Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Masini tari dar cam lovite (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/1231-masini-tari-lovite.html)

grandpa 27-05-04 16:55

Masini tari dar cam lovite
 
Am gasit un site cu masini foarte tari , chiar exotice , facute praf .
Stiu ca nu-i frumos sa fac reclama , dar site-u nu-i al mei , nici nu stiu el cui e deci ...
www.wreckedexotics.com
\"rasfoire\" placuta !

grandpa 27-05-04 16:56

Am vazut acolo si 2 enzo-uri lovite calumea si niste Maybach-uri shifonate umpic .
Mie sincer imi pare rau dupa ele , dar ce sa-i faci . asta e

yonutz 28-05-04 00:31

:( :( frate ,sa speram ca sunt asigurate :D :D

grandpa 28-05-04 16:50

Sa speram . Eu sunt mai sadic de fel si imi place sa vad masini lovite ,cat timp nu e a mea, dar fara oameni in ele , sa fim seriosi . 8)

alex_maxx 28-05-04 16:55

...bai eu nu pot sa ma uit la asa ceva ....
mai bine ma uit la un film de groaza!! :evil: :evil:

:(:( cate masini super...dar din pacate buliteee!! :(:( :peace:

alex_maxx 28-05-04 16:57

...inebunesc ..am vazut un ferrari 360 si un 2002 Porsche GT2 Turbo facute varza...yo nu ma mai uit k turbez :x :x :x :peace:

grandpa 29-05-04 09:04

Imagineaza-ti ce spume la gura au facut proprietarii cand le-au fost lovite masinile (in unele cazuri) de altcineva ...

alex_maxx 29-05-04 11:07

cred k dk ma lovea cineva si eu aveam orice masina de pe site-ul ala ...il strangeam de gat dk era vina lui !!.....si dk era vina mea ma spanzuram de degetul mic de la picioru drept!! :peace:

grandpa 29-05-04 12:14

Pai da , cam asa ii .
Am cititi undeva ca era unu cu un porsche GT3 la un race track , si i-a dat masina prietenei sale cica . Proasta a intrat in parapet cu spatele lovind masina destul de tare . Cica la prietenu` ei , proprietarul , i-a plesnit vena de la tampla cand a vazut accidentu` . Sadic nu ? :)

el_loco 02-06-04 00:19

E beton rau de tot site-ul ala!! Il stiu de ceva vreme si vreau sa spun ca eu nu am ramas socat de faptul ca isi fac aia praf masinile ci de cat de repede le fac praf.
Acum ceva vreme, de-abia aparuse BMW-ul Z4 (vreau sa spun ca avea doar 3-4 saptamani de la inceputul comercializarii) si aia au postat aia pe site poze cu un Z4 bine de tot lovit, cazut intr-o rapa. Sa nu mai spun de pozele cu Murcielago, care si alea au fost postate f. repede.

EvLSant0S 02-06-04 07:57

stiu site-ul ala de vreo 1 an jumate... de la o vreme nici nu m-ai intru pe el.... nu mai suport sa vad toate minunatiile , accidentate... si rupte in 2 de nijte destepti...

a4b5 02-06-04 08:43

me doare mintea cand le vad busite ...

Speedy 02-06-04 22:23

la bani lor nici nu stiu de ce is fac griji :roll:

EvLSant0S 02-06-04 22:55

1 Attachment(s)
og my fuckin` god.... cum a putut frate s-o rupa in HALUL asta??

grandpa 08-06-04 14:55

un fel de rotten.com numa cu masini

grandpa 08-06-04 17:52

au fost uploadate imagini noi pe site, printre care un Slk ultimu` tip(model 2005 ) un mayback , un enzo , and many more ..

ahoe 08-06-04 20:05

Fratilor nu mai puneti chestii d-astea ca ma cam inteapa inima :chainsaw:

aur`nolimit 16-03-06 19:05

Re: Masini tari dar cam lovite
 
jiji nu e pe site ul asta !? :x

sandrin 16-03-06 19:29

Re: Masini tari dar cam lovite
 
este :) dar nu aici.. e la topicu Masini tari vazute la noi , intra acolo si ai sa vezi ;)
off topic : Hai Steaua :)

dexter_20 18-03-06 09:15

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Acu k Romania are echipe in Cupa EUFA, ar trebui sa aiba si masini pa saitu asta. Parerea me. Jiji chiar merita sa apara aici.

aleks 18-03-06 10:09

Re: Masini tari dar cam lovite
 
1 Attachment(s)
:twisted:copacii le fac si lor varza masinile :D

Leutzu_ 29-03-06 15:07

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Ma doare pe mine sufletu sa vad astfel de masini lovite...oare ce au simtit proprietarii lor?

