![]() |
CRM Design
5 Attachment(s)
Niste poze facute cu telefonul. :) Astept pareri, sugestii.
|
Re: Fotografiile mele - CRM
8 Attachment(s)
cred ca am exagerat un pic cu editat-ul :rolleyes2 Ce parere aveti?
Mie personal, imi place a 3-a si a 4-a poza :D |
Re: Fotografiile mele - CRM
Primele poze postate sunt superbe ...mai ales a 2 a , daca tot te pasioneaza fotografiatul ia-ti un aparat prof :> vad ca te pricepi , keep up the good work !
|
Re: Fotografiile mele - CRM
De pozele din primul post zici? :) Alea sunt facute cu telefonul :lol: am scos ce e mai bun din ele cu photoshop-ul ;)
Randul 2 de poze, sunt facute cu un Panasonic DMC-FZ8. :) |
Re: Fotografiile mele - CRM
Quote:
Editate , needitate tot imi plac mult :> chiar daca sunt cu telefonul au iesit prea frumoase ... Cat despre aparat ce pot sa zic , ca este bun , mult succes cu el si la mai multe poze ! |
Re: Fotografiile mele - CRM
Cele din primul post imi plac mult, in special ultima, keep up the good work!
|
Re: Fotografiile mele - CRM
Frumoase fotografii, sa ai grija la incadrari,in rest bafta!
|
Re: Fotografiile mele - CRM
bunicel ultimul set de poze.. data viitoare o iei pe scumpa domnisoara si o pui langa o masina ;) si o sa dea de 2 ori mai bine ;)
|
Re: Fotografiile mele - CRM
1 Attachment(s)
Aparat foto nou. :D Topicul va fi updatat mai des. :-P
|
Re: Fotografiile mele - CRM
8 Attachment(s)
Skoda Octavia |
Re: Fotografiile mele - CRM
8 Attachment(s)
inca cateva de ieri...
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
slaba incadrarea unora ... mai atent la acest aspect
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
BMW 318i |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
In unele cazuri subiectul putin mai luminat , si mai putin negru pe margini ...
cum merge noua camera? |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
7 Attachment(s)
Am si eu o intrebare.. de ce imi ies pozele miscate? Din aprox 100 de poze, cate am facut aseara.. abia am scos 7 cat de cat bune... Trebuie sa fie ceva din setari.. altfel, nu-mi explic.
Pozele..(bune) :rolleyes2 |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Pai la lumina avuta acolo aparatul cere timpi lungi de expunere, asa ca ai nevoie de trepied.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
Mi-am luat aseara trepiedu, si am mai tras niste poze, mult mai reusite zic eu. Mai multe poze aici :arrow: click.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
5 Attachment(s)
Poze din seara asta :D
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
alta treaba cumetre.
hai ca se poate, keep it up. |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
. :-)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Frumoase pozele. Dar incearca sa nu le mai inclini atat de mult.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
Astept de la voi, mai multe sfaturi, si tehnici foto. Eventual, daca puteti sa-mi dati un link, unde as putea gasi niste articole cu Tehnici de fotografiere. Mersi! Si... restul de poze, le gasiti aici ;) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
o poza facuta in weekendu asta, care imi place f mult :D
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Prea intunecat subiectul , trebuie putin mai luminat macar la fata , o sa dea mai bine , simpatica poza :)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
E cute tare poza cu fata.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
8 Attachment(s)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Frumoasa a 2-a poza felicitari... totusi ai grija la nuantele pozelor... difera destul de mult cand galben cand verde:)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Mie imi place mult poza 5 :)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Mie sincer, 1 si 5 imi plac cel mai mult. :D
Mersi toader de sfat, am sa incerc sa pastrez pe viitor culoarea si tema efectelor pe poza, la setul de poze. :) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Pentru mine 1,3,5 sunt super ok , vroiam si eu sa'ti zic ce ti'a zis toader... In rest totu' e foarte ok bravo tine'o tot asa
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
4 Attachment(s)
RC Racing |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
Napoca Motor Days Mai multe poze, pe blog. |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
5 Attachment(s)
HDR =================== |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Ultimul HDR imi place mult
Au iesit bine, felicitacion ! |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
5 Attachment(s)
Ford Mondeo MK1 |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Ar merge o lupa tilt&shift la machetele alea ... faine :)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
10 Attachment(s)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
2 Attachment(s)
Nu sunt putin subexpuse ? :rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:26. |
- Copyright 2026 4Tuning