Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Bmw X5 (e70) (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/12601-noul-bmw-x5-e70.html)

RoSonic 05-02-06 22:44

Noul Bmw X5 (e70)
 
5 Attachment(s)
Viitorul model X5 de la BMW, E70, (ce urmeaza sa fie lansat la sfarsitul lui 2006 - inceputul lui 2007) a fost surprins in cadrul unor teste desfasurate in Beaux de Provence.
\"Dovezile\" sunt urmatoarele fotografii spion:

sil4tuning 06-02-06 05:53

va arata superb in forma finala ..deja se contureaza succesul ...

needBrain 06-02-06 06:43

x3...xxl :P

wlady 06-02-06 08:24

exact , e cam ca x3u numa ca e mai mare si mai puternic .. oricum o sa arate bine acu e doar in \"camasa de forta\" da cand o sa-i dea BMWu drumu ..... :o

TheMagicPenguin 06-02-06 08:35

:shock: Din ce se vede in pozele astea cred ca o sa fie mai frumos decat noul ML de la rivala Mercedes. Mie imi place. :) Astept alte poze in care sa fie \"mai dezbracata\" dar nu cred ca o sa apara prea curand :(

Spark 06-02-06 09:53

pare super interesant ...
da` cand o sa lanseze modelu` asta nou ?
abia astept ...

bakal 06-02-06 09:54

in sfarsit o schimbare si la x5. si cine stie poate e una fantastic de frumoasa. pacat ca si pozele sunt un pic cam negraitoare.

Eugen_TL 06-02-06 09:57

hmmm o sa fie super ca dor e bmw ce draq... dar as vrea sa dea jos din pijamaua aia un pik :suspiciou

bakal 06-02-06 09:57

nu e nici un x3 mai mare. e doar noul x5, mai frumusel si poate cine stie ce monstru ascunde sub masca aia.

ICE_golf4 06-02-06 10:19

nice, nice pakt k iese abia in 2007,

bakal 06-02-06 11:11

da de ce asa tarziu? de unde stii? nu cred. poate cel mai tarziu in ianuarie 2007, dar nu stiu ce sa spun

Venom 06-02-06 11:24

nu se vede mare lucru.. triplele spate parca sunt altfel.. in rest nu vad nimic....

bakal 06-02-06 11:27

ca tot veni vorba de triple, nu cred ca alea sunt cele finale. sunt cam de tractor

Venom 06-02-06 11:28

Mari schimbari nu se vad !!

Cosmin255 06-02-06 12:17

Spatele aduce putin a Cayenne? sau mi se pare? Nu pot sa spun ca imi place masina ... eu de fel sunt innebunit dupa actuala generatie...

RoSonic 06-02-06 13:58

1 Attachment(s)
:arrow:

fanete 06-02-06 15:21

urit

TheMagicPenguin 07-02-06 12:58

:shock: Aoleo... In poza asta e oribila... Oricum cred ca o sa fie mult mai schimbata... :? Nu stiu c sa zic... Parca nu e aceeasi cu cea din primul set de poze... :?

Quote:

Spatele aduce putin a Cayenne
Si mie mi se pare ca e o mica asemanare...

neXus 07-02-06 14:03

Daca asa iese in varianta finala aia de la BMW il arunca pe geam pe Bangle.

SHOGUN-A8 07-02-06 20:44

Dupa cum se vede arata destul de bine,dar daca ia farurile de la seria 1....iese ceva foarte urat...:(

cipi 08-02-06 12:11

Imposibil sa scoata ceva atat de urat,doar Ssang Yong poate sa faca masini asa de urate,chiar si o restilizare cu o drujba ar imbunatati considerabil aspectul.Daca \"vedetele\" de la BMW nu pot fi ascunse de paparzzi,producatorul a decis sa le \"plimbe\" fara machiaj pana la intrarea pe scena :wink:

dexter_20 25-02-06 20:37

Nemtii astia...nu pot sa-mi dau seama de cum o sa arate.Prea bine le-au camuflat.Daca ma uit mai atent au chiar caroserii de x5 care sunt acum pe piata...

neXus 26-02-06 18:26

Cine stie ce ne rezerva viitorul? Si Serie 1 cabrio a fost camuflat foarte bine. Poate ca X5 va arata bine intr-un final.

Johnny_C 27-02-06 17:10

Quote:

Spatele aduce putin a Cayenne
e adevarat, dar daca va uitati bine si capota lunga si inaltata, cu noua forma masiva, aduce cu masinile americane, gen Escalade si Navigator..
In rest, sa vedem fara cearceafuri cum arata

Zerofast 28-05-06 14:49

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
arata super uitati si un video ...http://www.edmunds.com/insideline/do...ticleId=105424

AleXuTz 28-05-06 18:04

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
2 Attachment(s)
nu este acesta x5-u din 2007?

Scuze daca gresesc!

p3rv3r5ul 29-05-06 09:08

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
adica strambaciunea aia e noul x5 ??

BLinKY 29-05-06 13:22

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
Farurile din fata de la e 90 si spatele gen x3, cam asa nu?

VIPER_GL 29-05-06 20:45

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
Daca e aia care ai arata-o tu in poze atunci da masina....Conceptu ala negru mi se pare chiar urat...Spatele de x3 si cu fata aia turtita...Ala albastru e si mai monstru decat x5 pe care il stim noi...Oricum super jeepu...Astept sa vad rezultatu final:D 8)

AleXuTz 29-05-06 22:05

Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
 
nush asa am vazut p net pozele de x5 din 2007...

romanov 08-08-06 16:46

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
3 Attachment(s)
noul x5 cik.chiar arata fff bine mai ales din fata

alex_102 09-08-06 11:51

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
asta e.. facelift sau generatie noua?

steaua23 09-08-06 12:03

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
eee photoshop :))

romanov 09-08-06 12:36

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
nu-i niciun photoshop...uita-te pe germancarfans.com si o sa vezi ca asa am crezut si eu la inceput

steaua23 09-08-06 13:57

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
ma refeream la cea de pe pg 2. vad ca asta e noul x5. mai multe poze aici http://www.autof1.ro/auto/galerii_foto/bmw_x5.html

Xel'Naga 10-08-06 12:43

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
ganditiva ca e doar un FACELift ... e putin umblat la exterior ... oricum arata bine :rolleyes2

steaua23 11-08-06 16:25

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
a mai avut x5-u un facelift pana acu' ...
Interiorul este complet redesenat, dar exteriorul pare cam acelasi in mare.

WestCoastCustoms 11-08-06 16:43

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
nu-mi place.. parerea mea ca are prea multe de la X3..

WestCoastCustoms 11-08-06 16:45

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
1 Attachment(s)
singurul lucru care imi place.. :rolleyes2 motorul V8 de4.8 litri :))))))))

steaua23 12-08-06 10:35

Re: Noul Bmw X5 (e70)
 
Noul X5 e cu 19 cm mai lung si cu 6 cm mai lat ... si are la fel ca si noul ML si audi Q7 7 locuri.
Are 3 motorizari: 3.0 Si 272CP 8,1s 0-100 225 km/h
3.2 D 231CP 8,3s 0-100 215 km/h
4.8i 355CP 6,5s 0-100 250km/h


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning