Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   VERSUS/PROVOCARI cu masini din Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/12751-versus-provocari-masini-brasov.html)

corrado-vr6 08-02-06 20:17

VERSUS/PROVOCARI cu masini din Brasov
 
Astept sugestii, idei, ca doar masinile de pe la noi le stim, sa vedem ce ar iesi... :wink:

Catalyn 08-02-06 23:54

rugaminte
 
Am o foarte mare rugaminte...nu mai postati OFF TOPIC!!!!este un topic dedicat provocarilor..prezentati masinile la topicul de prezentari masini , va rog frumos!..astept sa le vad acolo postate ca de curatenie ma ocup eu! :wink:

corrado-vr6 09-02-06 05:12

Corect Catalin! Am facut topicul pentru provocari. Daca masina stie ceva adresati o provocare si o discutam, pe urma o punem in practica... :wink:
Sau...dati si voi niste detalii ale Calibrei si va adresam noi provocarea. Masini sunt :twisted:

alfa33 09-02-06 20:42

pai pe mine te poti baza la provocare. Bag alfa la lupta insa ti-am zis... ma lasi sa scot si eu macar o fisa de la a ta :D

Flow 09-02-06 20:54

pai eu unu provoc masina corrado vr6 cu sofer cu tot : :lol:
1.la drift
2.la indemanare
3.cand masina mi o va permite la un traseu prestabilit :lol:

corrado-vr6 09-02-06 21:27

Sa te vad intai la indemanare cu Corrado printre jalone... :lol: In rest ti-am spus...sa fie Casco si facem ce vrei... :wink:

corrado-vr6 10-02-06 06:46

O recapitulare : eu cu CorradoVR6 (deocamdata :twisted: ) si Razvan cu Alfa33. Cataline, tu nu ne onorezi cu prezenta??? Ne lasam provocati singuri pe aici? Pune si tu ceva la bataie. Si restul lumii????????????Aloooooooooooooo! Vitezomaniiiiii!!! Haideti fratilor. Poate aveti vre-un prieten cu vreo masina :wink: Nimeni, nimic????? :x

Catalyn 10-02-06 17:51

provocari
 
arunc la masa doua masini: Dacia COX, voi avea nevoie de un adversar pe masura ca sa-i pot face reglajele ca lumea si Megan-ul

corrado-vr6 11-02-06 03:39

Ha ha bun, bun!! Deocamdata iti ofer Corrado pentru Cox. Intr-o saptamana intra la \"mici\" modificari, probabil pana e uscat pe jos e gata in mare :wink: . Totusi suntem tot aceiasi cei care ne dam, cel putin anuntati aici. Pana acum suntem eu, Catalin, Razvan si Flow. Probabil ca o sa via si Gusti cu WRX-ul. Eu de fapt cu topicul asta vreau sa atrag cat mai multi, anuntati-va si prietenii :lol:

tuner 12-02-06 01:05

eu vin cu dacia 1310 doar sa privesc :)

corrado-vr6 13-02-06 03:05

Inca o recapitulare : (cei care vor sa se dea si s-au anuntat pana acum)

Flow - Nova sau altceva
Catalin - \"Dacia\" Cox si Megane Coupe
Razvan - Alfa 33
Ionut - Skoda Fabia
Liviu - Calibra
Gusti - '06 Imprezza WRX
Eu - Corrado si inca ceva :wink:

Ps- inca mai asteptam, daca vreti vedem si cine cu cine se da de acum. Catalin vrea sa faca reglajele la Cox deci o sa ne dam noi. Alfa ar merge cu Calibra zic eu...alte sugestii??? :roll:

corrado-vr6 13-02-06 03:10

Am uitat ceva, dar nu merge sa editez. O sa ma dau si cu WRX-ul :twisted: , ca am o datorie :wink:

Flow 13-02-06 09:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Inca o recapitulare : (cei care vor sa se dea si s-au anuntat pana acum)

