![]() |
Noul Bmw X5 (e70)
5 Attachment(s)
Viitorul model X5 de la BMW, E70, (ce urmeaza sa fie lansat la sfarsitul lui 2006 - inceputul lui 2007) a fost surprins in cadrul unor teste desfasurate in Beaux de Provence.
\"Dovezile\" sunt urmatoarele fotografii spion: |
va arata superb in forma finala ..deja se contureaza succesul ...
|
x3...xxl :P
|
exact , e cam ca x3u numa ca e mai mare si mai puternic .. oricum o sa arate bine acu e doar in \"camasa de forta\" da cand o sa-i dea BMWu drumu ..... :o
|
:shock: Din ce se vede in pozele astea cred ca o sa fie mai frumos decat noul ML de la rivala Mercedes. Mie imi place. :) Astept alte poze in care sa fie \"mai dezbracata\" dar nu cred ca o sa apara prea curand :(
|
pare super interesant ...
da` cand o sa lanseze modelu` asta nou ? abia astept ... |
in sfarsit o schimbare si la x5. si cine stie poate e una fantastic de frumoasa. pacat ca si pozele sunt un pic cam negraitoare.
|
hmmm o sa fie super ca dor e bmw ce draq... dar as vrea sa dea jos din pijamaua aia un pik :suspiciou
|
nu e nici un x3 mai mare. e doar noul x5, mai frumusel si poate cine stie ce monstru ascunde sub masca aia.
|
nice, nice pakt k iese abia in 2007,
|
da de ce asa tarziu? de unde stii? nu cred. poate cel mai tarziu in ianuarie 2007, dar nu stiu ce sa spun
|
nu se vede mare lucru.. triplele spate parca sunt altfel.. in rest nu vad nimic....
|
ca tot veni vorba de triple, nu cred ca alea sunt cele finale. sunt cam de tractor
|
Mari schimbari nu se vad !!
|
Spatele aduce putin a Cayenne? sau mi se pare? Nu pot sa spun ca imi place masina ... eu de fel sunt innebunit dupa actuala generatie...
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
urit
|
:shock: Aoleo... In poza asta e oribila... Oricum cred ca o sa fie mult mai schimbata... :? Nu stiu c sa zic... Parca nu e aceeasi cu cea din primul set de poze... :?
Quote:
|
Daca asa iese in varianta finala aia de la BMW il arunca pe geam pe Bangle.
|
Dupa cum se vede arata destul de bine,dar daca ia farurile de la seria 1....iese ceva foarte urat...:(
|
Imposibil sa scoata ceva atat de urat,doar Ssang Yong poate sa faca masini asa de urate,chiar si o restilizare cu o drujba ar imbunatati considerabil aspectul.Daca \"vedetele\" de la BMW nu pot fi ascunse de paparzzi,producatorul a decis sa le \"plimbe\" fara machiaj pana la intrarea pe scena :wink:
|
Nemtii astia...nu pot sa-mi dau seama de cum o sa arate.Prea bine le-au camuflat.Daca ma uit mai atent au chiar caroserii de x5 care sunt acum pe piata...
|
Cine stie ce ne rezerva viitorul? Si Serie 1 cabrio a fost camuflat foarte bine. Poate ca X5 va arata bine intr-un final.
|
Quote:
In rest, sa vedem fara cearceafuri cum arata |
Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
arata super uitati si un video ...http://www.edmunds.com/insideline/do...ticleId=105424
|
Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
2 Attachment(s)
nu este acesta x5-u din 2007?
Scuze daca gresesc! |
Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
adica strambaciunea aia e noul x5 ??
|
Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
Farurile din fata de la e 90 si spatele gen x3, cam asa nu?
|
Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
Daca e aia care ai arata-o tu in poze atunci da masina....Conceptu ala negru mi se pare chiar urat...Spatele de x3 si cu fata aia turtita...Ala albastru e si mai monstru decat x5 pe care il stim noi...Oricum super jeepu...Astept sa vad rezultatu final:D 8)
|
Re: Noul Bmw X5 (e70) - foto spion
nush asa am vazut p net pozele de x5 din 2007...
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
3 Attachment(s)
noul x5 cik.chiar arata fff bine mai ales din fata
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
asta e.. facelift sau generatie noua?
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
eee photoshop :))
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
nu-i niciun photoshop...uita-te pe germancarfans.com si o sa vezi ca asa am crezut si eu la inceput
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
ma refeream la cea de pe pg 2. vad ca asta e noul x5. mai multe poze aici http://www.autof1.ro/auto/galerii_foto/bmw_x5.html
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
ganditiva ca e doar un FACELift ... e putin umblat la exterior ... oricum arata bine :rolleyes2
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
a mai avut x5-u un facelift pana acu' ...
Interiorul este complet redesenat, dar exteriorul pare cam acelasi in mare. |
Re: Noul Bmw X5 (e70)
nu-mi place.. parerea mea ca are prea multe de la X3..
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
1 Attachment(s)
singurul lucru care imi place.. :rolleyes2 motorul V8 de4.8 litri :))))))))
|
Re: Noul Bmw X5 (e70)
Noul X5 e cu 19 cm mai lung si cu 6 cm mai lat ... si are la fel ca si noul ML si audi Q7 7 locuri.
Are 3 motorizari: 3.0 Si 272CP 8,1s 0-100 225 km/h 3.2 D 231CP 8,3s 0-100 215 km/h 4.8i 355CP 6,5s 0-100 250km/h |
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning