Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/121934-tuningtime-pitesti-9-10-a.html)

DONU' 05-05-09 11:46

TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai

In perioada 9-10 Mai 2009 EuroMall va invita la cel mai mare eveniment auto al anului din Pitesti. Locatia evenimentului va fi in incinta EuroMall (indoor & outdoor).
TuningTIME este organizat cu sprijinul A.R.T.A de FullSpeed Racing si cu sustinerea media 4tuning.ro

Programul:

Sambata 9 Mai:

- Demonstratie Rally sustinura de piloti romani de raliu
- Jurizare masini pentru etapa Campionatului National de Tuning. Fiecare masina va primi diploma de participare. Se vor premia Best 3 Cars, Best Exterior, Interior, Custom, etc.
Masinile pot sta la alegere indoor.
- Campionatul National de Car Audio
- Etapa demonstrativa pentru SPL Challenge. Masuratori la liber, ajutor pentru setarea de baza a sistemelor si asistenta tehnica, daca e nevoie. Fiecare participant primeste o diploma care sa ateste rezultatul maxim atins.
- Etapa demonstrativa pentru SQ League, unde masina ta poate fi ascultata si jurizata. Ulterior primesti fisa de jurizare si toate explicatiile necesare. Pe scurt, inca o invitatie in lumea competitiilor Car Audio!

Duminica 10 Mai:

SHOW la MAXIM !
Campionatul National de Drift, etapa 2-a
Demonstratii libere – Free Style, fiecare participant va primi diploma de participare.
Etapa oficiala de drift, premiul 1,2,3
Demonstratii HAI & KNS - 4TuningDRIFTERS !!!
Demonstratii auto & moto (drift and tricks)
Alti invitati surpriza !!!

jakal 05-05-09 12:07

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
deja inscris pt duminica........MOM-u vine si el.....usor usor ne strangem......

tiganie tataa.....:)

DRooPY 05-05-09 15:20

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Demonstratii HAI & KNS - 4TuningDRIFTERS !!!
FRATE ne-am plictisit de voi pe bune lasatzi loc altora!!!!!!

JuST_GiuGiu 05-05-09 18:32

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
il vrem pe TENGU,il vrem pe TENGU:lol::lol: pana la urma din ploiesti se baga doar jakalu?

P.S. banuiesc ca te-ai bagat la Free Style!?.....orcum tu o sa fi viitoru HAI:twisted:

jakal 05-05-09 23:21

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
da....o sa fiu viitorul HAI CU NOI PE PROGRAMUL 2......mai am mamaliga de mancat sa ii ajung din urma...plus ca nu avem loc de antrenament.......:(

DRooPY 06-05-09 07:39

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
ba eu 1 mam saturat de tengu , hai si kns .... tot respectu pt ei.. fac show dar ce e mult strika sa ii lase si pe altii... spre exemplu la 4tuning days Mouse a facut frumos.. sau spectacolul facut de Lafu ( dupa ce la luat nervi si a inceput sa mature jaloane)

DONU' 06-05-09 12:06

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2292583)
da....o sa fiu viitorul HAI CU NOI PE PROGRAMUL 2......mai am mamaliga de mancat sa ii ajung din urma...plus ca nu avem loc de antrenament.......:(

Buoss, Buoss!!!
Mamuliga d-aia galbina ca lamaia, buoss??? :lol:

P.T.K 07-05-09 14:37

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Pleakam Duminiik??...Merg si eu la Drifturi...

DONU' 09-05-09 16:39

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Duminica, plecarea se va face de dimineata in jurul orei 8:00 din Petrom de la Hipodrom.
Drumul este Ploiesti-Bucuresti-Pitesti.
ATENTIE! SE VA MERGE IN COLOANA CA SA NU SE MAI INTAMPLE ACCIDENTE! NU NE GRABESTE NIMENI SA AJUNGEM!

