![]() |
Golf V cu usi de Lamborghini
1 Attachment(s)
un golf frumos.....
|
masina aia apartie lui Ionut Stancu de la rapid daca nu ma insel. parca e un golf 5 gti dus in 250 de cai.
|
exact :lol:
|
suuupeeeerb :shock:
se vede k ii rapidist 8) |
suuupeeeerb :shock:
se vede k ii rapidist 8) |
Din cate stiu eu e masina patronului de la reprezentatna VW din Valcea (NURVIL) Are nr IF01NVL
|
TIR, am spus mainainte ca masina apartine rapidistulu Ionut Stancu.
|
Da, da l-am intrebat pe om si a zis ca a vandut-o... acuma are un touareg tunat misto de tot
|
Hmmmmmm. prezinta ceva!!!!..........am glumit ii fff faina masina!!!!!!!!!
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
arata deosebit :) cu lambo . dors
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
masina o stiu de mult timp din poze si am avut odata ocazia sa o vad real...este frumoasa dar un singur lucru nu imi place!lambo doors cade mai bine pe un golf in 2 usi decat pe unu in 4 si asta are 4 usi :) :wink:
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
BEEETON frate are omu bani de bagat
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
??? la prima vedere par interesant doar is lambo dors , darr totusi .. lambo dors pe o masina cu 4 usi ? asa aiurea arata ... mai ales ca golf 5 ii o masina inalta ...
dupa parerea mea pui asa ceva pe o masina mai putin inalta , pe un roadster sau ceva de genu |
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Inaltimea nu e o problema, deaia s-au inventat suspensiile sport. Mai bine erau usile pe un Golf 5 GTi parerea mea ;)
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
e super golful l-am vazut live in craiova mai mereu
fratele fotbalistului a venit sa faca unde lucrez cumparaturi si am privit-o cu atentie si e super i-am zis cand o sa am timp sa ii facem niste poze trebuie sa il sun ;) super se aude motorul ;) |
Re: Golf V cu usi de lamburghini
3 Attachment(s)
uitati a cui e ... si mai multe! :)
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Ce stresat e tiganu fratie , are numele lui pe motor...
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
asa aiurea arata ... numi place ... in fine care vrea sa vada mai multe detalii, in data de 24.03.2006 va aparea la pro-motor
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
lol ce invidioasa e lumea fratie , "arata aiurea" , mai bine taceati , un golf GTI de 250 de cai cu usi lambo style arata aiurea , inseamna ca Golfu` 5 al vecinei mele full full e chiar o rabla:)
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
nush daca e vorba de invidie... dar masina cred ca e la inceput de tuning...nici mie nu-mi place cum arata acum. usi lambo vreau si eu pe masina sigur ca arata super dar spre exemplu nu-mi plac pe golf... daca avea si fatza schimbata si side-skirts si capota... poate arata altfel... neoane, kit de lumini interioare, o vopsea in degrade...
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Adica preferi un golf 5 gti stock decat asta?
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
asta nu-mi place in acest stadiu...dar are potential... iar mie nu-mi plac golfurile in general
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
rx-8, s2000, un calibra, sau in general pe masini cabrio |
Re: Golf V cu usi de lamburghini
masina a fost masina de prezentare a nurvil valcea asa a cumparat-o si a mers cu leasingu inainte tot pe nurvil....omu sufera rau referitor la semnaturi.... referitor la caii aia multi pe care spunety ca ii are...nu i-am vazut cand i-a dat un seat diesel dde 150 de cai cei drept integral...parerea mea...daca o cumpara de noua nu cred ca ii facea nimic doar scria numele lui mareee pe ea ca sa stye lumea vere a lu cine e....
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
oricum tipu nu shtie ce conduce si ce poate mashina asa mi s`a parut .. e cam aiurea nu prea shtia ce si cum am vazut mashina :)
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Hmmm mda.....e cam aiurea treaba cu semnatul pe motor :| dar masina imi place....sunt de acord ca nu se prea potrivesc usi de lambo pe golf...dar arata mult mai fain decat un stock :D :P nu ma bag in detalii ca nu ma precep ...
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
golful are neoane si interioare si exterioare...arata f bine live lambo doors
intr-adevar i-a dat leonul lui WSM de nu s-a vazut da fratele lui ionut stancu nu prea stia sa-i dea...oricum nu cred ca are 250 cp... |
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Daca era GTI trebuia sa aiba 2 usi.
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
tataee...se poate sh` cu` 4 ush`....oricum nici yo nu cred k e golf 5 GTI.....pe motor scrie FSI.....n`ar tre` sa scrie GTI????.....corectatzi`ma dak gresesc
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Hoo fratzilor ca n-am dat la nimeni in cap, numa am zis, eu asha credeam. Va multumesc ca m-ati luminat, nu sunt eu adeptul Golfurilor :-)
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
wtcvictim pt cunostintele tale generale, daca nu ai observat, topicul acesta nu a fost deschis pt ca eu , sa spun adept cui sunt. Asha ca daca ai chef de cearta sau de discuti inafara subiectului ce se dezbate aici, te rog frumos sa nu potezi aici. Subiect inchis.
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
hai mai ca am glumit si eu un pic ... in fine |
Re: Golf V cu usi de lamburghini
ee....am mai cautat putin si l-am vazut si pe ala cu 4 usi GTI!!....nah c-am dat cu bata-n balta si m-am stropit tot!!miile de scuze datorate voua.Dar tot nu cred ca-i gti!
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Am vb cu un prieten care a cumparat vechea masina a lui Ionut Stancu shi mi-a zis ca Golful e GTI, i l-a aratat Stancu :lol:
|
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
Insaeamna ca nu ai vazut pina acum nici golf III GTI cu 5 usi,nici Golf IV GTI cu 5 usi. Cert este ca masina cu 4 usi si doar 2 usi lambo style arata mizerabil. Pina acum am vazut doar o singura masina cu 4 usi dar toate lambo style.Aia da,era ceva interesant de vazut. Insa un Golfushtean care nici macar sportiva nu arata..... Anul trecut am modificat usile la un Corrado.Ala mai arata cit de cit cu usi lambo,insa golf...... |
Re: Golf V cu usi de lamburghini
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:43. |
- Copyright 2026 4Tuning