Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [ Cumpar ] machete Bugatti (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/124708-cumpar-machete-bugatti.html)

dnt_95 20-05-09 19:40

[ Cumpar ] machete Bugatti
 
Cumpar machete Bugatti. Orice scara ! :lol:

Astept oferte !

r27kul 20-05-09 22:53

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
Eb 110 albastru, kit Bburago 1/24,te intereseaza?

criss_cars 21-05-09 08:17

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
Uita-te in machetele mele am un Bugatti e burago made in Italy nu China ofera-mi un pret!

dnt_95 21-05-09 08:25

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
r22kul - Eb 110 albastru 1/24 bburago am, multumesc !
criss_cars - Zimi ce model ca nu caut prin toate topic-urile:)

criss_cars 21-05-09 10:28

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
Type 55 din 1932
scala 1/24

dnt_95 21-05-09 10:37

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
ce culoare? pune o poza...

criss_cars 21-05-09 12:02

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
1 Attachment(s)
Albastru

dnt_95 21-05-09 12:50

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
ok, cat vrei pe el? ceva la schimb?
e perfect:)?

criss_cars 21-05-09 13:00

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
Sef nu ma pricep zi tu un scor mie mi l-a adus cineva de afara cu 30 de euro atat stiu.

Darius DMS 21-05-09 17:31

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
1/24 bburago bugatti atlantic negru.....te tenteaza?

dnt_95 21-05-09 19:40

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
il am, multumesc ;)
criss_cars - uita-te la machete mele poate vrei ceva pentru schimb;)

ksm170 22-05-09 17:15

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
30 euro bburago 1/24? valeuuu

criss_cars 22-05-09 17:18

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
Ce e drept cand era 3,5 euro. Da oricum daca tin cont ca un burago made in china in romania e 50ron nu stiu de ce ala made in italy nu ar fi 30 de euro. Am zis clar ca nu ma pricep da stiu ca 30 de euro a dat sigur pe asta!

P.S. Nu l-as da decat pe un M3

ksm170 22-05-09 17:21

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
sefu, un bburago italy 1/24 e 25-50 lei maxim!

ala china e 50 lei daca il iei din benzinarie, altfel e 35

tu ai dat 3,5 x 30 = 105, cat pe unul 1/18 absolut nou, un cutie, sigilat!

nasol:(

dnt_95 22-05-09 19:07

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
iti dau 35 ron cu tot cu transport. vrei?

criss_cars 23-05-09 13:41

Re: [ Cumpar ] machete Bugatti
 
Quote:

Originally Posted by ksm170 (Post 2343226)
sefu, un bburago italy 1/24 e 25-50 lei maxim!

ala china e 50 lei daca il iei din benzinarie, altfel e 35

tu ai dat 3,5 x 30 = 105, cat pe unul 1/18 absolut nou, un cutie, sigilat!

nasol:(

Sef a fost luat de nou! Iar daca tu imi aduci bburago italy la 25 lei fa-mi o lista ca sunt interesat. Macheta nu o mai dau!


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning