![]() |
Hamann 599 GTB auriu din Dubai
5 Attachment(s)
Hamann 599 GTB auriu sau cum să te faci remarcat în Dubai
Întrebare de baraj: Cum te faci remarcat în Dubai? Ei bine, nici cu un 599 GTB stock şi nici cu un 599 GTB Hamann. Însă cu un 599 GTB Hamann auriu şi cu fibră de carbon, da. Mai poţi opta şi pentru un interior custom, alb cu roşu în cazul de faţă, şi un număr de înmatriculare "special", la fel ca noua ta achiziţie. Acum vei atrage cu siguranţă toate privirile, chiar şi la Mall of the Emirates sau Burj Al Arab. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Frumos exemplar:D
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
nu imi place cum ii sta auriu... mi se pare tiganie! :???: ..da noah, ce sa le ceri la arabi? :rolleyes2:lol:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
este extraordinar!!
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
hauriu cu interior rosu mancatz-ash.
arabi...ce mama dracu... pt mine continua seria kitschurilor de multi bani. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Este reusit...imi place
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Este ok masina, are suficient negru cat sa echilibreze imaginea si aurul nu este foarte lucios. ( nu sariti la mine, am urat bmw ul seria 5 aurit :) )
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Daca nu in Dubai atunci unde!Macar asa avem ocazia sa ne facem o parere despre cum arata unele masini exclusiviste in culori si nuante pe care nu am avea ocazia sa le vedem altfel!
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
oare asa o iei razna cand ai multi bani? incep sa imi doresc sa nu ajung niciodata bogat..:D
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
este beton,,, dar tot mai tare este A8-ul din argint de la mtm. am sa caut poza si o postez
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
este frumos nu am ce zice...dar daca ai asa ceva in Romania ..sigur canti sau iti plac manelele!!:)))
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
ce-au patit frate toti??? s-a terminat moda cu negru mat si a inceput moda cu sorcova aurie??? ce cretin ar face asa ceva la o masina??? aurie cu negru la exterior si rosu cu alb la interior, trebuia sa-i faca si jantele verzi si toate ciorile dupa cocalari.ro isi puneau poza cu masina si mesaje cu ''boss da boss'' sau ''jmekeru sukaru''
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Rar ? cu siguranta.
Frumos ? nu prea. Dubai-ul e suprasaturat de supermasini , si trebuie sa iesi in evidenta intr-un fel. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Gretos...
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Tare de tot!
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Un singur cuvant: Tiganie.
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
de unde altundeva putea fi ?
~Kitsch :!: |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
bleah. hai cu maneaua si cu gtbu :)))
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
ce viseaza noaptea fac ziua..daca are omul bani isi face toate poftele, gusturile nu se discuta, normal sa avem idei diferite, pareri, etc... eu am votat "merge" sigur daca vii in romania cu el sucesti gaturi pe strada
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
e bestiala masina!! degeaba o faceti tiganie si nu mai stiu cum...sunteti invidiosi pe arabi ca sunt plini de bani si-si pot permite orice...
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Voi aveti ceva cu masinile de genul? Nu scapati niciuna vad. Eu is satul de spoieli de-astea lucitoare.
Ah, si iar sunt voturile relativ echilibrate iar commenturile impotriva aproape toate, iar dubios, in fine...yuck. Daca as avea l-as rade cu drujba in piata publica, apoi as vinde restu, macar jumate din bani sa pot scoate... |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Quote:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
cand o vedem in poza zicem ca e kitsch, daca am vedea-o in realitate am ramane un pic cu gura cascata... e prea excentrica, dar ce sa ne mai mire din moment ce vine din Dubai? multi bani si mult prost-gust
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
arabi nebuni isi iau asa masini si fac in 3 ani 2000 de km cu ele
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
urat cel putin culoarea aia.! yeak ce gusturi au unii. dar probabil ca au asa de multi bani ca nu mai stiu ce sa mai faca cu ei .
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
la arabi poti iesi in evidenta si cu o dacie 1300 din anii '70 .....s-ar uita la ea ca la un OZN :P
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
dubai... ferarri ... aur ? nu ii asa ciudat zic eu :D
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Nu m-ar deranja culoarea deloc, mie chiar îmi place ;) omu` a vrut sa fie diferit ;) ... degeaba ziceti voi ca-i tigänie, dacä v-as da unu la fel, ati încremenii lângä el ;)
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
masina arata exemplar dar culoarea mi se pare gresita ... :shock:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
frumos dar observ ca are harem
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
horror :omfg:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Quote:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
vopseaua asta il face sa fie special in felul lui nu e kitch sa fim seriosi e un ferrari si ruginit ar fi frumos
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Chiar imi place:-?..
Si chestia cu tzigania :-? .. hm.. ce tigan are Ferrari "GOLD" .. ca sa ziceti ca acest Ferrari este tiganie? .. din cate stiu guta nu are nici o melodie in care sa fie vorba despre un Ferrari "GOLD" .. si din cate vad nu este nici o bara din carton .. vreun semn NAIC lipit pe luneta.. nici-o husa cu femei goale si nici-o priza de aer pe capota din Lemn ca sa ziceti ca e KITSCH .. Iar aurul din cate stiu s-a purtat f mult timp pana un destept a descoperit ca Argintul " Luceste " mai frumos decat Aurul.. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Quote:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Poza aia e facuta acum 3 ani si nu cred ca te .... pe tine ce avatar am.. si daca as fi tigan inseamna ca tu ai fi rasist..
si gusturile mele nu se discuta.... iar daca te tu te uiti pe youtube la tot felul de filmulete cu nu stiu ce prosti in ele nu inseamna ca trebuie sa ma uit si eu... si nu te mai da atat de destept si atat de tuner ca nu iti sta bine.. si numai da iar reply ca numai raspund persoanelor cu un nivel atat de ridicat de inteligenta cu care eu nu pot sta de vorba 20 de secunde fiindca mi-ar da peste bot cu inteligenta si cultura sa .. Arividerci! .. Scuze de off - topic .. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
arata bine rau
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Daca nu ar fi existat tigani, nu ar mai fi existat nici termenul tiganie, deci ne-ar fi placut la toti masina asta.
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Quote:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Dar lamuritima si pe mine...DE CE SPUNETI CA E TIGANIE? .. NU AM VAZUT IN VIATA MEA O MASINA AURIE LA UN TIGAN!:|
L.E : Mai bine spuneti " Arabisme " " Dubaisme " decat Tiganie .. [ nu sunt tigan.. dar tiganie se spune unui lucru intalnit la tigani.. Si din cate vad ferrari-u asta nu e tras de doi cai.. ci propulsat de un V12 cu foarte multi cai.. |
| All times are GMT +2. The time now is 00:49. |
- Copyright 2026 4Tuning