DONU' 10-05-09 17:11

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
34 Attachment(s)
Am fost la Pitesti.
Coloana de doua masini, Loganul lui Taz si Ursul lui Jakalu' au fost nedespartite pe drum pana acolo :)
A fost super ca au mers asa de multi. Nici nu ma asteptam la cat de multi zisesera ca merg. :lol:
Expozitie cu masini din Pitesti, cateva dragutze, cateva care nu-si aveau locul acolo, cateva chiar frumoase.
Locatia de "drift"... ca marime, cat perimetrul din fatza scarilor de la sala de la noi.
Boss... nu era loc cum se credea la inceput... Pana si HAI-u' si KNS-ul ziceau ca e nasol, care vorba aia... se descurca bine la mersul de-a latu'.
Nu stiu ce a facut Jakalu' la drift ca eu si Taz am plecat pe la 13:30 ca ne saturasem de idiotii care isi ambalau motocicletele si le pocneau de le sareau pistoanele.
Mare distractie :rolleyes2

riv_gms 10-05-09 19:26

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
O sa revin si eu cu filmuletu cu Jakalu`

bobiMOM 10-05-09 19:35

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2305064)
Am fost la Pitesti.
Coloana de doua masini, Loganul lui Taz si Ursul lui Jakalu' au fost nedespartite pe drum pana acolo :)
A fost super ca au mers asa de multi. Nici nu ma asteptam la cat de multi zisesera ca merg. :lol:
Expozitie cu masini din Pitesti, cateva dragutze, cateva care nu-si aveau locul acolo, cateva chiar frumoase.
Locatia de "drift"... ca marime, cat perimetrul din fatza scarilor de la sala de la noi.
Boss... nu era loc cum se credea la inceput... Pana si HAI-u' si KNS-ul ziceau ca e nasol, care vorba aia... se descurca bine la mersul de-a latu'.
Nu stiu ce a facut Jakalu' la drift ca eu si Taz am plecat pe la 13:30 ca ne saturasem de idiotii care isi ambalau motocicletele si le pocneau de le sareau pistoanele.
Mare distractie :rolleyes2


Ce nu halesc eu Opelul dar vectra asta de Tm arata intr-un fel anume...

DONU' 10-05-09 19:39

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Dap.
E foarte frumoasa!
Are SFI montat pe ea si o vinde cu motorul ei original cu tot care e C20NE. Asa am auzit.
Nu e nici scumpa. Vreo 3500 euro am auzit...

riv_gms 10-05-09 21:04

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
11 Attachment(s)
si de la mine cateva

riv_gms 10-05-09 21:36

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
11 Attachment(s)
si pozele cu jetax

jakal 11-05-09 00:15

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
asta a facut getaxu...........:))

multumesc fondatorilor RED ZONE ca m-au condus pina acolo;)......in siguranta....TAZ inainte eu dupa el ....s-a mers incet 160....170......:lol:


legal.......absolut legal.........

riv_gms 11-05-09 06:40

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
fie cum zici tu, frumos , nu ai lasat nici umpic tigarea din gura, bravo jaka

T@zMania 11-05-09 10:53

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2306516)
asta a facut getaxu...........:))

multumesc fondatorilor RED ZONE ca m-au condus pina acolo;)......in siguranta....TAZ inainte eu dupa el ....s-a mers incet 160....170......:lol:


legal.......absolut legal.........

imi pare rau ca nu am dispus de un agregat mai rapid ca ajungeam mai repede;)

jakal 11-05-09 14:01

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 2305424)
O sa revin si eu cu filmuletu cu Jakalu`

MAESTRE.....ACTIUNE..........:lol::lol:

bodykits 11-05-09 17:23

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
1 Attachment(s)
ete colea un pic de film....ca pe asta il astepta riv-ul de la mine din comp....cat despre pitesti...sincer mie mi-a placut . pacat ca in Ploiesti nu e spatiu pentru asa ceva. sau eu nu stiu de el, ca de stiam, poate aveam deja un eveniment aici

riv_gms 11-05-09 22:18

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Mc pt film :D bine k l-ai urcat tu :) m-ai scutit de un carat in spate!!

Spatiu ... P.I.P. Ploiesti suna ok!?

T@zMania 13-05-09 21:53

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 2309715)
Mc pt film :D bine k l-ai urcat tu :) m-ai scutit de un carat in spate!!

Spatiu ... P.I.P. Ploiesti suna ok!?

ce vrei sa spui cu P.I.P?

foteks 14-05-09 07:38

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
Salut baieti.Felicitari Jakal pentru ce ai facut la Pitesti.GMS-ule nici aici nu scap de tine? :D

riv_gms 14-05-09 07:52

Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
 
P.i.p - Parcul industrial Ploiesti

Quote:

Originally Posted by foteks (Post 2317123)
Salut baieti.Felicitari Jakal pentru ce ai facut la Pitesti.GMS-ule nici aici nu scap de tine? :D

defapt eu nu scap de tine , nu tu de mine ;)) domnule Ratoi!


All times are GMT +2. The time now is 19:32.

- Copyright 2026 4Tuning