Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Maşina IGIENICĂ (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/124803-masina-igienica.html)

Cigo 21-05-09 12:16

Maşina IGIENICĂ
 
1 Attachment(s)
Maşina IGIENICĂ

Acest fabulos van „îmbrăcat” în hârtie igienică este soluţia perfectă pentru călătoriile lungi, mai ales dacă ai şi copii cu tine.


Este probabil o maşină care se foloseşte doar vara pentru că în caz contrar nu vrem să ne imaginăm cum ar arăta dacă ar ploua sau mai rău, ar ninge.

Există şi o parte bună, asta dacă s-ar putea numi aşa... Hârtia igienică ar putea funcţiona ca o mică pernă în cazul unui accident. Ingenios nu?

RIcKO 21-05-09 12:17

Re: Maşina IGIENICĂ
 
meserie..:D

RoByNeT 21-05-09 12:30

Re: Maşina IGIENICĂ
 
asta cred ca a vrut sa ii dea replica aleia care si`a "imbracat" masina in capace :))

keejay 21-05-09 13:20

Re: Maşina IGIENICĂ
 
unii nu au ce face......

matiz87 21-05-09 13:21

Re: Maşina IGIENICĂ
 
cat talent.! probabil ce face si plictiseala din om. naspa saraca masina.!

VWluci 21-05-09 13:43

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Oameni fara ocupatie...facea omu publicitate la hartie igenica

RoByNeT 21-05-09 13:53

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Quote:

Originally Posted by VWluci (Post 2339490)
Oameni fara ocupatie...facea omu publicitate la hartie igenica

buna idee =)))) e de aia soft cu 50 de straturi ... in caz de accident ... e puff :)))

tiby120 21-05-09 13:58

Re: Maşina IGIENICĂ
 
cat de prost si imbecil sa fii sa faci asa cevA?

yo_mario 21-05-09 13:59

Re: Maşina IGIENICĂ
 
lipsa de ocupatie :))
poate omu' a avut un moment de inspiratie
saraca masina

Champion 21-05-09 14:03

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Dupa ce ca padurile is tot mai putine mai vin si astia care folosesc hartia "de fun" sper sa-l prinda furtuna.

bogdan_vbm 21-05-09 14:05

Re: Maşina IGIENICĂ
 
omu s-a asigurat pentru vremurile "bune" care vin. ca sigur o sa aiba nevoie :))

RobertGadau 21-05-09 14:06

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Idiocracy 2 ...

glevidj 21-05-09 15:15

Re: Maşina IGIENICĂ
 
oameni plictisiti si nebuni

PH86MIN 21-05-09 15:27

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Si parca vad un rrom cum isi satisface nevoile si se sterge pe masina ta :))

marius3030 21-05-09 15:33

Re: Maşina IGIENICĂ
 
pai in niste vremuri de c...t la ce va asteptati?:lol:

StreetStyle22 21-05-09 15:38

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Primul Wc american cu roti si cu hartie igienica.Geniaall.. :D

slayersland 21-05-09 15:50

Re: Maşina IGIENICĂ
 
E bine ca se mediatizeaza prostia, tineti-o tot asa...Asta este next level dupa crom/auriu cred...sper sa apara si de-alea acoperite cu rahat in curand...

allexutzzu 21-05-09 15:52

Re: Maşina IGIENICĂ
 
mare branza sa lipesti niste hartie igienica pe masina...oaa, ce inventie!:shock:

KTA87 21-05-09 16:36

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Prostie...

marian_tgv 21-05-09 17:30

Re: Maşina IGIENICĂ
 
apucate-ar ploaia sa te apuce...:)))

Alex30 21-05-09 17:31

Re: Maşina IGIENICĂ
 
Maine ma apuc sa invelesc Dacia in servetele de masa!

Darius DMS 21-05-09 17:34

Re: Maşina IGIENICĂ
 
retardat care si-a facut provizii de hartie igienica.....

best_fan 21-05-09 18:50

Re: Maşina IGIENICĂ
 
stupid americans .....

G3orgyk08 21-05-09 20:12

Re: Maşina IGIENICĂ
 
nu are nici un sens.. si nu mi se pare ceva deosebit..

11KPO 21-05-09 20:53

Re: Maşina IGIENICĂ
 
omul are probleme cu ...

D.Y ¬ 21-05-09 21:23

Re: Maşina IGIENICĂ
 
capace, pictura, hartie igienica.. ce urmeaza? :))

Cobra2007 21-05-09 22:45

Re: Maşina IGIENICĂ
 
hai sa-i dam foc :twisted:

Alpyus 21-05-09 23:14

Re: Maşina IGIENICĂ
 
vin vremuri cacacioase D-ne.=))

roska 26-05-09 11:13

Re: Maşina IGIENICĂ
 
macar asa nu o sa ramana omu in pana daca il prinde treaba pe autostrada

DTH 26-05-09 15:36

Re: Maşina IGIENICĂ
 
ahahahahaha :)) lipsa de ocupatie :))))


All times are GMT +2. The time now is 15:33.

- Copyright 2026 4Tuning