Flow - Nova sau altceva

precizez ca atunci cand voi venii cu nova ma voi da dar nu pe 400 m linie dreapta
traseu prestabilit stabil de mine si cel ce se va da cu mine
daca vin cu alta masina (cel mai probabil) ma bag mai la orice cam cu orice masina : chiar daca au putere mult mai mare : putere apropiata ne dam pe linie dreapta 400 m , putere mult mai mare incercam pe un traseu

mesteru surubel 13-02-06 22:10

ma bag si eu dak ma primiti. traseu prestabilit si indemanare , si pentru necredinciosi o liniuta.

mesteru surubel 13-02-06 22:12

hai tuner nu sta de o parte. poti face un pic de spectacol. nu te trage in laturi de la o provocare

corrado-vr6 14-02-06 03:40

Sa intelegem ca il provoci pe Tuner?

Yackone 14-02-06 16:47

as fi foarte curios sa vad cine castiga la o liniutza intre mine si dominic??? :tetter:

Dominic 16-02-06 20:45

O sa vedem cat de curand!(Yackone)dar o sa fie doar cu tine in mare!Nu ma compar cu alte masini!Numai bine!

Yackone 16-02-06 23:18

:pistoles:

tuner 17-02-06 00:52

daca dau eventual toate 4 usile jos si banchete scaune si ce se mai poate scoate de pe ea si bag cherosen in rezervor poate ma bag si eu la o linie dar cu motoru meu de 1289de cmc nu am nici o sansa

alfa33 17-02-06 16:19

sper sa termin naibii alfa pana la liniutzele astea, altfel vin cu volanu si alerg 400m pe langa voi... poate, poate. Macar ma antrenez pt vreo olimpiada asa. :D

Horatiu 24-02-06 21:04

ma bag si eu... :wink: solenza 1.4 ....vrea cineva sa se dea cu mine?

Catalyn 02-03-06 23:06

provocari
 
tataeeee.......vreau calibra!!!!!vreau sa ne dam sa vedem ce stie masina aceea! vine soarele se usuca asfaltul!!!!e timpul sa ne dam :twisted: :twisted: :twisted:

Dominic 03-03-06 01:52

Se pare k nu se incalzeste!Iar ne bagam la drift-uri prin parcari!Nu se mai termina iarna asta!Abia astept sa vina vara:pantaloni scurti,slapi,un tricou si hai la agatat!!

Numai bine! :evil: :shock: :evil:

Flow 03-03-06 10:34

Re: provocari
 
Quote:

Originally Posted by \"catalyn\"
tataeeee.......vreau calibra!!!!!vreau sa ne dam sa vedem ce stie masina aceea! vine soarele se usuca asfaltul!!!!e timpul sa ne dam :twisted: :twisted: :twisted:

liviuTZ are calibra da nu stiu daca a luat permisu ca am citit pe aici pe undeva ca luna asta da de permis :D

Tataee_^ 05-03-06 17:48

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
Da la luat, acu eu urmez sa dau, mai bine zis in mai

mesteru surubel 11-03-06 18:48

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Horatiu
ma bag si eu... :wink: solenza 1.4 ....vrea cineva sa se dea cu mine?


ma bag eu. tu vino cu ideea unde si cand

Horatiu 11-03-06 18:54

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
Quote:

Originally Posted by mesteru surubel
ma bag eu. tu vino cu ideea unde si cand


pai nush cand si unde...noi am fost si week-endul asta...dak e vb pe mess si poate ne dam week endul viitor...nu promit nimik : ID : al_meu_mail2

Yackone 11-03-06 18:54

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
mestere cam tarziu te-ai bagat.... tre sa aste;) pti urmatoarea intalnire ....

