Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Sedinta foto REPROGRAMATA !!! (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/12905-sedinta-foto-reprogramata.html)

F_L_R 11-02-06 21:06

Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
-Duminica 19 Martie
-Ora 14:00
-Padurea Baneasa in fata Academiei de Politie. Cum se face dreapta de pe DN1 pe partea stanga este Academia de Politie. La prima strada la stanga se intoarce si exista un spatiu aferent drumului (parcare) intre sosea si Academie.
-Va fi prezenta si Presa si Televiziune , se vor prezenta si modelele de (legitimatii , tricouri , sepci ) pentru sezonul 2006.
-Se vor imparti masinile pe clasele de prezentare la evenimente care vor fi : Viteza / Show / Tunning.
-Se vor da stikere/ parasolare pentru membrii noi si se va face prezentarea masinilor lor.
-Se va face prezentarea sponsorilor nostrii pe 2006 , sponsori care vor acorda premii in exclusivitate pentru membrii NSL-RO la toate evenimentele care se vor desfasura in acest an.
-Tin sa va reamintesc ca NU EXISTA RESTRICTII de participare la nici-un eveniment ce se va desfasura in acest an indiferent de organizatori.
-Anuntat din timp pentru a nu exista motiv de absanta!!!!!

HORIA_STI 12-02-06 02:27

nu-mi vine sa cred...iar trebuie sa-mi spal masina,daca mai sint 2-3 sedinte foto anu' asta se invata fraiera cu apa si nu mai scap de ea dupa aia :D :D

GolfuletzS 12-02-06 07:30

Florica.... fac eu pozele ?
as face eu pozele... da daca e sa fac rost de un aparat mai bunicel sau vedem noi

ps: pe 19 nu era cursa ?

GolfuletzS 12-02-06 10:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GolfTuning\"
Florica.... fac eu pozele ?
as face eu pozele... da daca e sa fac rost de un aparat mai bunicel sau vedem noi

ps: pe 19 nu era cursa ?

gresala mea :D am crezut ca duminica viitoare....

Andrei_NSL 12-02-06 14:13

......
 
:lol: :lol: :lol: ce le incurci :lol: :lol: de`abia astept sedinta sunt nerabdator .. :peace: :peace: :peace:

F_L_R 12-02-06 15:39

-Pe 19 Martie nu este anuntat nici-un eveniment deocamdata. Daca va fi eveniment nu vom schimba decat ora intalnirii.

Pitu 12-02-06 15:52

asta da anunt , cu o luna inainte , sper sa ajung cu lancia :wink:

Pitu 21-02-06 21:39

nu isi mai anunta nimeni prezenta ?

GolfuletzS 22-02-06 12:16

pei banuiesc ca au vazut si`au notat si asta e :D

ne vdm pe 19

Andrei_NSL 22-02-06 19:30

.........
 
NOTAT ... incercuit pe toate calendarele de 2006 :lol: :lol:

GolfuletzS 22-02-06 19:33

on topic : anuntati si voi pe cine mai cunoasteti... ca sa se duca vorba :P

alias_gsi 22-02-06 19:50

gsi-u
 
1 Attachment(s)
99,9% sper sa ajung si eu ....

:dance:

:peace:

cu respect GSI-U

Danny-future STN 24-02-06 13:06

Pe 19 dak nu ma insel era anuntzat un eveniment L.R. dar ar fi cu atat mai bine ca poate ar veni mai multi din provincie ... eu unul nu crek ajung dak nu e cursa desi mi-as dori, oricum sper sa ne vdm acolo sa admirati si frumusetea noastra de masina 8) 8) 8)

F_L_R 01-03-06 23:11

-Daca exista eveniment LR in ziua respectiva vom vedea ce este de facut. In principiu sunt 2 variante:
-1. Mutarea sedintei foto pt 18 martie.
-2. Schimbarea orei de desfasurare.

Danny-future STN 02-03-06 00:25

Eu zic ca schimbarea orei ar fi mai buna deoarece ar creste numarul membrilor participanti, participand si cei veniti pt cursa :roll:

Cu respekt !!!

GolfuletzS 03-03-06 09:27

1 Attachment(s)
o scurta prezentare ...

Pitu 11-03-06 10:20

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by Danny-***ure STN
Eu zic ca schimbarea orei ar fi mai buna deoarece ar creste numarul membrilor participanti, participand si cei veniti pt cursa :roll:

Cu respekt !!!

eu nu inteleg , ce cursa e in data de 19 martie ?

tng 11-03-06 12:36

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by twwety
eu nu inteleg , ce cursa e in data de 19 martie ?

cred ca despre asta vorbeste https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/14191-cursa-martisorului-19-martie-2006-grt.html

MC Mate 11-03-06 16:22

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Semnez si eu prezent.Intrebarea e ne vedem direct acolo sau ne adunam undeva si mergem impreuna pana acolo?

ZerO_CooL 11-03-06 16:47

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by tng

Nu cred ca despre asta era vorba, ci de cursa pe care o avea in plan Legal Racing pentru 19 martie.

Danny-future STN 15-03-06 16:08

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
Nu cred ca despre asta era vorba, ci de cursa pe care o avea in plan Legal Racing pentru 19 martie.

Dap zero_cool, de aia vorbeam , oricum nu mai e de actualitate...

MC Mate 19-03-06 10:26

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
Mama ce urat e azi afara :)) Cred k e cea mai frumoasa zi in ultima luna :D Nasol k sa amanat pentru ca azi kiar e frumos.

GolfuletzS 19-03-06 10:31

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
dap e frumos ... da nu aveam de unde sa stim... ca e asa frumos ai vazut cum a fost ieri alaltaieri... si + ca dea sta.. la meteo au zis... partial noros

Pitu 19-03-06 11:06

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
foarte frumos afara :((

Pitu 23-05-06 18:36

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
nu se mai aude nimic cu sedinta foto?>

GolfuletzS 23-05-06 18:48

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
pei cred ca au mai fost vro 2 sedinte de atunci :):twisted:

Pitu 24-05-06 09:23

Re: Sedinta foto REPROGRAMATA !!!
 
ma refeream la sedintele alea la care participam toti


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

- Copyright 2026 4Tuning