![]() |
Audi R8 "Project Grant"
15 Attachment(s)
Sub numele de Project Grant, americanii de la Platinum Motorsport ne prezintă acest superb Audi R8.
La exterior avem doar un kit aerodinamic de la Hofelle şi un set de jante Auto Couture pe 20 inci. Partea cea mai incitantă la această maşină, trebuie să recunoaştem, este acel albastru care îşi merită toţi banii… Doar ne-am săturat de atâta alb, negru sau gri metalizat… În interior, pielea se împleteşte cu alcantara şi fibra de carbon , în timp ce cusăturile de culoare albastră îţi încântă privirea amintindu-ţi de exteriorul superb al supercarului german. Aşa maşini să tot vedem. |
Re: Audi R8 "Project Grant"
:shock: minunat!!!!
Culoarea fenomenala!!! Chiar superb !!! |
Re: Audi R8 "Project Grant"
o combinatie foarte reusita:D
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
pfff...EXTRAORDINAR ..
foarte foarte reusit |
Re: Audi R8 "Project Grant"
interior super reusit....iar cu combinatia asta de culori ii sta super bine
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
:shock: e bestial ...si la interior si la exterior.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
O combinatie foarte reusita!
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
excelent,imi place la nebuniee :D:D
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
arata foarte bine .... chiar bine rau
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
wow e senzational :X. foarte frumos
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
am 3 dinastea in curte...is satul de ele :))
e criminala masina |
Re: Audi R8 "Project Grant"
chiar speciala
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
just perfect :!:
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
e frumos il prinde bine culoarea asta
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
prea bine.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
foarte smechera masina, o prinde bine culoarea asta, personal asi fi pus alte jante, dar arata bine si cu astea
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
pur si simplu dementiata! nici vorba de reprosuri
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
UNICAT !!! Negru cu albastru s`au inteles perfect intotdeauna .. Si asa trebuia sa`mi vopsesc masina .. Vreau si eu codul culorii !!! :lol: :lol: :twisted:
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
interior+exterior extraordinare,iar culoarea este mai mult decat reusita
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
daca avea cutie manuala imi placea mai mult :)
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Superb bolid... :X:X:X....
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Ce sens are votul? Urata nu ar avea de ce sa fie, ca nu are cine stie ce pus pe ea sau modificat aiurea.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Arata aproape la del de bine cu acel R8 Verde GT3 de la MTM. DAR cum ala mai are si ceva in plus fata de styling... adica: Tuning : Tind sa cred e cel mai fain R8.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Superb. Se poate si pe rosu?...
~Nautilus |
Re: Audi R8 "Project Grant"
frumos dar se putea si mai bine.....;)
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Cel mai frumos R8 pe care l-am vazut.
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Deci.....culoarea, fratilor....culoarea e mult prea tare :shock:
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Misto culoarea intradevar, referitor la kit, sunt unele si mai reusite...
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
just I want it
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
imi place culoarea...jantele sunt dementiale!
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Cine n`ar vrea sa bage talpa in el?...Intr-adevar o masina frumoasa si reusita...
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
foarte foarte frumos
arata atat de bine ata de puternic felicitari celor ce au modificat masina |
Re: Audi R8 "Project Grant"
extraordinar!
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
superb
restul e can can |
Re: Audi R8 "Project Grant"
personal nu-mi plac tetierele ... in rest e prea perfect
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
Parerea mea PROPRIE SI PERSONALA e ca nu le`a prea iesit...interiorul mi se pare chiar urat,stilurile Luis Vuiton cu fibra de carbon nu prea merg una cu alta zic eu,jantele la fel,imi par aiurea,mult prea mari pt o masina ca si asta sa nu mai vorbesc de combinatia de culori aleasa pt acestea...intr`un cuvant...mi se pare gay,tot respectu pt propulsoru aspirat though...
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
combinatie foarte reusita intre culoarea de la caroserie si jenti
superba masina |
Re: Audi R8 "Project Grant"
Superba si atat ...imi plac foarte mult evacuarile ....si jantele alea negre :D
|
Re: Audi R8 "Project Grant"
am ramas speechless cand l-am vazut...
SUPERB |
Re: Audi R8 "Project Grant"
foarte bine se asorteaza albastru cu negru ...super masina:X
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:53. |
- Copyright 2026 4Tuning