Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

Sorineaza 22-06-09 23:47

RS Tuning Bucureşti
 
15 Attachment(s)
Pe acest thread voi prezenta lucrari semnate RS Tuning dar si servicile oferite de noi pentru toti cei pasionati de fenomenul tuning si nu numai.
Calitatea lucrarilor ,pasiunea dar si multele premii primite in toti acesti ani ne recomanda pentru tuningul profesional.
Avem o gama larga de kit-uri exterioare pe stoc pentru mai multe modele (BMW e30,e46,e90 ; VW golf ; Skoda octavia ; Opel ; Honda, etc etc...)
Executam :
-repere individuale din fibra de sticla custom ,pe baza de proiecte executate de noi sau aduse de voi;
-incinte audio interior;
-spoilere,praguri,evazari roti,prize de aer capota,grile ,manere astupate ,pleaoape,bad boy look pentru diverse modele de capote ,etc.
Alte servicii oferite:
-instalare echipamente monitorizare motor;
-sisteme audio,video ;
-integrare ceasuri in stalpi.
Oferta noastra este foarte diversa si poate unele lucruri nu le-am mentionata,insa pentru mai multe detali ne puteti contacta la urmatoarele telefoane Laurentiu - 0723156562 sau Sorin 0742205114 ori
0763667353 sau cine doreste si are nelamuriri sau doreste sa vada oferta nostra ''live'' ne poate gasi pe Bdul. Timisoara,
Sector 6, Bucuresti,langa Firos,la garaj intre orele 10 pana la 18 seara.

Eugen_TL 22-06-09 23:57

Re: Lucrari RS Tuning
 
un eleron pt un megane 2 hatchback aveti?

Sorineaza 25-06-09 23:06

Re: Lucrari RS Tuning
 
5 Attachment(s)
O lucrare RS Tuning aproape gata ...un ''matizozaur''
...Si oferim si repere din FIBRA DE CARBON custom,realizate la comanda:
-
se imbraca elemente (ca cel din poza de exemplu)
-sau se realizeaza repere din fibra de carbon (aripi laterale ,spoilere..etc etc).

SoundIdentity 27-06-09 06:46

Re: Lucrari RS Tuning
 
dragutza matilda adica matizu :):):) bara spate e chiar bine gandita :)

chelloo83 27-06-09 18:45

Re: Lucrari RS Tuning
 
RSS-ul arata bestial

bodo 29-06-09 00:28

Re: Lucrari RS Tuning
 
rss l-am vazut aseara pe magheru' a facut la ture de mi sa luat mie :lol: e tipla masina

Most_Wanted 02-07-09 02:53

Re: Lucrari RS Tuning
 
Din mana lui SESE pentru ramane cel mai tare ursu .... prea crima...

seba_marius 03-07-09 18:35

Re: Lucrari RS Tuning
 
1 Attachment(s)
Buna , aveti ceva facut pentru skoda octavia II, si cat m-ar costa o prelungire la bara fata. M-ar interesa ceva de genu , cum este in poza atasata

Mersi mult

seba_marius 03-07-09 18:43

Re: Lucrari RS Tuning
 
4 Attachment(s)
Modele prelungire bara fata OCtavia II

SoundIdentity 03-07-09 21:53

Re: Lucrari RS Tuning
 
kitu de la riegger la mk5 gti l-a copiat cineva/?prelungire bara si praguri?

Sorineaza 03-07-09 23:12

Re: Lucrari RS Tuning
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by SoundIdentity (Post 2460033)
kitu de la riegger la mk5 gti l-a copiat cineva/?prelungire bara si praguri?

Nu cred ,am insa cateva schite facute pentri golf 5
-prima se dorea o evolutie a kit-ului de gti am cautat ceva nou ,mai radical ;
-la urmatoarea schita am mers mai mult pe styling ;

Manson 09-07-09 19:19

Re: Lucrari RS Tuning
 
cat costa kitul pt matiz???

B-11-AYG 13-07-09 21:24

Re: Lucrari RS Tuning
 
Sorine, cu Matizu tau nu pui poze? :lol:

SUPAPA_Jr 13-07-09 23:06

Re: Lucrari RS Tuning
 
tare rau rss-u...cand l-am vazut in dr taberei acolo am zis ca nu se poate asa urs frumos inmatriculat la noi...motocicleta aia e tot a proprietarului masinii?

schumi69 15-08-09 15:37

Re: Lucrari RS Tuning
 
niste body kits pt o skoda octavia tour pot sa vad si eu???si niste preturi ca sunt in cautari.

