![]() |
Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
11 Attachment(s)
Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Am mai văzut copii după Ferrari Enzo şi maşini modificate de chinezi însă această copie a unei maşini în valoare de 650.000 $ parcă e prea de tot. Aşadar un Geely Beauty Leopard a fost transformat în reuşita copie a acestui Ferrari roşu. Cred că cel mai potrivit nume pentru maşina „modificată” ar fi „Chen-Zo”. |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
sincer...ii o mare prostie:(
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
munca e de apreciat, ca aparent le-a iesit bine .. ca forma zic, insasi bucata aia de bara fata, cel putin, arata bine facuta. ca e un mare r@h@t, ca e o copie jegoasa, si farurile alea mai degraba evacuari ar putea fi, e alta problema ....
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
CE ITI POTI DORI MAI MULT DE ATAT? :))))))))))))))))))))))
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
parca e masina facuta de Leepu la Chop Shop.......
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Au si chinezii astia ideei frumoase...prea tare masina;)
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
de-a dreptul penibil :|
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
cum arata:)) Doamne.. ai mila de ea!! mai bine o lasau in pacea ei.
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
sunt curios ce motor au pus pe ea . in caz ca are motor :))
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
arata naspa :|
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
ca idee e nashpa, dar e de apreciat mana de lucru care a facut treaba buna, mai ales ca din cate vad eu in poze este un fel de garaj ruginit intr-o curte ! baietii lucreaza bine dar sa faca si ei ceva original, nu replici, mai bn faceau un kit aparte pt chinezariile lor!
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
apreciez munca.dar masina arata jalnic.!
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Imi place culoarea dar masina e urata ... astia strica orice.
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
o poza de la spate era bine venita :d
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
CHOP SHOP 2 !?
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Astia deja sunt la al nivel. Daca la noi inca se mai vorbeste de tuning in spatele blocului, astia fac masini de la zero in spatele blocului :). Si nu orice masini, ci supercar-uri :))
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
chinezii si tuningu... cel mai bine arata masina dupa parerea mea in poza NR. 6
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
o copie XEROX nereusita:P:P:P yeah:P:P
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
e foarte tare masina, nu e copie fidela dupa ENZO, e inspirata, nu vad sa scrie undeva FERARRI. Arata bine degeaba ziceti ca nu, astia fac masini aproape de la zero in garaje personale si noi nu suntem in stare sa facem masini industrial (GOLAN nu e masina e caruta cu motor).
Daca are si un motor de 2.5-3 litri si vreo 200 de cai e suficient sa faca furori. Tot respectu pentru China, o sa fie urmatoarea putere economica mondiala in cativa ani. |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Chiar ca nu au nici o gara chinezii cu tuningul.Mie unul nu imi place aceasta "piesa"
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
multi ati dori sa o aveti , si cum ursul nu ajuge la miere spune ca e acra :) asa sunteti si voi
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
numa masini d`astea sa`ti dea domnu sa ai,daca tot o apreciezi atata :)) :))
parca vad ca e si FWD...Jenibil |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Ce-i asta frate? Cea mai penibila copie dupa Enzo FXX ... ? Nu exista un cuvant destul de urat in Dex care sa descrie chestia asta si firma de kk care copiaza masinile scumpe
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Oricum, arata mai bine de 1000 de ori decît "mioriticele" 1300 cu motoare R 5 sau alte aberatii :D
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
are niste forme foarte frumoase...dar ii lipsesc dimensiunile...Latime+lungime
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
trebuia lăsată cum era,dar felicitari lor pt ca pot face multe;) fake-uri
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
si totusi exista.........................fratilor .....cand il va duce cqapu pe un romanas de al nostru sa scoata dintr-un ARO ,HUMMER........vom putea sa ne spalam pe picioare in cana lor de sake ,pan a atunci..........la tati ni greu
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
chinezii astia fac replici la tot ... o sa le aduca in "Europa" aici la noi sa le vanda cu "tzetze mii" cum pronunta ei ...
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
O facatura!
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
AVIZ AMATORILOR si "RACERILOR"...facatura,nefacatura,urata,frumoa sa sau oribila daca ati avea una in curte mama mama ce v-ati mai da cu ea...dar acum suntem eroi si ne place sa comentam mult prea mult...de ce nu lasati voi comentariile acide acasa...si ink ceva...nu poti sa te c*** in gustu omului....
o zi buna. |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
romanu sa nu vorbeasca de rau?pai daca el nu are acolo o bericica pe bordura si un logan de 1.4 sau 1.5dci(dizal sa consume putin) si nu critica pe toata lumea. nu se simte bine.
iar 2 fara suparare cei care au facut masina in toate felurile nu au legatura cu acest domeniu, poate doar ca sunt soferi si au masina/masini. nu designeri, nu mecanici, nu proiectanti, nu ingineri, NU NIMIC.PUNCT. |
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Mie imi place Cat de cat :) Da oricum prea frumoasa nu e,dar nici jalnica nu mi se pare.MERGE ! ;)
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
masina este chiar bine lucrata,insa singurul lucru care ii strica tot aspectul si o face oribila sunt farurile alea foarte foarte urate
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Ce hidosenieeeeee!!!
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
cea mai mareeeee porcarieeee!:sad:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Nu am Logan, nu beau bere...dar masina asta e cam urata, disproportionata, si nici nu m-as da cu ea, ca nu cred ca e vreo minune de engineering ca sa imi doresc asa ceva, ba chiar poate as ramane cu volanu in mana, are la baza un Geely totusi, si daca mai punem si modificarile facute...cine stie ...
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
Re: Chinezii “tunează” un Geely Beauty Leopard
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:52. |
- Copyright 2026 4Tuning