Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   GS▪Design (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/122415-gs-design.html)

jB*XSA 07-05-09 17:23

GS▪Design
 
Salut, numele meu este Gabriel-Sorin Popovici. Aici voi posta fotografii facute de mine atat editate cat si "stock" deoarece nu vreau sa ma impart in 2 categorii diferite. (sper sa nu fie o problema)
Ocupatie: graphic designer
Hobby: masini, fotografie, fotbal si multe altele
Ca si echipament deocamdata detin un Canon 1000d si un Canon 710is
Pe viitor ca si investitii...obiectiv, filtre etc...

Momentan fotografiile le voi posta mai lent, datorita timpului...dar si pentru faptul ca voi posta doar fotografii pe care le voi considera la un anumit standard.

Astept pareri cat mai constructive si sper eu comentarii fara ironii si rautati. Va multumesc.

jB*XSA 07-05-09 17:28

Re: GS▪Design
 
4 Attachment(s)
Primele..

jB*XSA 07-05-09 17:58

GS▪Design
 
1 Attachment(s)
+1 pe care am uitat-o :D

Scricy HKS 08-05-09 01:06

Re: GS▪Design
 
prima si a 4-a a mi se par cele mai faine8)
keep up the good work;)

Daniel_DRV 08-05-09 12:28

Re: GS▪Design
 
a 2 imi place si multa bafta in continuare....

jB*XSA 13-05-09 09:27

Re: GS▪Design
 
1 Attachment(s)
G O P

+1

jB*XSA 13-05-09 13:59

Re: GS▪Design
 
1 Attachment(s)
+ 1 ceva mai editata

jB*XSA 13-05-09 14:39

Re: GS▪Design
 
1 Attachment(s)
+1

e oarecum exagerata dupa parerea mea, dar astept si parerile voastre

OpReA 13-05-09 15:19

Re: GS▪Design
 
bravo sorine,frumoase poze
imi place mult aia cu gop-u
multa bafta man:D

jB*XSA 13-05-09 15:44

Re: GS▪Design
 
Quote:

Originally Posted by OpReA (Post 2315115)
bravo sorine,frumoase poze
imi place mult aia cu gop-u
multa bafta man:D

merci merci

jB*XSA 14-05-09 13:23

Re: GS▪Design
 
2 Attachment(s)
+ 2 [ aceiasi poza, 2 variante]

dog99 18-05-09 12:50

Re: GS▪Design
 
frumoase rau editarile.bafta

jB*XSA 18-05-09 16:02

Re: GS▪Design
 
merci

jB*XSA 19-05-09 10:47

Re: GS▪Design
 
pareri? anyone?

Kinghost69 24-05-09 19:45

Re: GS▪Design
 
sooperrrr:!::twisted::twisted:
trebuie sa o punem de o sedinta foto canva (ar fi frumos un loc mai deosebit;))
bafta multa si felicitari!!!

Tweety_rzw 26-05-09 13:54

Re: GS▪Design
 
Continuă cu, cadrele continuăăăă !:D

stefan_88 26-05-09 15:34

Re: GS▪Design
 
Reusite pozele ....mai pune sa mai vedem si noi :) bafta in continuare .

jB*XSA 26-05-09 17:32

Re: GS▪Design
 
pun de pus, timp si locatii sa fie ...si masini:)))

RoByNeT 28-05-09 17:33

Re: GS▪Design
 
pai scoate`ne dreaq din casa sa facem poze :)) deci vineri seara vorbesti si tu cu razvanica si veniti amandoi echipati de poze :X poate prindem pe undeva cadre mirifice :X:X:X

jB*XSA 28-05-09 17:35

Re: GS▪Design
 
trebuie...locatii...locatii..frumoasele mele locatii:)) gata off-ul :)

jB*XSA 07-06-09 14:08

5 Attachment(s)
4tuning

+1

++++ 2

+++++ 2

Kinghost69 08-06-09 12:58

Re: GS▪Design
 
super super cadre! (mai ales cel cu stema;):twisted:)

jB*XSA 08-06-09 17:38

Re: GS▪Design
 
4 Attachment(s)
+++++ 4 :)

inca n-am invatat sa scot reflectiile aiurea in ps. daca stiti careva ar fi frumos din partea voastra to share.

shantzu 08-06-09 18:39

Re: GS▪Design
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2390690)
inca n-am invatat sa scot reflectiile aiurea in ps. daca stiti careva ar fi frumos din partea voastra to share.

Cu timpul o sa inveti sa le scoti singur.
Nu stie cine ar sta sa iti explice tot procesul ...

jB*XSA 08-06-09 18:50

Re: GS▪Design
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 2390846)
Cu timpul o sa inveti sa le scoti singur.
Nu stie cine ar sta sa iti explice tot procesul ...

o sa fac research pe net apropo de reflexii ca strica orice fotografie cu schimbare de fundal. Oricum vreo parere despre fotografiile facute? ca vad ca nimeni nu se incumeta sa imi dea in cap sau sa ma laude :-s

Unic 08-06-09 19:02

Re: GS▪Design
 
vad ca folosim aceleas initiale..frumoase pozele cu bmw`urile in actiune..spor la fotografii

jB*XSA 08-06-09 19:32

Re: GS▪Design
 
Quote:

Originally Posted by Unic (Post 2390921)
vad ca folosim aceleas initiale..frumoase pozele cu bmw`urile in actiune..spor la fotografii

merci frumos

alexcump 14-06-09 13:29

Re: GS▪Design
 
Frumos, foarte frumos. Bafta !

jB*XSA 14-06-09 20:38

Re: GS▪Design
 
Quote:

Originally Posted by alexcump (Post 2406215)
Frumos, foarte frumos. Bafta !

merci frumos

jipianu 23-06-09 20:12

Re: GS▪Design
 
chiar reusite unele poze..
Felicitari

jB*XSA 13-07-09 23:26

Re: GS▪Design
 
se poate inchide! merci


All times are GMT +2. The time now is 05:44.

- Copyright 2026 4Tuning