Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [INT] VW Golf IV ... nice ... (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/12222-int-vw-golf-iv-nice.html)

blowwind 27-01-06 22:10

[INT] VW Golf IV ... nice ...
 
4 Attachment(s)
un interior foarte reusit...imi place portbagajul...are un aer misterior...SF :) ... itelegetzi voi :D
nu prea imi place cum sunt aranjate boxele in portiere... :)

vio[s] 28-01-06 00:01

Chiar imi place cum sunt asezate boxele in spate :P
e reusita la interior :P

orlando 28-01-06 00:06

la capitolul aranajare este superba cum este facuta dar sunetul lasa rau de dorit...
daca nu ma inshel este proprietatea GZ :wink:

sil4tuning 28-01-06 06:24

plutonium tata ..plutonium de la GZ :twisted:
:? masina fock off cu ea ...este un golf mare bussines..
difurile sunt :?

SHOGUN-A8 28-01-06 11:55

Arata destul de super,dar difuzoarele din portiere par destul de \"calme\" :D .

sandrei 31-01-06 10:14

este frumoasa...DAR ESTE UN DEMO CAR

Urban_Racing 05-03-06 13:44

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
imi plac e cum sunt aranjate in spate kiar sunt curios cum se aude muzica in ea

Andre3y 21-07-06 12:08

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Imi place ce are in Porbagaj :-)

GRIGO 25-07-06 23:51

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
e marfa frate ...dar nu mai pot vota ..oricum imi place

zGb 29-07-06 22:25

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
imi place ce are sub capota!

Bmwaldo 01-08-06 01:32

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
DEMO CAR ... tare rau .. GROUND ZERO POWAH !! pt mine la siab a fost masina care mi`a atras cel mai mult atentia .. super interior .. sunet .. la fel

fanete 22-09-06 12:38

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
este tot ceea ce imi doresc la o masina :)

B.v.L 26-10-06 23:14

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
foarte foarte frumos interior .. bravo proprietarului

sonik89 27-10-06 17:05

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
arata bine masina , e facut cu gust ce mai , GZ :D

Tzus 20-11-06 19:08

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Bun gust este dar sunt foarte curios sa aud cum suna muzica pe o asemenea masina.

Bogdan_ozzy 01-12-06 15:54

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
boxele au o pozitie ff reusita... si cred ca si un sunte clar..

orlando 02-12-06 21:54

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 644538)
boxele au o pozitie ff reusita... si cred ca si un sunte clar..

nu prea as zice...se aude urat ptr cat de multi bani sunt bagati in muzica...dar mi se pare normal ptr ca este facuta de show...

Bogdan_ozzy 03-12-06 09:28

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
adevarat.. masiniile astea sunt facute numai pentru show...

Mihaitza_tdi 02-01-07 12:14

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Foarte frumos int si portbagajul ;)

criss_cars 04-04-07 21:11

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Cred k la bord mai mergea putin lucrat in rest totu e ok imi place.

Paul_ToNy 27-04-07 16:17

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
A iesit super in spate,in fata se mai putea si mai fain.

Y O B 02-06-07 18:32

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
e super misto golfuletzu

FLAME 20-08-07 13:27

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
foarte frumos...mai ales portbagaju'...

redbull2007 22-09-07 22:16

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
deci masina asta e super tare =P~ ... ;) sa o stapaneasca sanatos proprietaru ;) :D :D

mitza mtb 02-03-08 19:22

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Super tare sa mor.....prea smeq interiorul....si exteriorul....deci no comm..
----------------------------------------------------------------------------------------
Si asta sper sa fie la 4tuning days


All times are GMT +2. The time now is 03:19.

- Copyright 2026 4Tuning