![]() |
GS▪Design
Salut, numele meu este Gabriel-Sorin Popovici. Aici voi posta fotografii facute de mine atat editate cat si "stock" deoarece nu vreau sa ma impart in 2 categorii diferite. (sper sa nu fie o problema)
Ocupatie: graphic designer Hobby: masini, fotografie, fotbal si multe altele Ca si echipament deocamdata detin un Canon 1000d si un Canon 710is Pe viitor ca si investitii...obiectiv, filtre etc... Momentan fotografiile le voi posta mai lent, datorita timpului...dar si pentru faptul ca voi posta doar fotografii pe care le voi considera la un anumit standard. Astept pareri cat mai constructive si sper eu comentarii fara ironii si rautati. Va multumesc. |
Re: GS▪Design
4 Attachment(s)
Primele..
|
GS▪Design
1 Attachment(s)
+1 pe care am uitat-o :D
|
Re: GS▪Design
prima si a 4-a a mi se par cele mai faine8)
keep up the good work;) |
Re: GS▪Design
a 2 imi place si multa bafta in continuare....
|
Re: GS▪Design
1 Attachment(s)
G O P
+1 |
Re: GS▪Design
1 Attachment(s)
+ 1 ceva mai editata
|
Re: GS▪Design
1 Attachment(s)
+1
e oarecum exagerata dupa parerea mea, dar astept si parerile voastre |
Re: GS▪Design
bravo sorine,frumoase poze
imi place mult aia cu gop-u multa bafta man:D |
Re: GS▪Design
Quote:
|
Re: GS▪Design
2 Attachment(s)
+ 2 [ aceiasi poza, 2 variante]
|
Re: GS▪Design
frumoase rau editarile.bafta
|
Re: GS▪Design
merci
|
Re: GS▪Design
pareri? anyone?
|
Re: GS▪Design
sooperrrr:!::twisted::twisted:
trebuie sa o punem de o sedinta foto canva (ar fi frumos un loc mai deosebit;)) bafta multa si felicitari!!! |
Re: GS▪Design
Continuă cu, cadrele continuăăăă !:D
|
Re: GS▪Design
Reusite pozele ....mai pune sa mai vedem si noi :) bafta in continuare .
|
Re: GS▪Design
pun de pus, timp si locatii sa fie ...si masini:)))
|
Re: GS▪Design
pai scoate`ne dreaq din casa sa facem poze :)) deci vineri seara vorbesti si tu cu razvanica si veniti amandoi echipati de poze :X poate prindem pe undeva cadre mirifice :X:X:X
|
Re: GS▪Design
trebuie...locatii...locatii..frumoasele mele locatii:)) gata off-ul :)
|
5 Attachment(s)
4tuning
+1 ++++ 2 +++++ 2 |
Re: GS▪Design
super super cadre! (mai ales cel cu stema;):twisted:)
|
Re: GS▪Design
4 Attachment(s)
+++++ 4 :)
inca n-am invatat sa scot reflectiile aiurea in ps. daca stiti careva ar fi frumos din partea voastra to share. |
Re: GS▪Design
Quote:
Nu stie cine ar sta sa iti explice tot procesul ... |
Re: GS▪Design
Quote:
|
Re: GS▪Design
vad ca folosim aceleas initiale..frumoase pozele cu bmw`urile in actiune..spor la fotografii
|
Re: GS▪Design
Quote:
|
Re: GS▪Design
Frumos, foarte frumos. Bafta !
|
Re: GS▪Design
Quote:
|
Re: GS▪Design
chiar reusite unele poze..
Felicitari |
Re: GS▪Design
se poate inchide! merci
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:44. |
- Copyright 2026 4Tuning