Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Rares_CRM 28-05-09 23:29

CRM Design
 
5 Attachment(s)
Niste poze facute cu telefonul. :) Astept pareri, sugestii.

Rares_CRM 25-08-09 20:15

Re: Fotografiile mele - CRM
 
8 Attachment(s)
cred ca am exagerat un pic cu editat-ul :rolleyes2 Ce parere aveti?

Mie personal, imi place a 3-a si a 4-a poza :D

DTH 25-08-09 20:43

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Primele poze postate sunt superbe ...mai ales a 2 a , daca tot te pasioneaza fotografiatul ia-ti un aparat prof :> vad ca te pricepi , keep up the good work !

Rares_CRM 25-08-09 21:15

Re: Fotografiile mele - CRM
 
De pozele din primul post zici? :) Alea sunt facute cu telefonul :lol: am scos ce e mai bun din ele cu photoshop-ul ;)
Randul 2 de poze, sunt facute cu un Panasonic DMC-FZ8. :)

DTH 25-08-09 21:23

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 2585558)
De pozele din primul post zici? :) Alea sunt facute cu telefonul :lol: am scos ce e mai bun din ele cu photoshop-ul ;)
Randul 2 de poze, sunt facute cu un Panasonic DMC-FZ8. :)


Editate , needitate tot imi plac mult :> chiar daca sunt cu telefonul au iesit prea frumoase ...
Cat despre aparat ce pot sa zic , ca este bun , mult succes cu el si la mai multe poze !

Ingerasul99 26-08-09 23:10

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Cele din primul post imi plac mult, in special ultima, keep up the good work!

mareo 27-08-09 22:16

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Frumoase fotografii, sa ai grija la incadrari,in rest bafta!

MaD-Marius 30-08-09 14:16

Re: Fotografiile mele - CRM
 
bunicel ultimul set de poze.. data viitoare o iei pe scumpa domnisoara si o pui langa o masina ;) si o sa dea de 2 ori mai bine ;)

Rares_CRM 18-09-09 17:15

Re: Fotografiile mele - CRM
 
1 Attachment(s)
Aparat foto nou. :D Topicul va fi updatat mai des. :-P

Rares_CRM 19-09-09 22:38

Re: Fotografiile mele - CRM
 
8 Attachment(s)
Skoda Octavia

Rares_CRM 21-09-09 23:59

Re: Fotografiile mele - CRM
 
8 Attachment(s)
inca cateva de ieri...

MaD-Marius 22-09-09 08:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
slaba incadrarea unora ... mai atent la acest aspect

Rares_CRM 25-09-09 02:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
BMW 318i

Most_Wanted 25-09-09 10:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
In unele cazuri subiectul putin mai luminat , si mai putin negru pe margini ...
cum merge noua camera?

Rares_CRM 06-10-09 23:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
7 Attachment(s)
Am si eu o intrebare.. de ce imi ies pozele miscate? Din aprox 100 de poze, cate am facut aseara.. abia am scos 7 cat de cat bune... Trebuie sa fie ceva din setari.. altfel, nu-mi explic.
Pozele..(bune) :rolleyes2

AndyNed 07-10-09 00:01

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Pai la lumina avuta acolo aparatul cere timpi lungi de expunere, asa ca ai nevoie de trepied.

Rares_CRM 10-10-09 11:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
Mi-am luat aseara trepiedu, si am mai tras niste poze, mult mai reusite zic eu. Mai multe poze aici :arrow: click.

Rares_CRM 11-10-09 02:34

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
Poze din seara asta :D

cRbL 12-10-09 01:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
alta treaba cumetre.
hai ca se poate, keep it up.

shantzu 12-10-09 17:58

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
. :-)

Sonny 14-10-09 09:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase pozele. Dar incearca sa nu le mai inclini atat de mult.

Rares_CRM 14-10-09 23:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Sonny (Post 2717440)
Frumoase pozele. Dar incearca sa nu le mai inclini atat de mult.

E si asta un sfat, mersi! :)
Astept de la voi, mai multe sfaturi, si tehnici foto. Eventual, daca puteti sa-mi dati un link, unde as putea gasi niste articole cu Tehnici de fotografiere. Mersi!
Si... restul de poze, le gasiti aici ;)

Rares_CRM 19-10-09 13:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
o poza facuta in weekendu asta, care imi place f mult :D

Most_Wanted 19-10-09 13:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Prea intunecat subiectul , trebuie putin mai luminat macar la fata , o sa dea mai bine , simpatica poza :)

Raptile 20-10-09 19:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
E cute tare poza cu fata.

Rares_CRM 26-10-09 19:56

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
8 Attachment(s)
Ford FOCUS

toader 26-10-09 20:07

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoasa a 2-a poza felicitari... totusi ai grija la nuantele pozelor... difera destul de mult cand galben cand verde:)

shantzu 26-10-09 20:16

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Mie imi place mult poza 5 :)

Rares_CRM 26-10-09 20:30

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Mie sincer, 1 si 5 imi plac cel mai mult. :D
Mersi toader de sfat, am sa incerc sa pastrez pe viitor culoarea si tema efectelor pe poza, la setul de poze. :)

taz.frkz 26-10-09 21:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Pentru mine 1,3,5 sunt super ok , vroiam si eu sa'ti zic ce ti'a zis toader... In rest totu' e foarte ok bravo tine'o tot asa

Rares_CRM 30-10-09 23:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
RC Racing

rommel 31-10-09 11:14

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by toader (Post 2753268)
Frumoasa a 2-a poza felicitari... totusi ai grija la nuantele pozelor... difera destul de mult cand galben cand verde:)

Cred ca nu ai nimerit temperatura de culoare (WB). Din cate stiu Sony se descurca in lumina zilei la WB auto, la lumina artificiala apar problemele (sau la combinatii intre natural si artificial).

Rares_CRM 01-11-09 13:25

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
Napoca Motor Days
Mai multe poze, pe blog.

Rares_CRM 02-11-09 10:40

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
HDR
===================

VaLeX 02-11-09 11:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Ultimul HDR imi place mult

Au iesit bine, felicitacion !

Rares_CRM 05-12-09 14:59

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
Ford Mondeo MK1

rommel 05-12-09 15:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Ar merge o lupa tilt&shift la machetele alea ... faine :)

RA_2fast4u 05-12-09 15:22

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 2864223)
Ford Mondeo MK1

ha, exact in locatia aia vroiam sa ma duc eu zilele astea cu o masina ... :))

Rares_CRM 14-12-09 01:29

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
10 Attachment(s)

shantzu 14-12-09 11:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Nu sunt putin subexpuse ? :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 02:26.

- Copyright 2026 4Tuning