Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   Intalniri Oltcit Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/130547-intalniri-oltcit-ploiesti.html)

julaikos 25-06-09 16:18

Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Maine seara incepand cu orele 22 toata lumea care doreste/pofteste este invitata in parcare la interex ploiesti ;)
de preferat ar fi cu oltcitul,dar acceptam si pietoni,biciclisti etc ;)

COJONES2GOOD 27-06-09 20:33

Re: Intanliri oltcit ploiesti
 
Frumos si educativ!Sper sa repetam experienta cat de curand!

giny 27-06-09 21:01

Re: Intanliri oltcit ploiesti
 
bravo,e bine ca organizati si voi intalniri...la mai multe...puneti si niste poze de la intalniri daca e...:D

julaikos 27-06-09 21:32

Re: Intanliri oltcit ploiesti
 
pai,cine a avut aseara aparatul sa le puna :D
acum ca am vazut ca se anunta 2-3 si vin 7-8-9 spre 10 :D
imi pare rau ca n-am mai putut sta,data aviatoare vin singur(fara pretena adica) :D si poate ma laud cu rabla putin :d

XtreZz 12-10-09 15:34

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
se mai tin intalniri oltcit in ploiesti ?

julaikos 12-10-09 17:30

propun una pentru vineri seara,pe la orele 22....

ca si locatie ramane tot parcarea de la interex ;)

73dy 12-10-09 17:39

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
buuun te sustin:D acum sigur nimerim:D

COJONES2GOOD 12-10-09 22:29

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Gata ,sunam adunarea!:D

julaikos 12-10-09 23:33

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
acum,fiindca e inca devreme,daca sunt mai multi care nu pot vineri,o putem amana de comun acord sa fim cat mai multi :D

73dy 15-10-09 18:01

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
ce se mai aude pentru maine seara?:D

julaikos 15-10-09 18:10

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
ne vedem acolo...ce sa se auda? :P

73dy 15-10-09 19:49

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
perfect:D maine seara la 10 sunt acolo:D interex:D de data asta sper cu oltcituri:P:P:P

julaikos 16-10-09 13:39

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
baieti,cam ploaie...din partea mea ramane in picioare intalnirea!

XtreZz 16-10-09 16:35

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
si din partea mea..noi suntem prezenti oricum !

ays-ul 14-11-09 18:06

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
nu va suparati da pe unde gasesc si eu un magazin cu piese oltcit prin ploiesti sau pe langa?

XtreZz 14-11-09 18:27

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
eu stiu prin baicoi...unde stau eu..dar de ce anume ai nevoie? ca sa ma duc sa intreb si te anunt daca au si la ce pret!
On topic: O intalnire cand se mai tine?

ays-ul 14-11-09 18:40

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
de un epurator care separa uleiul de gazele de la motor
scuze de of topic:mrhappy:

XtreZz 14-11-09 18:41

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
ok...am sa ma duc sa intreb si te anunt daca gasesc!

ays-ul 14-11-09 18:42

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
mersi mult:D
si inca o data scuze de of topic:oops:

valib 14-11-09 23:45

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
NIKO auto com srl, str. Dr. Gh. Petrescu nr. 25A

au cam de toate...:)

XtreZz 15-11-09 12:55

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Am fost sa intreb si au....costa 14 lei...

ays-ul 15-11-09 13:14

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
mersi e deschis si azi?
cam pe unde e magazinu?

julaikos 15-11-09 14:14

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
nu e deschis astazi
daca vrei unu sh,cu urmatoare ocazie cand se tine intanlire in ploiesti iti aduc unul,trebuie doar sa-l speli (se desface si se curata sitele usor)

XtreZz 18-11-09 12:08

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
haideti baieti....cand ne mai intalnim?

73dy 18-11-09 12:10

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
bine zis......:D cand ne mai vedem?

Ruptdebeat 27-11-09 18:35

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
In seara asta la 8 in parcare la Interex

XtreZz 12-12-09 09:54

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
azi se aude ceva?

julaikos 12-12-09 12:45

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
nu cred ,e si frig si am ceva treaba la cealalta rabla...

73dy 12-12-09 15:41

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
si mai si ninge...

73dy 05-06-10 23:38

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
cand o intalnire? :D ca tot a venit caldura

julaikos 06-06-10 00:37

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
iaca...curand
stabilim una din timp,poate peste doua saptamani?vineri sau sambata ?

73dy 06-06-10 15:35

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
eu s disponibil si vineri si sambata :D

B3lzh3bout 07-06-10 23:17

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Vineri sau sambata!:-)

julaikos 08-06-10 00:42

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
dar nu weekendul asta fiindca e vtm-ul de la Teliu si eu o sa fiu plecat de joi pana duminica
:rolleyes2

73dy 16-06-10 09:42

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
ce se mai aude de intalnire? vineri?:D

B3lzh3bout 16-06-10 11:10

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Vineri,sper!Facem ceva la Bila sau InterEx in jur de 21,baieti?

julaikos 16-06-10 11:45

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
in principiu da!si ora 21 e ok,din partea mea si putin mai tarziu ar fi ok,ca s-ar putea sa am ceva de mesterit...

Ruptdebeat 16-06-10 16:25

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
La 9 la Billa ca de Interex m-am plictisit :lol:

73dy 17-06-10 00:17

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
deci vineri seara la billa:D prezent!

julaikos 18-06-10 22:59

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
2 Attachment(s)
73dy ai plecat inainte sa scot aparatul si deci nu apari prin poze :???:

Attachment 1524773Attachment 1524774

slabut,doar 5 oltcituri,poate data aviatoare suntem cel putin 8!


All times are GMT +2. The time now is 17:09.

- Copyright 2026 4Tuning