Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Golf V cu usi de Lamborghini (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/12761-golf-usi-lamborghini.html)

Tataee_^ 08-02-06 22:53

Golf V cu usi de Lamborghini
 
1 Attachment(s)
un golf frumos.....

steaua23 08-02-06 23:02

masina aia apartie lui Ionut Stancu de la rapid daca nu ma insel. parca e un golf 5 gti dus in 250 de cai.

Tataee_^ 12-02-06 21:18

exact :lol:

markuletz 17-02-06 13:49

suuupeeeerb :shock:
se vede k ii rapidist 8)

markuletz 17-02-06 13:49

suuupeeeerb :shock:
se vede k ii rapidist 8)

TIR 18-02-06 12:47

Din cate stiu eu e masina patronului de la reprezentatna VW din Valcea (NURVIL) Are nr IF01NVL

Tataee_^ 19-02-06 12:55

TIR, am spus mainainte ca masina apartine rapidistulu Ionut Stancu.

TIR 19-02-06 15:26

Da, da l-am intrebat pe om si a zis ca a vandut-o... acuma are un touareg tunat misto de tot

Levi 27-02-06 18:14

Hmmmmmm. prezinta ceva!!!!..........am glumit ii fff faina masina!!!!!!!!!

Psycho 06-03-06 02:23

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
arata deosebit :) cu lambo . dors

orlando 06-03-06 11:01

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
masina o stiu de mult timp din poze si am avut odata ocazia sa o vad real...este frumoasa dar un singur lucru nu imi place!lambo doors cade mai bine pe un golf in 2 usi decat pe unu in 4 si asta are 4 usi :) :wink:

GRIGO 10-03-06 21:59

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
BEEETON frate are omu bani de bagat

Bogdan_mb 10-03-06 22:36

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
??? la prima vedere par interesant doar is lambo dors , darr totusi .. lambo dors pe o masina cu 4 usi ? asa aiurea arata ... mai ales ca golf 5 ii o masina inalta ...
dupa parerea mea pui asa ceva pe o masina mai putin inalta , pe un roadster sau ceva de genu

Tataee_^ 11-03-06 19:57

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Inaltimea nu e o problema, deaia s-au inventat suspensiile sport. Mai bine erau usile pe un Golf 5 GTi parerea mea ;)

bodyspeed 11-03-06 20:07

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
e super golful l-am vazut live in craiova mai mereu
fratele fotbalistului a venit sa faca unde lucrez cumparaturi si am privit-o cu atentie si e super i-am zis cand o sa am timp sa ii facem niste poze trebuie sa il sun ;)
super se aude motorul ;)

Eugen_TL 11-03-06 20:27

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
3 Attachment(s)
uitati a cui e ... si mai multe! :)

Cosmin255 11-03-06 21:22

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Ce stresat e tiganu fratie , are numele lui pe motor...

Bogdan_mb 11-03-06 23:58

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
asa aiurea arata ... numi place ... in fine care vrea sa vada mai multe detalii, in data de 24.03.2006 va aparea la pro-motor

Cosmin255 12-03-06 10:08

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
lol ce invidioasa e lumea fratie , "arata aiurea" , mai bine taceati , un golf GTI de 250 de cai cu usi lambo style arata aiurea , inseamna ca Golfu` 5 al vecinei mele full full e chiar o rabla:)

zarathustra 12-03-06 10:13

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
nush daca e vorba de invidie... dar masina cred ca e la inceput de tuning...nici mie nu-mi place cum arata acum. usi lambo vreau si eu pe masina sigur ca arata super dar spre exemplu nu-mi plac pe golf... daca avea si fatza schimbata si side-skirts si capota... poate arata altfel... neoane, kit de lumini interioare, o vopsea in degrade...

Cosmin255 12-03-06 10:56

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Adica preferi un golf 5 gti stock decat asta?

zarathustra 12-03-06 13:42

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
asta nu-mi place in acest stadiu...dar are potential... iar mie nu-mi plac golfurile in general

Bogdan_mb 12-03-06 14:49

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK
lol ce invidioasa e lumea fratie , "arata aiurea" , mai bine taceati , un golf GTI de 250 de cai cu usi lambo style arata aiurea , inseamna ca Golfu` 5 al vecinei mele full full e chiar o rabla:)

iar vb fara sa stii ? ... ce invidie ma ?? , nu vezi ce aiurea arata , din exterior ii un gti stock cu usi lambo , nu ii CEVA AVION PE CARE CHIAR SA FIU INVIDIOS. Am zis ca nu imi place si ca nu cadreaza cu restu masini, lafel cum a zis si zarathustra "daca avea si fatza schimbata si side-skirts si capota" mai arata cumva. Pune si tu pe un VW passat usi lambo sa vezi ce "frumos" arata.. Usi lambo pui pe o masina dar care sa si arate bine de ex pe un:
rx-8, s2000, un calibra, sau in general pe masini cabrio

GAB35DJ 16-03-06 00:38

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
masina a fost masina de prezentare a nurvil valcea asa a cumparat-o si a mers cu leasingu inainte tot pe nurvil....omu sufera rau referitor la semnaturi.... referitor la caii aia multi pe care spunety ca ii are...nu i-am vazut cand i-a dat un seat diesel dde 150 de cai cei drept integral...parerea mea...daca o cumpara de noua nu cred ca ii facea nimic doar scria numele lui mareee pe ea ca sa stye lumea vere a lu cine e....

