Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || Ford Falcon x 4 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/128968-battle-ford-falcon-4-a.html)

HoricutzWSR 16-06-09 10:11

Battle || Ford Falcon x 4
 
5 Attachment(s)
1. bo$$u
2. CrazyMan
3. manu_96xls
4. Rares_CRM
5. Original

Sasha 16-06-09 10:15

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Vot Rares :)

manu_96xls 16-06-09 10:37

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2411216)
Vot Rares :)

+1 ;)

Ingerasul99 16-06-09 10:41

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Vot Rares , intotdeauna mi-a placut stilul lui si are si talent!

shantzu 16-06-09 11:02

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
vot manu :)
Jantele aurii fac toata treaba :mrgreen:

alexandrughost 16-06-09 11:21

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
voted manu

radu.3 16-06-09 11:50

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Vot manu ;)

Darius DMS 16-06-09 11:52

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
manu +1;)

Rares_CRM 16-06-09 12:52

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
vot CrazyMan, e pe gustul meu :)
Manu.. daca erau jantele mai mari, arata mai bine zic eu :), imi place bg-ul ales de tine :)

b08ygs 16-06-09 12:54

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
vot CRM. are super mana si scoate niste piese de iti pica ochii:D bafta omule

CrazyMan 16-06-09 14:07

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
te-am votat de dimineata cand m-am trezit , Rares ... e super. Adevarul e ca si a lui manu e super (reflexia e geniala) dar e cam mica :)).

NONE 16-06-09 14:58

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Vot manu :shock: background-ul face toti banii :shock:

Cipprik 16-06-09 17:41

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
vot Raresh :D

OmB* 17-06-09 10:36

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Vot raresh, bara fata vine perfect pe masina. Si masina lui Manu e frumoasa dar are minus pentru jante si eleron. :D

kraven_4_all 17-06-09 22:15

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
vot rares.....manu` a fost a 2-a optiune ...dar mi s-a parut ca trebuiau jantele mai mari totusi`:)

Castoire 17-06-09 22:37

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
vot Rares, desi urasc prelungirea aia a plafonului de care vad ca tot profiti dar, in rest piesa e geniala :-P

Rares_CRM 18-06-09 00:23

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Quote:

Originally Posted by Castoire (Post 2416276)
vot Rares, desi urasc prelungirea aia a plafonului de care vad ca tot profiti dar, in rest piesa e geniala :-P

ms de vot
e parasolar, nu prelungire a plafonului ;)

Sonny™ 18-06-09 10:08

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
vot rares, ai talent...imi place ;)

AdY9005 18-06-09 19:49

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Vot Rares CRM .....

Iuli_90 21-06-09 11:59

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Hmm,intre rares si manu - Vot rares

Rares_CRM 23-06-09 11:04

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
Multumesc de voturi, felicitari tuturor participantilor! :) ..in special manu_96xls ;) te astept cu inca o bomba la urmatoarea masina ;)

Ca$$ 23-06-09 15:00

Re: Battle || Ford Falcon x 4
 
congrats rares


All times are GMT +2. The time now is 03:50.

- Copyright 2026 4Tuning