DyZ 29-03-06 19:01

Re: Masini tari dar cam lovite
 
1 Attachment(s)
unu mik :)

DyZ 29-03-06 19:03

Re: Masini tari dar cam lovite
 
1 Attachment(s)
si asta a facut poc ... pacat de ea...

mike20 29-03-06 19:18

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Stiu site`ul de mai bine de un an si ceea ce am gasit pe acolo..nu este deloc prea frumos..atat de multe masini "exotice" care nu au ajuns prea bine ..Pacat!

teddy 29-03-06 20:16

Re: Masini tari dar cam lovite
 
la tt e pacat si de sofer si cine o mai fi fost in masina, nu credeti?

bodyspeed 29-03-06 20:18

Re: Masini tari dar cam lovite
 
pacat de ele mare pacat:cry:

vectra_gts 30-03-06 09:25

Re: Masini tari dar cam lovite
 
buey da maibachu lu' nea jiji unde e?

c3-mad 10-07-06 00:49

Re: Masini tari dar cam lovite
 
1 Attachment(s)
asta a facut cunostintza cu un tanc? numi pot imagina ce la facut sa sufere asa :( !

cata_tm 10-07-06 00:50

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Quote:

Originally Posted by c3-mad
asta a facut cunostintza cu un tanc? numi pot imagina ce la facut sa sufere asa :( !


trei sticle de palinca ardeleneasca, la un sofer de vo 40 de kile...parerea mea...

shaid-kid 10-07-06 02:27

Re: Masini tari dar cam lovite
 
1 Attachment(s)
hmmm ce o fi cautand fordu ala acolo oare?

shaid-kid 10-07-06 02:28

Re: Masini tari dar cam lovite
 
asa o fi si la ei batae pe locuri de parcare?:))) si in familie...:)

shaid-kid 10-07-06 02:31

Re: Masini tari dar cam lovite
 
1 Attachment(s)
Are cineva idee cine e...si cate picioare mai are acum?:))

c3-mad 10-07-06 03:00

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Quote:

Originally Posted by cata_tm
trei sticle de palinca ardeleneasca, la un sofer de vo 40 de kile...parerea mea...

Palinca ca palina ..dar chiar daca vroia nul facea in halu asta :D:oops:

c3-mad 10-07-06 03:03

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid
Are cineva idee cine e...si cate picioare mai are acum?:))

Dupa cum vezi inca mai are 2 picioare ..dar cine e :-? ori Shumi ori Barich. ..sincer nu stiu ..poate nici unu dintre astia 2 ..8)

ESPinoza 11-07-06 09:38

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid
Are cineva idee cine e...si cate picioare mai are acum?:))

nu pot sa cred ca e adevarata poza... cusca pilotului nu ar trebui sa se rupa in doua niciodata....

Cosmin255 11-07-06 10:07

Re: Masini tari dar cam lovite
 
La aia tre sa fie ceva trucaj , pilotul ar fi avut picioarele ghilotinate daca era pe bune...clar....

Reme 12-07-06 00:13

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Quote:

Originally Posted by grandpa
Am gasit un site cu masini foarte tari , chiar exotice , facute praf .
Stiu ca nu-i frumos sa fac reclama , dar site-u nu-i al mei , nici nu stiu el cui e deci ...
www.wreckedexotics.com
\"rasfoire\" placuta !

am vazut aici si pe JIJI! cu maybach-ul lui si cu cele doua intrumente (rangile)!!! tare rau! :lol:

sebaaa 12-07-06 00:29

Re: Masini tari dar cam lovite
 
mda stiam site-ul de 4 ani..
e normal sa fie si jiji.. e prima ranga ruginita pusa pe un maybach de proprietar..si singura cred
e un moment memorabil

basy 13-07-06 09:16

Re: Masini tari dar cam lovite
 
Siteul il stiu de vreo 4-5 ani dar nu m-am mai uitat la el de cand m-am uitat prima data. Am vazut un Jaguar XJ220 facut praf in Anglia pe undeva dupa arhitectura orasului si un M3 plin de sange pe lateral si am zis ca ma las de condus, so... prefer sa nu mai folosesc siteul.


All times are GMT +2. The time now is 22:29.

- Copyright 2026 4Tuning