Bogdan_mb 16-03-06 15:58

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by GAB35DJ
masina a fost masina de prezentare a nurvil valcea asa a cumparat-o si a mers cu leasingu inainte tot pe nurvil....omu sufera rau referitor la semnaturi.... referitor la caii aia multi pe care spunety ca ii are...nu i-am vazut cand i-a dat un seat diesel dde 150 de cai cei drept integral...parerea mea...daca o cumpara de noua nu cred ca ii facea nimic doar scria numele lui mareee pe ea ca sa stye lumea vere a lu cine e....

stock car with signature :D

Psycho 20-03-06 09:07

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
oricum tipu nu shtie ce conduce si ce poate mashina asa mi s`a parut .. e cam aiurea nu prea shtia ce si cum am vazut mashina :)

Oak_16 20-03-06 16:32

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Hmmm mda.....e cam aiurea treaba cu semnatul pe motor :| dar masina imi place....sunt de acord ca nu se prea potrivesc usi de lambo pe golf...dar arata mult mai fain decat un stock :D :P nu ma bag in detalii ca nu ma precep ...

DJ-24-ALN 20-03-06 16:46

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
golful are neoane si interioare si exterioare...arata f bine live lambo doors
intr-adevar i-a dat leonul lui WSM de nu s-a vazut da fratele lui ionut stancu nu prea stia sa-i dea...oricum nu cred ca are 250 cp...

MANTUS 28-03-06 16:53

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^
Mai bine erau usile pe un Golf 5 GTi parerea mea ;)

Bai frate Golf 5 GTi este . Fi mai atent!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tataee_^ 28-03-06 18:59

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Daca era GTI trebuia sa aiba 2 usi.

SHOGUN-A8 29-03-06 17:51

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^
Daca era GTI trebuia sa aiba 2 usi.

Lol....:lol:....nu trebuie sa aiba neaparat 2 usi ca sa fie GTI....;)

cipri4n 29-03-06 18:19

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
tataee...se poate sh` cu` 4 ush`....oricum nici yo nu cred k e golf 5 GTI.....pe motor scrie FSI.....n`ar tre` sa scrie GTI????.....corectatzi`ma dak gresesc

Tataee_^ 29-03-06 19:24

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Hoo fratzilor ca n-am dat la nimeni in cap, numa am zis, eu asha credeam. Va multumesc ca m-ati luminat, nu sunt eu adeptul Golfurilor :-)

Bogdan_mb 29-03-06 21:20

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^
Hoo fratzilor ca n-am dat la nimeni in cap, numa am zis, eu asha credeam. Va multumesc ca m-ati luminat, nu sunt eu adeptul Golfurilor :-)

dar a cui esti adept ? al nfsu-lui ? :D

Tataee_^ 29-03-06 21:44

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
wtcvictim pt cunostintele tale generale, daca nu ai observat, topicul acesta nu a fost deschis pt ca eu , sa spun adept cui sunt. Asha ca daca ai chef de cearta sau de discuti inafara subiectului ce se dezbate aici, te rog frumos sa nu potezi aici. Subiect inchis.

Bogdan_mb 29-03-06 22:15

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^
Daca era GTI trebuia sa aiba 2 usi.

vorbele tale sunt nu ? ... deci ...
hai mai ca am glumit si eu un pic ... in fine

silk' 30-03-06 00:06

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
ee....am mai cautat putin si l-am vazut si pe ala cu 4 usi GTI!!....nah c-am dat cu bata-n balta si m-am stropit tot!!miile de scuze datorate voua.Dar tot nu cred ca-i gti!

Tataee_^ 31-03-06 11:47

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Am vb cu un prieten care a cumparat vechea masina a lui Ionut Stancu shi mi-a zis ca Golful e GTI, i l-a aratat Stancu :lol:

turbojack 31-03-06 12:55

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^
Daca era GTI trebuia sa aiba 2 usi.


Insaeamna ca nu ai vazut pina acum nici golf III GTI cu 5 usi,nici Golf IV GTI cu 5 usi.
Cert este ca masina cu 4 usi si doar 2 usi lambo style arata mizerabil.
Pina acum am vazut doar o singura masina cu 4 usi dar toate lambo style.Aia da,era ceva interesant de vazut.
Insa un Golfushtean care nici macar sportiva nu arata.....
Anul trecut am modificat usile la un Corrado.Ala mai arata cit de cit cu usi lambo,insa golf......

Bogdan_mb 31-03-06 13:01

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by turbojack
Insaeamna ca nu ai vazut pina acum nici golf III GTI cu 5 usi,nici Golf IV GTI cu 5 usi.
Cert este ca masina cu 4 usi si doar 2 usi lambo style arata mizerabil.
Pina acum am vazut doar o singura masina cu 4 usi dar toate lambo style.Aia da,era ceva interesant de vazut.
Insa un Golfushtean care nici macar sportiva nu arata.....
Anul trecut am modificat usile la un Corrado.Ala mai arata cit de cit cu usi lambo,insa golf......

exact .... ce aiurea arata doar cu 2 usi lambo.. chiar nu imi place .... siiii ... >:) >:) IS STELISTT >:) >:)


All times are GMT +2. The time now is 04:43.

- Copyright 2026 4Tuning