Horatiu 11-03-06 18:56

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
sau asa la urmatoarea intalnire...sau dak te grabesti nu-i problema...dar inca nush cand pot

Yackone 11-03-06 18:56

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
mestere cam tarziu te-ai bagat.... tre sa astepti urmatoarea intalnire ....;)

Yackone 14-03-06 23:24

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
flow eu momentan te refuz...fiindca vreau sa-ti pregatesc o surpriza...o lasam mai pe la vara...nu-mi schimb motorul nu-ti fa griji;)

AdyBoy 15-03-06 08:59

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
de abia astept Flo,

Horatiu 15-03-06 15:09

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
va fi o placere ;)

Bigu 15-03-06 21:27

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
io ma retrag din racinguri............am facut odata, neam distrat, asta e! io ma axez pe altele...cum ar fi sa aplic cunoshtintele mele generale, adunate in liceu, pe masina, adica electric and muzik, cu banii de alocatie :)) cu alta okazie FLOW....adik pe la anul prin primavara cand o sa am si eu masina personala, nu pe a lu taticu`. iti doresc bafta si ........ burn rubber, not your soul!

Syc@ 16-03-06 20:42

Astept Si eu o provocare...
 
:( pe mine nu ma provoaca nimeni sau va e frica de DIESEL POWER :))

torch 17-03-06 07:38

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
count me in :)

pe Cata l-as lua la o liniutza, sa decidem intre timp soarta copiilor nostri. :D

Flow 17-03-06 11:13

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Syc@
Flow ce nu inteleg eu este urmatorul lucru: tu vii cu un logan luat in chirie si scoti fum din el si ii provoci pe restu cu masini mai slabe :-? , de ce nu ii provoci cu masina ta sau loganu acela e al tau?
e aceeasi kestie ca si cum eu as veni cu passatu lu taicamiu si te-as provoca pe tine cu dacia, shi daca ai avea avans sau fura startu nu ai avea ce face sau provoacal pe corado:)
Sau in cazul in care vrei sa vezi doar cine castiga intre ex. logan si peugeot 205 asa de fantezie si nu m-am prins eu e altceva
P.S. NU te supara pe mine da nu mi se pare corect concureaza cu o masina la care ai lucrat tu sau care e a ta.

1. sa inteleg ca tzie si celorlaltzi nu v a placut cand am scos fumul di el ? ok nu o sa o mai fac promit
2. luat la chirie da - crezi ca plata ei nu mi da dreptul sa circul cu ea ?
3. daca acelasi motor si greutate mai mica inseamna mai slab ok retrag toate provocarile
4. scrie la inceputul topicului provocari nu provocari cu masini personale pt informatia ta generala sunt care alearga la legale cu masini de firma sau inchiriate
5.hai cu pasatu si provoaca ma cu loganu - crezi ca o potzi face ?(stai linistit nu imi trebuie avans, nu fur startu daca vrei iti dau eu tie avans;) ) spune ziua si ora ca locul il stabilesc eu
6. passatu 150 cp - logan 75 cp , logan 75 nova 75 eu zic ca era pe aproape dar nu mai conteaza ca le am retras
7.ce fac eu cu visi si provocarile fatza de corrado cred ca e treaba mea
8.da asa vroiam sa vad cine castiga si nu te ai prins tu. da chiar e altceva

ps : nu ma supar sper ca tzi am dat un raspuns pertinent si pe gustul tau daca nu ti se pare corect sa ma dau cu o masina care nu este propietate personala nu o sa ti repet decat ce tzi am zis mai sus , lumea alearga la legale cu masini inchiriate , unii alearga la raliuri cu masinilile sponsorilor fara sa lucreze la ele si exemple pot continua
ps 2 : te astept cu passatu numa sa zici cand

Horatiu 17-03-06 14:47

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
Flow la mine sper k ramane valabila provocarea...chiar as fi curios sa vad rezultatul...dintre solenza 1.4 si logan 1.4

AdyBoy 17-03-06 14:55

Re: VERSUS (eventual provocari) cu masini de la Brasov
 
Si pentru mine ramane valabila...


All times are GMT +2. The time now is 04:19.

- Copyright 2024 4Tuning