Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0 (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/12739-bmw-seria-1-hartge-h1-5-0-a.html)

RoSonic 08-02-06 16:57

BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0
 
5 Attachment(s)
Hartge H1 5.0 - un BMW Seria 1 modificat de specialistii de la Hartge, a primit titlul de \"Top Limousine of 2005\" din partea revistei \"Auto Bild Sports Cars\"


Detalii:
Motorizare: 5 litri, V8, 331 kW (450 hp) / 7200 rpm, cuplu 510 Nm / 3800 rpm
Acceleratie 0 - 100 km/h: 4.6 s
Vireza de top: 300 km/h

Eugen_TL 08-02-06 17:48

dragut kit... dar spatele mi se pare cam golutz nu stiu dc :(

Spark 08-02-06 18:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TuningBoy\"
dragut kit... dar spatele mi se pare cam golutz nu stiu dc :(

dar ce ai mai vrea sa mai fie in spate ... ?
eu zic ca ii destul de reusit ...

BASU 08-02-06 19:09

ma intreg cum de au inghesuit motorul asta imens sub capota... doar e seria 1 nu?
o masina de dimnesiunilea asta poate fi denumita limuzina? \"Top Limousine of 2005\"
cam aiurea... :?

Mihaitza_tdi 08-02-06 20:36

Super masina imi place ff mult!!!!!!!!! Nu mai vorbesc de esapamente is beeton!!!!

neXus 09-02-06 09:01

Mie imi place volanul :D

wlady 09-02-06 09:11

un seria 1 de care sunt mandru ... oricum cand am vazut-o eram :o :shock:

bakal 09-02-06 11:42

fromos kit, dar parca 5 litri la seria 1? si doar 450cai?
ORICUM, PER ANSAMBLU E BINE.

RoSonic 22-02-06 20:28

1 Attachment(s)
Iata un clip video in care puteti vedea Hartge H1 in \"actiune\" pe circuit.

Cabbano 23-02-06 19:47

nu e cea mai frumoasa masina din lume da' fuge... :)

dexter_20 23-02-06 20:01

la cat de banal arata la exterior....adica nici un element de caroserie facut sa-ti sara in ochi...pe atat de criminala este motorul si demarajul

Urban_Racing 24-02-06 14:15

nu mi`a placut niciodata seria 1 ...dar performantzele sunt impresionante .... mashina mica putere mare .... keia succesului :)

Venom 25-02-06 10:36

nu stiu de ce dar imi place masina asta! are clasa .. si e frumusica!

TSC-Us 02-03-06 11:39

DA DA DA...

sandumrs 02-03-06 23:27

Filmul e demential. Masina de asemenea. Respect. Nici eu nu ma omor dupa felul cum arata dar mi-ar place asa ceva indiscutabil.

sandumrs 02-03-06 23:27

Filmul e demential. Masina de asemenea. Respect. Nici eu nu ma omor dupa felul cum arata dar mi-ar place asa ceva indiscutabil.

Mantra 17-05-06 17:10

Re: BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0
 
1 Attachment(s)
woooow wooooow wooooow asta da masina.ii tare de tot

adrian78bmw 18-09-09 22:12

Re: BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0
 
e tare masinuta da cred ca are probleme la viraje la ditamai mutantul ala si performantele nu sunt asa ametitoare..mai bine un 135i coupe si scoti 400cp din el..


All times are GMT +2. The time now is 00:46.

- Copyright 2026 4Tuning