Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar auto lovite / fara acte (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/123628-auto-lovite-acte.html)

ony88 14-05-09 17:14

auto lovite / fara acte
 
Cumpar auto avariate sau fara acte(asigur platforma) masinile trebe sa fie intre anii 1990 si 1997,VW-uri ,opel-uri,bmw-uri si alte marci,daca aveti cv sunati si ne lamurim.
tel:0730.681.814
valabil si cu volan pe dreapta,astept oferte de orice gen.

ony88 17-05-09 21:29

Re: auto lovite / fara acte
 
Quote:

Originally Posted by ony88 (Post 2318806)
Cumpar auto avariate sau fara acte(asigur platforma) masinile trebe sa fie intre anii 1990 si 1997,VW-uri ,opel-uri,bmw-uri si alte marci,daca aveti cv sunati si ne lamurim.
tel:0730.681.814
valabil si cu volan pe dreapta,astept oferte de orice gen.

up,
up up
up up up

69WRX 19-05-09 23:21

Re: auto lovite / fara acte
 
up...

sobybmw 09-10-09 12:46

Re: auto lovite / fara acte
 
cat oferi pe un fiat stilo coupe 2005 fara acte...completa..porneste si merge

ppaarroollaa 29-12-09 18:26

Re: auto lovite / fara acte
 
salut daca ai nevoie sa inchiriezi platforma auto te pot ajuta la id mes v_a_n_a_t_o_r_u
sau 0721410402 asta in cazul in care potentialii clienti au nevoie de platforma

ct-34-bvn 29-12-09 19:54

Re: auto lovite / fara acte
 
salutare te intereseaza asa ceva https://forum.4tuning.ro/502-anunturi...cort-95-a.html

bulldog_cox 30-12-09 09:55

Re: auto lovite / fara acte
 
un vito 2001 a ars sub capota, se poate repara,interesat?

GAby645 31-12-09 09:26

Re: auto lovite / fara acte
 
un cielo din 96 inm ro, 600 eur, te intereseaza?

Medox 31-12-09 12:42

Re: auto lovite / fara acte
 
un fiat din 2000 pe italia, merge foarte bine, cutia e exceptionala. clima, mai multe. detalii pe privat. eu vreau 1500, spune tu cat oferi. astept raspuns.https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...2000-euro.html si asta e masina

ballack 07-02-10 13:22

Re: auto lovite / fara acte
 
Am un Citreon Xsara 2002, 2000HDi, 90CP, avariat spate (aripa stanga, bara, haion, plafon indoit, bara fata dislocata, far fisurat, capota dislocata). Motor in stare f buna, interior intretinut. Te intereseaza?
Horatiu - Baia Mare
0755.36.01.03

ballack 07-02-10 13:23

Re: auto lovite / fara acte
 
Am un Citreon Xsara 2002, 2000HDi, 90CP, avariat spate (aripa stanga, bara, haion, plafon indoit, bara fata dislocata, far fisurat, capota dislocata). Motor in stare f buna, interior intretinut. Te intereseaza?
Horatiu - Baia Mare
0755.36.01.03

ionut daniel 07-02-10 21:19

Re: auto lovite / fara acte
 
Poate te intereseaza asta, : https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...6v/page-3.html Nu e avariata, dar nu e inmatriculata. Are actele in regula si cred ca e bine pt. tine fiind in Giurgiu.

69WRX 08-02-10 01:43

Re: auto lovite / fara acte
 
cel mai bine e sa il sunati ca intra foarte rar pe forum...

0730.681.814

profes0rul 09-03-10 18:34

Re: auto lovite / fara acte
 
Studiati
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-650-euro.html

DJ NICK R5 09-03-10 21:31

Re: auto lovite / fara acte
 
pote asta
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...7-ford-ka.html

ony88 24-09-10 23:19

Re: auto lovite / fara acte
 
Quote:

Originally Posted by ony88 (Post 2318806)
Cumpar auto avariate sau fara acte(asigur platforma) masinile trebe sa fie intre anii 1990 si 1997,VW-uri ,opel-uri,bmw-uri si alte marci,daca aveti cv sunati si ne lamurim.
tel:0730.681.814
valabil si cu volan pe dreapta,astept oferte de orice gen.

Cumpar BMW ,OPEL,VW-uri:acestea po fi si lovite, cu anumite probleme,cu numere rosii expirate,orice.Ofer maxim 500E in functie de masina

ony88 09-10-10 00:35

Re: auto lovite / fara acte
 
Quote:

Originally Posted by ony88 (Post 3681466)
Cumpar BMW ,OPEL,VW-uri:acestea po fi si lovite, cu anumite probleme,cu numere rosii expirate,orice.Ofer maxim 900E in functie de masina

Pret maxim in functie de masina 900e,interesat de golf 3,passat,bmw si altele astept oferte

hiena 10-10-10 12:31

Re: auto lovite / fara acte
 
Salut,

Am un Lancia Dedra 1.8 I.E '94 înmatriculată pe BG.

Parbriz spart,aripa + uşă faţă dreapta lovite.


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning