani?vineri sau sambata ? |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
eu s disponibil si vineri si sambata :D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Vineri sau sambata!:-)
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
dar nu weekendul asta fiindca e vtm-ul de la Teliu si eu o sa fiu plecat de joi pana duminica
:rolleyes2 |
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
ce se mai aude de intalnire? vineri?:D
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
Vineri,sper!Facem ceva la Bila sau InterEx in jur de 21,baieti?
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
in principiu da!si ora 21 e ok,din partea mea si putin mai tarziu ar fi ok,ca s-ar putea sa am ceva de mesterit...
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
La 9 la Billa ca de Interex m-am plictisit :lol:
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
deci vineri seara la billa:D prezent!
|
Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
2 Attachment(s)
73dy ai plecat inainte sa scot aparatul si deci nu apari prin poze :???:
Attachment 1524773Attachment 1524774 slabut,doar 5 oltcituri,poate data aviatoare suntem cel putin 8! |
| All times are GMT +2. The time now is 17:09. |
- Copyright 2026 4Tuning