Harry_87 16-08-09 03:16

Re: Lucrari RS Tuning
 
3 Attachment(s)
Salut, niste lucrari custom pentru un fiat bravo modelul nou din 2008?

prelude2.8 17-08-09 18:18

Re: Lucrari RS Tuning
 
salut un kit ptr un e36 coupe ai ceva merci mult

mafiosso 19-02-10 11:05

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Eleron luneta si ceva faruri Megane 2.1 bicorp.
Daca mai ai si altceva interesant nu ezita sa imi propui.

Sese_RS 27-06-10 20:05

Re: RS Tuning Bucureşti
 
27 Attachment(s)
drift car. RSTUNING.TK

Sese_RS 27-06-10 20:09

Re: RS Tuning Bucureşti
 
21 Attachment(s)
AUDI A4 CABRIO MAI VECHE LUCRAREA MASINA DE SHOW DAR CARE MERGE PE STRADA FARA NICIO PRB.

Sese_RS 27-06-10 20:12

Re: RS Tuning Bucureşti
 
17 Attachment(s)
UN OPEL FRUMUSEL:lol:

Sese_RS 27-06-10 20:15

Re: RS Tuning Bucureşti
 
20 Attachment(s)
TOT OPEL :shock:

Sese_RS 27-06-10 20:20

Re: RS Tuning Bucureşti
 
18 Attachment(s)
UN TT SI UN CHINEZ TOT MAI VECHI:lol:

Sese_RS 27-06-10 20:23

Re: RS Tuning Bucureşti
 
22 Attachment(s)
UN PORCHE DALA MEGA.....................

Sese_RS 27-06-10 20:28

Re: RS Tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
MEGANE DASTA CU FUNDUL MARE:lol:UN CLIO DE SPL

Sese_RS 27-06-10 20:32

Re: RS Tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
E 92 335

Sese_RS 27-06-10 20:35

Re: RS Tuning Bucureşti
 
6 Attachment(s)
E 36 :LOC MAI MARE SA INTRE NISTE ROATE SI ARIPI FATA USURATE :rolleyes2

Sese_RS 27-06-10 20:39

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
E 46 REFACUT DUPA O BUBUIALA FRONTALA:shock:

Sese_RS 27-06-10 20:41

Re: RS Tuning Bucureşti
 
7 Attachment(s)
BORD CUSTOM MASINA DRAG:evil:

Sese_RS 27-06-10 20:43

Re: RS Tuning Bucureşti
 
10 Attachment(s)
ACCENT

felixb 27-06-10 20:44

Re: RS Tuning Bucureşti
 
meserie, meserie...felicitari omule.

Sese_RS 27-06-10 20:47

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
VITARA LA INCEPUTURI 2005

Sese_RS 27-06-10 20:52

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
FINETURI ,ELERON M6 LUNETA CARBON IN MATRITA =PROTECTIE TURBINA MECEDE CLK TOT CARBON

Sese_RS 27-06-10 20:54

Re: RS Tuning Bucureşti
 
IN CURAND CATEVA PIESE DE CARBON MARCA RS TUNING

Sese_RS 27-06-10 20:56

Re: RS Tuning Bucureşti
 
MERSI FELIX DAR SA NU INTERPRETEZE LUMEA CA ESTI MAI APROPIAT SI STII CUM ESTE ?

Sese_RS 27-06-10 21:02

Re: RS Tuning Bucureşti
 
www.rstuning.tk [email protected]

Sese_RS 27-06-10 21:15

Re: RS Tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
primele doua masini facute 2004 nissan 350zx si oltean dtm:lol::lol::lol::lol:asa am invatat meserie pe olteanu cu care caram materiale:oops:

Sese_RS 27-06-10 21:19

Re: RS Tuning Bucureşti
 
4 Attachment(s)
meganul in lucru

Sese_RS 28-06-10 09:52

Re: RS Tuning Bucureşti
 
4 Attachment(s)
stalp ciasuri ptr e36 si leonte cupra +un difuzor bara spate a6 brec

claudiu lucian 29-06-10 09:15

Re: RS Tuning Bucureşti
 
super lucrari! felicitarile mele pt tot ce ai facut de la 0...


All times are GMT +2. The time now is 07:56.

- Copyright 2026 4Tuning