Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Audi R8 "Project Grant" (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/125452-audi-r8-project-grant.html)

boy_wonder 26-05-09 09:17

Audi R8 "Project Grant"
 
15 Attachment(s)
Sub numele de Project Grant, americanii de la Platinum Motorsport ne prezintă acest superb Audi R8.

La exterior avem doar un kit aerodinamic de la Hofelle şi un set de jante Auto Couture pe 20 inci. Partea cea mai incitantă la această maşină, trebuie să recunoaştem, este acel albastru care îşi merită toţi banii… Doar ne-am săturat de atâta alb, negru sau gri metalizat… În interior, pielea se împleteşte cu alcantara şi fibra de carbon , în timp ce cusăturile de culoare albastră îţi încântă privirea amintindu-ţi de exteriorul superb al supercarului german. Aşa maşini să tot vedem.

Sasha 26-05-09 09:29

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
:shock: minunat!!!!
Culoarea fenomenala!!!

Chiar superb !!!

SI_FLR 26-05-09 09:31

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
o combinatie foarte reusita:D

Priky 26-05-09 09:42

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
pfff...EXTRAORDINAR ..
foarte foarte reusit

weedboy 26-05-09 09:51

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
interior super reusit....iar cu combinatia asta de culori ii sta super bine

Marius_mym89 26-05-09 09:56

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
:shock: e bestial ...si la interior si la exterior.

autovic 26-05-09 10:14

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
O combinatie foarte reusita!

G3orgyk08 26-05-09 10:26

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
excelent,imi place la nebuniee :D:D

alex22das 26-05-09 10:26

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
arata foarte bine .... chiar bine rau

matiz87 26-05-09 11:02

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
wow e senzational :X. foarte frumos

Bercea-B 26-05-09 11:09

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
am 3 dinastea in curte...is satul de ele :))
e criminala masina

DiavoLLo 26-05-09 11:12

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
chiar speciala

26WRC 26-05-09 11:13

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
just perfect :!:

glevidj 26-05-09 11:19

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
e frumos il prinde bine culoarea asta

Eugen_TL 26-05-09 11:27

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
prea bine.

cardiacarest2005 26-05-09 12:18

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
foarte smechera masina, o prinde bine culoarea asta, personal asi fi pus alte jante, dar arata bine si cu astea

Shelby GT500 67` Eleanor 26-05-09 12:26

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
pur si simplu dementiata! nici vorba de reprosuri

tEaRsmAd 26-05-09 12:36

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
UNICAT !!! Negru cu albastru s`au inteles perfect intotdeauna .. Si asa trebuia sa`mi vopsesc masina .. Vreau si eu codul culorii !!! :lol: :lol: :twisted:

marius3030 26-05-09 12:38

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
interior+exterior extraordinare,iar culoarea este mai mult decat reusita

Bogdan.IS 26-05-09 12:39

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
daca avea cutie manuala imi placea mai mult :)

Alex_D12 26-05-09 13:04

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Superb bolid... :X:X:X....

slayersland 26-05-09 13:22

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Ce sens are votul? Urata nu ar avea de ce sa fie, ca nu are cine stie ce pus pe ea sau modificat aiurea.

bogg 26-05-09 13:24

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Arata aproape la del de bine cu acel R8 Verde GT3 de la MTM. DAR cum ala mai are si ceva in plus fata de styling... adica: Tuning : Tind sa cred e cel mai fain R8.

Nautilus 26-05-09 13:39

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Superb. Se poate si pe rosu?...

~Nautilus

em_trei 26-05-09 13:59

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
frumos dar se putea si mai bine.....;)

Champion 26-05-09 14:17

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Cel mai frumos R8 pe care l-am vazut.

lucian1985 26-05-09 16:47

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Deci.....culoarea, fratilor....culoarea e mult prea tare :shock:

UNLORD 26-05-09 16:48

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Misto culoarea intradevar, referitor la kit, sunt unele si mai reusite...

Alex_pitesti 26-05-09 18:10

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
just I want it

marian_tgv 26-05-09 19:37

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
imi place culoarea...jantele sunt dementiale!

teen.ager 26-05-09 21:38

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Cine n`ar vrea sa bage talpa in el?...Intr-adevar o masina frumoasa si reusita...

moartea16 26-05-09 21:44

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
foarte foarte frumos
arata atat de bine ata de puternic felicitari celor ce au modificat masina

YGD-sef 26-05-09 23:37

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
extraordinar!

Anka Blonda 31-05-09 17:02

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
superb
restul e can can

alexGTI 31-05-09 18:11

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
personal nu-mi plac tetierele ... in rest e prea perfect

HoricutzWSR 07-06-09 17:42

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Parerea mea PROPRIE SI PERSONALA e ca nu le`a prea iesit...interiorul mi se pare chiar urat,stilurile Luis Vuiton cu fibra de carbon nu prea merg una cu alta zic eu,jantele la fel,imi par aiurea,mult prea mari pt o masina ca si asta sa nu mai vorbesc de combinatia de culori aleasa pt acestea...intr`un cuvant...mi se pare gay,tot respectu pt propulsoru aspirat though...

al3xxatm 02-07-09 10:18

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
combinatie foarte reusita intre culoarea de la caroserie si jenti
superba masina

Cipprik 03-07-09 02:40

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
Superba si atat ...imi plac foarte mult evacuarile ....si jantele alea negre :D

CobraRB 05-10-09 00:15

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
am ramas speechless cand l-am vazut...
SUPERB

JunKer_hP 05-10-09 11:55

Re: Audi R8 "Project Grant"
 
foarte bine se asorteaza albastru cu negru ...super masina:X


All times are GMT +2. The time now is 10:53.

- Copyright 2026 4Tuning