![]() |
RS Tuning Bucureşti
15 Attachment(s)
Pe acest thread voi prezenta lucrari semnate RS Tuning dar si servicile oferite de noi pentru toti cei pasionati de fenomenul tuning si nu numai.
Calitatea lucrarilor ,pasiunea dar si multele premii primite in toti acesti ani ne recomanda pentru tuningul profesional. Avem o gama larga de kit-uri exterioare pe stoc pentru mai multe modele (BMW e30,e46,e90 ; VW golf ; Skoda octavia ; Opel ; Honda, etc etc...) Executam : -repere individuale din fibra de sticla custom ,pe baza de proiecte executate de noi sau aduse de voi; -incinte audio interior; -spoilere,praguri,evazari roti,prize de aer capota,grile ,manere astupate ,pleaoape,bad boy look pentru diverse modele de capote ,etc. Alte servicii oferite: -instalare echipamente monitorizare motor; -sisteme audio,video ; -integrare ceasuri in stalpi. Oferta noastra este foarte diversa si poate unele lucruri nu le-am mentionata,insa pentru mai multe detali ne puteti contacta la urmatoarele telefoane Laurentiu - 0723156562 sau Sorin 0742205114 ori 0763667353 sau cine doreste si are nelamuriri sau doreste sa vada oferta nostra ''live'' ne poate gasi pe Bdul. Timisoara, Sector 6, Bucuresti,langa Firos,la garaj intre orele 10 pana la 18 seara. |
Re: Lucrari RS Tuning
un eleron pt un megane 2 hatchback aveti?
|
Re: Lucrari RS Tuning
5 Attachment(s)
O lucrare RS Tuning aproape gata ...un ''matizozaur''
...Si oferim si repere din FIBRA DE CARBON custom,realizate la comanda: -se imbraca elemente (ca cel din poza de exemplu) -sau se realizeaza repere din fibra de carbon (aripi laterale ,spoilere..etc etc). |
Re: Lucrari RS Tuning
dragutza matilda adica matizu :):):) bara spate e chiar bine gandita :)
|
Re: Lucrari RS Tuning
RSS-ul arata bestial
|
Re: Lucrari RS Tuning
rss l-am vazut aseara pe magheru' a facut la ture de mi sa luat mie :lol: e tipla masina
|
Re: Lucrari RS Tuning
Din mana lui SESE pentru ramane cel mai tare ursu .... prea crima...
|
Re: Lucrari RS Tuning
1 Attachment(s)
Buna , aveti ceva facut pentru skoda octavia II, si cat m-ar costa o prelungire la bara fata. M-ar interesa ceva de genu , cum este in poza atasata
Mersi mult |
Re: Lucrari RS Tuning
4 Attachment(s)
Modele prelungire bara fata OCtavia II
|
Re: Lucrari RS Tuning
kitu de la riegger la mk5 gti l-a copiat cineva/?prelungire bara si praguri?
|
Re: Lucrari RS Tuning
2 Attachment(s)
Quote:
-prima se dorea o evolutie a kit-ului de gti am cautat ceva nou ,mai radical ; -la urmatoarea schita am mers mai mult pe styling ; |
Re: Lucrari RS Tuning
cat costa kitul pt matiz???
|
Re: Lucrari RS Tuning
Sorine, cu Matizu tau nu pui poze? :lol:
|
Re: Lucrari RS Tuning
tare rau rss-u...cand l-am vazut in dr taberei acolo am zis ca nu se poate asa urs frumos inmatriculat la noi...motocicleta aia e tot a proprietarului masinii?
|
Re: Lucrari RS Tuning
niste body kits pt o skoda octavia tour pot sa vad si eu???si niste preturi ca sunt in cautari.
|
Re: Lucrari RS Tuning
3 Attachment(s)
Salut, niste lucrari custom pentru un fiat bravo modelul nou din 2008?
|
Re: Lucrari RS Tuning
salut un kit ptr un e36 coupe ai ceva merci mult
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Eleron luneta si ceva faruri Megane 2.1 bicorp.
Daca mai ai si altceva interesant nu ezita sa imi propui. |
Re: RS Tuning Bucureşti
27 Attachment(s)
drift car. RSTUNING.TK
|
Re: RS Tuning Bucureşti
21 Attachment(s)
AUDI A4 CABRIO MAI VECHE LUCRAREA MASINA DE SHOW DAR CARE MERGE PE STRADA FARA NICIO PRB.
|
Re: RS Tuning Bucureşti
17 Attachment(s)
UN OPEL FRUMUSEL:lol:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
20 Attachment(s)
TOT OPEL :shock:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
18 Attachment(s)
UN TT SI UN CHINEZ TOT MAI VECHI:lol:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
22 Attachment(s)
UN PORCHE DALA MEGA.....................
|
Re: RS Tuning Bucureşti
9 Attachment(s)
MEGANE DASTA CU FUNDUL MARE:lol:UN CLIO DE SPL
|
Re: RS Tuning Bucureşti
9 Attachment(s)
E 92 335
|
Re: RS Tuning Bucureşti
6 Attachment(s)
E 36 :LOC MAI MARE SA INTRE NISTE ROATE SI ARIPI FATA USURATE :rolleyes2
|
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
E 46 REFACUT DUPA O BUBUIALA FRONTALA:shock:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
7 Attachment(s)
BORD CUSTOM MASINA DRAG:evil:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
10 Attachment(s)
ACCENT
|
Re: RS Tuning Bucureşti
meserie, meserie...felicitari omule.
|
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
VITARA LA INCEPUTURI 2005
|
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
FINETURI ,ELERON M6 LUNETA CARBON IN MATRITA =PROTECTIE TURBINA MECEDE CLK TOT CARBON
|
Re: RS Tuning Bucureşti
IN CURAND CATEVA PIESE DE CARBON MARCA RS TUNING
|
Re: RS Tuning Bucureşti
MERSI FELIX DAR SA NU INTERPRETEZE LUMEA CA ESTI MAI APROPIAT SI STII CUM ESTE ?
|
Re: RS Tuning Bucureşti
|
Re: RS Tuning Bucureşti
9 Attachment(s)
primele doua masini facute 2004 nissan 350zx si oltean dtm:lol::lol::lol::lol:asa am invatat meserie pe olteanu cu care caram materiale:oops:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
4 Attachment(s)
meganul in lucru
|
Re: RS Tuning Bucureşti
4 Attachment(s)
stalp ciasuri ptr e36 si leonte cupra +un difuzor bara spate a6 brec
|
Re: RS Tuning Bucureşti
super lucrari! felicitarile mele pt tot ce ai facut de la 0...
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:56. |
- Copyright 2026 4Tuning